• Nieruchomości na sprzedaż
 

Mieszkania na sprzedaż Gdańsk Stogi

Znalezionych ofert: 16

15805541 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie w świetnej lokalizacji !!! 26309728 15805541 Duża kawalerka z ogrodem !!! Atuty Nieruchomości:cicha i spokojna okolicapełna baza handlowo - usługowamieszkanie do własnej aranżacjiszybkie wydanietaras i ogród 84 m2przepiękna plaża, na której nie ma tłumówszybki dojazd do Gdańska GłównegoIstnieje...

Gdańsk (Stogi) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

639 900 PLN (18 821 zł/m2)

1
1
34 m2
2025
15645218 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Idealne dla rodziny - przestronne 3 pokoje 23193017 15645218 Przestronne 3-pokojowe mieszkanie - idealne dla rodziny lub pod inwestycjęNa sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 53,1 m², składające się z trzech oddzielnych pokoi, kuchni, łazienki z prysznicem oraz przedpokoju. To idealna propozycja dla ...

Gdańsk (Stogi) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

655 000 PLN (12 358 zł/m2)

3
-
53 m2
1986
15639187 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
3 pokoje | Super inwestycja | Spokojna okolica 23033994 15639187 Na sprzedaż funkcjonalne i przestronne mieszkanie o powierzchni 53,1 m², położone na parterze w czteropiętrowym budynku z 1974 roku - w spokojnej i zielonej części dzielnicy Stogi w Gdańsku.To idealna propozycja dla rodzin z dziećmi, par, osób starsz...

Gdańsk (Stogi) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

600 000 PLN (11 321 zł/m2)

3
1
53 m2
1973
15535146 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
PO REMONCIE! ZADBANY BUDYNEK! BLISKO LAS I MORZE 20716265 15535146 MIESZKANIE PO REMONCIE! 2 POKOJE! WYSOKI PARTER! BLISKO LAS I MORZE!SPOKOJNA OKOLICA! LOKALIZACJA:Mieszkanie znajduje się w doskonałej lokalizacji na Stogach przy ul. Łowickiej  w Gdańsku. W zaledwie 15 minut spacerem przez urokliwy lasek dotrzesz na...

Gdańsk (Stogi) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

519 000 PLN (9 792 zł/m2)

2
1
53 m2
1965