• Nieruchomości na sprzedaż
 

Mieszkania na sprzedaż Gdańsk Oliwa

Znalezionych ofert: 46

15839110 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 26738638 15839110 Dwupoziomowy apartament z tarasem Oliwa PiastowskaNa sprzedaż wyjątkowy, dwupoziomowy apartament położony w jednej z najbardziej prestiżowych i stabilnych lokalizacji Gdańska – Oliwie, przy ul. Piastowskiej.Nieruchomość o powierzchni 103,16 m² zost...

Gdańsk (Oliwa) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

2 590 000 PLN (25 146 zł/m2)

4
2
103 m2
2016
15627975 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 22792213 15627975 Atrium Oliva - wyjątkowy apartament o pow. 66,73 m2, narożny, z tarasem i bardzo dużym ogródkiem.Do sprzedaży jest wyjątkowy apartament o powierzchni 66,73 m2, narożny, z tarasem i bardzo dużym ogródkiem, wraz z miejscem postojowym w hali garażowej o...

Gdańsk (Oliwa) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

1 599 000 PLN (24 227 zł/m2)

3
1
66 m2
2024
15889696 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
3 pokoje w drugiej linii zabudowań 27858759 15889696 DRUGA LINIA ZABUDOWAŃ, Z DALA OD HAŁASU ALEI GRUNWALDZKIEJSPÓŁDZIELCZE WŁASNOŚCIOWE PRAWO DO LOKALULOKALIZACJANieruchomość znajduje się w Gdańsku Oliwie, przy ulicy Grunwaldzkiej natomiast w drugiej lini zabudowań. Doskonała komunikacja tramwajowa or...

Gdańsk (Oliwa) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

849 000 PLN (14 895 zł/m2)

3
1
57 m2
1960
15707151 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 24313891 15707151 PO WIĘCEJ OGŁOSZEŃ ZAPRASZAMY NA NASZĄ STRONĘ WWW: DOBRAOFERTA.PRONa sprzedaż: Przestronne mieszkanie 83 m² w zabytkowej kamienicy w Gdańsku OliwieLokalizacja:Prezentujemy na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie o powierzchni 83 m², usytuowane na parterze k...

Gdańsk (Oliwa) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

1 639 000 PLN (19 747 zł/m2)

4
-
83 m2
1983
15838510 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26733193 15838510 PO WIĘCEJ OGŁOSZEŃ ZAPRASZAMY NA NASZĄ STRONĘ WWW: DOBRAOFERTA.PRO3-pokojowe mieszkanie w sercu Oliwy – kamienica po remoncieNa sprzedaż mieszkanie własnościowe położone w jednej z najbardziej prestiżowych i pożądanych lokalizacji Gdańska – w samym s...

Gdańsk (Oliwa) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

725 000 PLN (12 500 zł/m2)

3
-
58 m2
1933
15760728 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 25365513 15760728 PO WIĘCEJ OGŁOSZEŃ ZAPRASZAMY NA NASZĄ STRONĘ WWW: DOBRAOFERTA.PRONa sprzedaż: 3-pokojowe mieszkanie 55,55 m² Garaż + komórka Gdańsk Oliwa Wyjątkowa lokalizacja nad stawemAdres: ul. Gdańska, Gdańsk – Oliwa Piętro: 1 z 2 Kameralna kamienica z 192...

Gdańsk (Oliwa) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

749 000 PLN (13 375 zł/m2)

3
-
56 m2
1921
15471796 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Wyjątkowy apartament w przedwojennej willi pod las 19321586 15471796 Wyjątkowy Apartament w przedwojennej Willi u podnóża lasu!WYSOKI STANDARD - PIĘKNIE ZAGOSPODAROWANY OGRÓD - DOSKONAŁA LOKALIZACJA !APARTAMENT: Na sprzedaż jest przestronny i elegancki apartament o powierzchni 64,99 m2, usytuowany w przepięknie położo...

Gdańsk (Oliwa) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

1 399 000 PLN (21 523 zł/m2)

2
1
65 m2
1906
15890167 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Nowe 3 pok. przy Parku Oliwskim, balkon, winda 27874099 15890167 Na sprzedaż wyjątkowe, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni ok. 66 m², położone przy ul. Opackiej w jednej z najbardziej prestiżowych części Gdańsk - klimatycznej Oliwie. Nieruchomość znajduje się w nowoczesnej inwestycji zrealizowanej przez firmę Inp...

Gdańsk (Oliwa) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

1 650 000 PLN (25 000 zł/m2)

3
1
66 m2
2021
15894597 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Oliwa 3 pokoje do remontu 27946398 15894597 3 pokojowe mieszkanie do kapitalnego remontu!Cena do negocjacji!Lokalizacja:Mieszkanie znajduje się w sercu Oliwy — dzielnicy cenionej za kameralny klimat, zieleń oraz doskonałą infrastrukturę miejską. W bezpośrednim sąsiedztwie znajdują się sklepy, ...

Gdańsk (Oliwa) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

719 000 PLN (13 315 zł/m2)

3
1
54 m2
1970
15876611 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Oliwa-lokalizacja gdzie codzienność zwalnia tempo 27542396 15876611 Oferta, którą oglądasz jest dostępna TYLKO W NASZYM BIURZE i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym.Są miejsca, które od pierwszej chwili dają poczucie spokoju i naturalnej harmonii. Taką właśnie przestrzenią jest mieszkanie położ...

Gdańsk (Oliwa) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

795 000 PLN (16 563 zł/m2)

2
-
48 m2
2010
15885475 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pok w Oliwie na parterze 27732107 15885475 MIESZKANIE 2 POK. DO REMONTU, NA PARTERZE, BLISKO UL. POLANKI, BLISKO LASU, PRZEPIĘKNY WIDOK NA ZIELEŃLOKALIZACJAMieszkanie położone w spokojnej i cichej części Gdańska Oliwy, pod lasem przy ul. Chełmońskiego 1. Blisko do osiedla Garnizon, Uniwersyte...

Gdańsk (Oliwa) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

530 000 PLN (15 143 zł/m2)

2
1
35 m2
1968
15145716 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 5 pokojowe 10946275 15145716 Duży apartament w Oliwie, przy spokojnej i zabytkowej ulicy Obrońców Westerplatte. Duże, klimatyczne mieszkanie w odnowionej kamienicy. Dodatkowo duży ogródek do użytku mieszkańców, strych, piwnica i balkon. Mieszkanie posiada 4 duże pokoje, łazienkę...

Gdańsk (Oliwa) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

1 599 990 PLN (17 021 zł/m2)

5
1
94 m2
1900