• Nieruchomości na sprzedaż
 

Mieszkania na sprzedaż Gdańsk

Znalezionych ofert: 1 353

15377373 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dla Ciebie | Wyspa Spichrzów | Chmielna Park 17175905 15377373 Wyłącznie w naszej ofercie prezentujemy wyjątkową nieruchomość położoną w jednej z najbardziej prestiżowych lokalizacji Gdańska. Apartament znajduje się na Wyspie Spichrzów, która w ostatnich latach stała się jedną z najbardziej atrakcyjnych części m...

Gdańsk (Śródmieście) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

689 000 PLN (19 686 zł/m2)

1
1
35 m2
2015
15690796 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
2 pokoje blisko do centrum, Goszczyńskiego 4 24005413 15690796 Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania o powierzchni 50,86 m², położonego w zielonej i spokojnej części Gdańska przy ul. Goszczyńskiego. Lokal znajduje się na 1. piętrze w niskim budynku z 1996 roku i oferuje funkcjonalny układ po...

Gdańsk (Siedlce) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

659 000 PLN (13 180 zł/m2)

2
1
50 m2
1996
15384520 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Piękne mieszkanie w świetnej lokalizacji! 17344202 15384520 Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania położonego w Borkowie przy ul. Współczesnej, na osiedlu Nowy Horyzont. Nieruchomość o powierzchni 53,64 m² stanowi bardzo dobrą propozycję dla trzyosobowej rodziny lub osób poszukujących funk...

Gdańsk (Chełm) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

695 000 PLN (13 113 zł/m2)

3
1
53 m2
2012
15177967 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe Gdańsk Stare Miasto 11785613 15177967 Mieszkanie  2 pokojowe w Gdańsk Stare Miasto, w gustownej kamienicy z 1966 roku.  Z racji rewelacyjnego położenia doskonale nadaje się do wynajmu krótko i długo terminowego. Lokalizacja w obrębie jednego z najpiękniejszych europejskich centrów histor...

Gdańsk (Stare miasto) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

700 000 PLN (20 000 zł/m2)

2
1
35 m2
1966
14972999 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie inwestycyjne 15 minut pieszo od plaży! 5893784 14972999 Zapraszam do zapoznania się z ofertą mieszkania inwestycyjnego położonego w Gdańsku w dzielnicy Nowy Port przy ul. Oliwskiej. Nieruchomość o powierzchni 79,59 m² stanowi interesującą propozycję dla inwestorów poszukujących lokalu z dużym potencjałem ...

Gdańsk (Nowy port) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

799 000 PLN (10 114 zł/m2)

3
2
79 m2
1903
15881626 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27642223 15881626 Oferuję bezpośrednio na sprzedaż komfortowe, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 38 m², położone na 9. piętrze w charakterystycznym falowcu przy Alei Rzeczypospolitej 1D.Układ i standard:Mieszkanie składa się z:salonu z aneksem kuchennym i wyjściem n...

Gdańsk (Przymorze) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

570 000 PLN (15 000 zł/m2)

3
-
38 m2
1970
15896749 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27988442 15896749 PO WIĘCEJ OGŁOSZEŃ ZAPRASZAMY NA NASZĄ STRONĘ WWW: DOBRAOFERTA.PROGotowe do zamieszkania 2-pokojowe mieszkanie – Gdańsk, ul. NiepołomickaNa sprzedaż komfortowe mieszkanie o powierzchni 45,93 m², położone na osiedlu Świętokrzyska Park przy ul. Niepoło...

Gdańsk (Łostowice) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

629 000 PLN (13 674 zł/m2)

2
-
46 m2
2019
15872988 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27509654 15872988 PO WIĘCEJ OGŁOSZEŃ ZAPRASZAMY NA NASZĄ STRONĘ WWW: DOBRAOFERTA.PRONa sprzedaż przestronne mieszkanie 66 m² z balkonem i piwnicąGdańsk Chełm 3 pokoje 4 piętro winda świetna lokalizacjaNa sprzedaż funkcjonalne i dobrze rozplanowane mieszkanie o pow...

Gdańsk (Chełm) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

799 000 PLN (12 106 zł/m2)

3
-
66 m2
1985
15896753 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27988435 15896753 PO WIĘCEJ OGŁOSZEŃ ZAPRASZAMY NA NASZĄ STRONĘ WWW: DOBRAOFERTA.PROStylowe mieszkanie z dużą piwnicą, balkonem i 2 miejscami parkingowymi – GdańskNa sprzedaż stylowe, gotowe do wprowadzenia mieszkanie o powierzchni ok. 53 m², położone na 2. piętrze ka...

Gdańsk (Ujeścisko) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

749 000 PLN (14 132 zł/m2)

2
-
53 m2
2026
15896751 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27988443 15896751 PO WIĘCEJ OGŁOSZEŃ ZAPRASZAMY NA NASZĄ STRONĘ WWW: DOBRAOFERTA.PRO2-pokojowe mieszkanie po remoncie – Gdańsk Przymorze, ul. PiastowskaNa sprzedaż dwustronne mieszkanie o powierzchni 38 m², położone na 2. piętrze zadbanego 10-piętrowego budynku z wind...

Gdańsk (Przymorze) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

534 000 PLN (14 053 zł/m2)

2
-
38 m2
1976
15896750 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27988438 15896750 PO WIĘCEJ OGŁOSZEŃ ZAPRASZAMY NA NASZĄ STRONĘ WWW: DOBRAOFERTA.PRONa sprzedaż wyjątkowe mieszkanie w zabytkowej kamienicy – Łódź, Śródmieście, ul. LawendowaOferuję na sprzedaż klimatyczne mieszkanie o powierzchni 32,5 m², położone na 2. piętrze zabyt...

Gdańsk (Śródmieście) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

639 000 PLN (19 364 zł/m2)

1
-
33 m2
1912
15881625 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27642224 15881625 Opis nieruchomości:Mieszkanie charakteryzuje się funkcjonalnym układem pomieszczeń, który zapewnia komfort zarówno dla rodziny, jak i pod inwestycję. W skład lokalu wchodzą trzy niezależne pokoje, oddzielna kuchnia oraz łazienka. Dodatkowym atutem je...

Gdańsk (Przymorze) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

729 000 PLN (13 500 zł/m2)

3
-
54 m2
1969