• Nieruchomości na sprzedaż
 

Mieszkania na sprzedaż Gdańsk Orunia

Znalezionych ofert: 65

15849871 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Słoneczne 2 pokojowe mieszkanie - Gdańsk Łostowice 26982145 15849871 Na sprzedaż słoneczne i funkcjonalne mieszkanie położone na Osiedlu Vivaldiego przy ul. Andrzeja Grubby w Gdańsku. Lokal znajduje się na 2. piętrze w kameralnym, 3-kondygnacyjnym budynku. To idealna propozycja zarówno do zamieszkania, jak i jako inwe...

Gdańsk (Orunia) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

539 000 PLN (12 833 zł/m2)

2
1
42 m2
2014
15881636 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
2 pokoje | Nowe budownictwo | Parking w cenie 27642293 15881636 ATUTY NIERUCHOMOŚCI:nowy budynek z 2025 roku,mieszkanie świeżo wykończone - możliwość własnej aranżacji kuchni,funkcjonalny układ,miejsce postojowe naziemne w cenie,spokojna, rozwijająca się okolica,idealne pod własne potrzeby lub inwestycję,brak pod...

Gdańsk (Orunia) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

500 000 PLN (13 889 zł/m2)

2
-
36 m2
2025
15895776 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27962702 15895776 Eastate prezentuje Państwu kawalerkę w stanie deweloperskim na sprzedaż przy ul. Borkowskiej w Gdańsku.LOKALIZACJA: Ul. Borkowska znajduje się w spokojnej, dynamicznie rozwijającej się części południowego Gdańska, z dogodnym dojazdem do centrum oraz ...

Gdańsk (Orunia) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

399 000 PLN (14 778 zł/m2)

1
1
27 m2
2025
15895255 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Duży Ogród | 3 Pokoje | Od Południa! 27961641 15895255 Świetna oferta 3 pokojowego mieszkania z ogrodem! Idealna propozycja dla rodziny.MIESZKANIE:Na sprzedaż ciepłe i funkcjonalne 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 52,81 m², położone na pierwszym piętrze nowoczesnego budynku wybudowanego w 2023 roku. N...

Gdańsk (Orunia) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

649 000 PLN (12 481 zł/m2)

3
1
52 m2
2023
15882117 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Piękne, 2-poziomowe mieszkanie na Łostowicach 27657494 15882117 Na sprzedaż gustownie urządzone, dwupoziomowe- 4-pokojowe, klimatyzowane mieszkanie o powierzchni 121,10 m2.Na parterze znajduje się kuchnia otwarta na salon z jadalnią (z salonu wyjście na duży balkon), pomieszczenie gospodarcze i WCnatomiast na pię...

Gdańsk (Orunia) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

1 250 000 PLN (10 331 zł/m2)

4
1
121 m2
2002
15746597 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Osiedle Zen Gdańsk Orunia! Kawalerka na sprzedaż 25085555 15746597 HOT OFERTA!! DOSTĘPNA TYLKO W NASZYM BIURZE!ATUTY:-Bliskość terenów zielonych-Spokojna i cicha okolica-Wysoki standard wykończenia budynku-Funkcjonalny układ pomieszczeń-Do własnej aranżacji-Świetnie skomunikowaneLOKALIZACJA:Mieszkanie znajduje się p...

Gdańsk (Orunia) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

405 000 PLN (15 000 zł/m2)

1
-
27 m2
2025
15868302 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie z antresolą, Gdańsk ul. Srebrna 27376402 15868302 HOT OFERTA DOSTĘPNA WYŁĄCZNIE W PEPPER HOUSE!ATUTY NIERUCHOMOŚCI:- dwupoziomowe mieszkanie z antresolą- wysoka jakość wykończenia- w pełni umeblowane, gotowe do wprowadzenia- balkon oraz komórka lokatorska- 2 naziemne miejsca parkingowe- monitorowane...

Gdańsk (Orunia) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

850 000 PLN (12 879 zł/m2)

3
1
66 m2
2016
15895001 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Osiedle Zen Gdańsk ul. Borkowska 27955917 15895001 HOT OFERTA!! DOSTĘPNA TYLKO W NASZYM BIURZE!ATUTY:-Bliskość terenów zielonych-Spokojna i cicha okolica-Wysoki standard wykończenia budynku-Funkcjonalny układ pomieszczeń-Do własnej aranżacji-Świetnie skomunikowaneLOKALIZACJA:Mieszkanie znajduje się p...

Gdańsk (Orunia) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

484 000 PLN (13 829 zł/m2)

2
-
35 m2
2025
15750089 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Ustawne 3 pokoje z balkonem, Orunia Górna. 25117593 15750089 Tylko u nas!Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie z oddzielną kuchnią. Świetna propozycja dla rodziny oraz inwestora szukającego mieszkania pod wynajem.LOKALIZCJA: Orunia Górna to bardzo popularna i ceniona dzielnica Gdańska. Doskonale rozwinięta komunik...

Gdańsk (Orunia) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

589 000 PLN (13 089 zł/m2)

3
1
45 m2
1970
15894781 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27948930 15894781 PO WIĘCEJ OGŁOSZEŃ ZAPRASZAMY NA NASZĄ STRONĘ WWW: DOBRAOFERTA.PRONa sprzedaż funkcjonalne mieszkanie 54 m² z balkonem i możliwością aranżacji 3 pokoiGdańsk Orunia Górna 1 piętro budynek z 2002 rokuOferuję na sprzedaż przemyślanie zaprojektowane mi...

Gdańsk (Orunia) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

698 000 PLN (12 926 zł/m2)

2
-
54 m2
2002
15894780 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27948928 15894780 Na sprzedaż komfortowe mieszkanie 36,66 m² z balkonem, klimatyzacją, miejscem garażowym i komórką lokatorską.Na sprzedaż atrakcyjne, w pełni umeblowane mieszkanie o powierzchni 36,66 m², położone na 2. piętrze nowoczesnego, 4-piętrowego budynku z win...

Gdańsk (Orunia) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

644 000 PLN (17 405 zł/m2)

2
-
37 m2
2022
15871097 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27457585 15871097 PO WIĘCEJ OGŁOSZEŃ ZAPRASZAMY NA NASZĄ STRONĘ WWW: DOBRAOFERTA.PRONa sprzedaż w pełni urządzona kawalerka z miejscem postojowym33,91 m² 1 piętro winda gotowa do zamieszkaniaNa sprzedaż funkcjonalna i w pełni urządzona kawalerka o powierzchni 33,91...

Gdańsk (Orunia) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

509 000 PLN (14 971 zł/m2)

1
-
34 m2
2018