• Nieruchomości na sprzedaż
 

Mieszkania na sprzedaż Gdańsk Zaspa

Znalezionych ofert: 45

15894837 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Przestronne, słoneczne, rozkładowe mieszkanie 27949625 15894837 Z przyjemnością prezentuję wyjątkowe, w pełni umeblowane mieszkanie o powierzchni 48,6 m², położone przy ul. Żwirki i Wigury 3 na gdańskiej Zaspie — jednej z najbardziej cenionych i najlepiej skomunikowanych dzielnic Trójmiasta.To propozycja dla osób...

Gdańsk (Zaspa) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

780 000 PLN (16 250 zł/m2)

2
1
48 m2
1980
15847368 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26910551 15847368 PO WIĘCEJ OGŁOSZEŃ ZAPRASZAMY NA NASZĄ STRONĘ WWW: DOBRAOFERTA.PRONa sprzedaż – 2-pokojowe mieszkanie 33,10 m² po kapitalnym remoncie, Gdańsk ZaspaOferujemy nowoczesne, w pełni wyremontowane mieszkanie o powierzchni 33,10 m², położone na parterze w 1...

Gdańsk (Zaspa) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

574 000 PLN (16 882 zł/m2)

2
-
34 m2
1980
15856655 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27099289 15856655 PO WIĘCEJ OGŁOSZEŃ ZAPRASZAMY NA NASZĄ STRONĘ WWW: DOBRAOFERTA.PROMieszkanie przygotowane do wynajmu – gotowe do wprowadzenia!Powierzchnia: 63 m² – Gdańsk, ZaspaOferujemy mieszkanie podzielone na 4 niezależne pokoje, w pełni umeblowane i gotowe do wy...

Gdańsk (Zaspa) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

894 000 PLN (14 190 zł/m2)

4
-
63 m2
1980
15839651 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
3 pokoje z panoramicznym widokiem na Gdańsk ! 26756827 15839651 Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o pow. 61,7 m², położone na 10. piętrze w dzielnicy Gdańsk Zaspa.Dwustronna orientacja okien oraz zabudowany balkon z panoramicznym widokiem na miasto zapewniają światło i przestrzeń.Funkcjonalny, indywidualny układ ...

Gdańsk (Zaspa) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

991 000 PLN (16 246 zł/m2)

3
-
61 m2
1980
15857443 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Słoneczne 4 pokoje - Gdańsk, Zaspa 27122383 15857443 Na sprzedaż przestronne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 72 m², położone na 5. piętrze w 9-piętrowym budynku z windą w jednej z najbardziej zielonych i rodzinnych części Zaspy. Lokal oferuje komfortowy układ pomieszczeń oraz piękne, otwarte wi...

Gdańsk (Zaspa) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

1 080 000 PLN (15 000 zł/m2)

4
2
72 m2
1980
15860973 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Ostatnie piętro, widok na park, prywatność 27191759 15860973 Oferta, którą oglądasz jest dostępna TYLKO W NASZYM BIURZE i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym.Gdańsk Zaspa, ul. Pilotów2 pokoje ostatnie piętro widok na park prywatnośćPiętro: 88Status: spółdzielcze własnościowe prawo do ...

Gdańsk (Zaspa) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

569 000 PLN (13 878 zł/m2)

2
-
41 m2
1976
15884037 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Gdańsk- Zaspa 3 pokoje 27693155 15884037 *Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie - Gdańsk Zaspa*Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie 3-pokojowe zlokalizowane w atrakcyjnejdzielnicy Zaspa w Gdańsku. Lokal usytuowany jest na 7 piętrze w zadbanym,ocieplonym budynku wyposażonym w nową windę.Mieszkani...

Gdańsk (Zaspa) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

739 000 PLN (13 196 zł/m2)

3
1
56 m2
1976
15870949 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
3 pokoje z loggią i piwnicą! 27448792 15870949 MIESZKANIE: na sprzedaż dwustronne, ustawne, funkcjonalne, rozkładowe, 3-pokojowe mieszkanie w Gdańsku (dzielnica Zaspa) o powierzchni użytkowej 66,20 m2. W jego skład wchodzą:- salon (18,90 m2) z wyjściem na loggię (ok. 4,00 m2),- 2 sypialnie (13,50...

Gdańsk (Zaspa) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

799 000 PLN (12 106 zł/m2)

3
1
66 m2
1975
15893430 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dwa funkcjonalne pokoje z ogródkiem 27911387 15893430 Oferta, którą oglądasz jest dostępna TYLKO W NASZYM BIURZE i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym.Atuty:idealnie zlokalizowaneblisko linii tramwajowej oraz autobusowej2 km od morza funkcjonalne i ustawne idealne dla singla lub p...

Gdańsk (Zaspa) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

730 000 PLN (15 208 zł/m2)

2
-
48 m2
1979
15839164 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
3 niezależne pokoje|63 m²|widok na zieleń 26742534 15839164 Przestronne i bardzo ustawne mieszkanie o powierzchni 62,4 m², położone w cenionej dzielnicy Gdańsk - Zaspa. Nieruchomość z funkcjonalnym i wygodnym rozkładem, idealna dla rodziny, pary lub jako inwestycja pod wynajem.Dzięki praktycznemu układowi wnę...

Gdańsk (Zaspa) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

780 000 PLN (12 581 zł/m2)

3
1
62 m2
1970
15876279 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27534945 15876279 *** ZASPA *** 3 POKOJE *** BLISKO SKM *** DWUSTRONNE *** DUŻY BALKON *** LOKALIZACJA: Gdańsk – Zaspa, ul. Pilotów. Jedna z najlepiej skomunikowanych dzielnic miasta. W zaledwie 5 minut pieszo dojdziesz do stacji SKM, a także do przystanków autobusowy...

Gdańsk (Zaspa) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

770 000 PLN (13 677 zł/m2)

3
1
56.3 m2
1974
15827575 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Przestronny apartament, 4 pokoje - Gdańsk Zaspa 26644879 15827575 Oferta, którą oglądasz jest dostępna TYLKO W NASZYM BIURZE i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym.Szukasz przestrzeni, która łączy prestiżową lokalizację z nowoczesnym komfortem? To wyjątkowe, 96-metrowe mieszkanie w sercu Zaspy...

Gdańsk (Zaspa) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

1 935 000 PLN (20 156 zł/m2)

4
1
96 m2
2007