• Nieruchomości na sprzedaż
 

Mieszkania na sprzedaż Grabiny-Zameczek Rycerska

Znalezionych ofert: 0

Niestety w tej chwili nie mamy ofert w podanej lokalizacji: Rycerska i Grabiny-Zameczek

Znaleźliśmy 10,000 podobnych ofert: Na sprzedaż lokale mieszkalne

15896461 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27980996 15896461 2-pokojowe mieszkanie na Ursynowie przy ul. NutkiBUDYNEK Mieszkanie znajduje się na 4 piętrze w 4 piętrowym budynku Spółdzielnia podjęła uchwałę o staraniach zmierzających do zainstalowania wind. Stan dobry. NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 49m2 ...

Warszawa (Ursynów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

750 000 PLN (15 306 zł/m2)

2
1
49 m2
1974
15896459 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27980994 15896459 1-pokojowe mieszkanie na Mokotowie przy ul. Jana Bytnara RudegoBUDYNEK Mieszkanie znajduje się na 3 piętrze w 4 piętrowym budynkuNIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 23m2 składa się z:Powierzchnia dodatkowa:- piwnica.Mieszkanie własnościoweCzynsz wyn...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

469 999 PLN (20 435 zł/m2)

1
1
23 m2
1950
15896458 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27980993 15896458 2-pokojowe mieszkanie na Mokotowie przy ul. Bokserskiej BUDYNEK Mieszkanie znajduje się na 8 piętrze w 10 piętrowym budynkuNIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 42,5m2 składa się z:- 2 pokoi, - oddzielnej kuchni, - łazienki, - przedpokojuPowierzchnia ...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

695 000 PLN (16 353 zł/m2)

2
1
42.5 m2
1970
15876603 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27542219 15876603 Biuro CREDO Nieruchomości przedstawia Państwu kawalerkę z ogromnym potencjałem o powierzchni 28,10 m², położoną blisko centrum Bartoszyc, przy ul.Paderewskiego 43. Lokal składa się z: sypialni, ...

Bartoszyce (Warmińsko-Mazurskie, gm. Bartoszyce)

139 000 PLN (4 964 zł/m2)

1
1
28 m2
-
15872445 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27493515 15872445 lokal mieszkalny nr 1 o powierzchni 39,60 m2, zlokalizowany na parterze w budynku mieszkalnym położonym w Wałbrzychu przy ul. Ludwiga van Beethovena 12 wraz z udziałem wynoszącym 64010 000 w częściach wspólnych budynku oraz takim samym udz...

Wałbrzych (Dolnośląskie, gm. Wałbrzych)

56 000 PLN (1 436 zł/m2)

1
-
39 m2
-
15848951 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26952530 15848951 Syndyk Andrzeja Kotowskiego w upadłości konsumenckiej ogłasza przetarg ofertowy na sprzedaż: udziału 14 części w prawie własności nieruchomości lokalowej nr 6, położonej w budynku przy ul. Sikorskiego 1...

Górowo Iławeckie (Warmińsko-Mazurskie, gm. Górowo Iławeckie)

18 750 PLN (1 705 zł/m2)

2
-
11 m2
-
15811330 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26434989 15811330 Syndyk Masy Upadłości w postępowaniu upadłościowym Angeliki Niziołek ogłasza sprzedaż z wolnej ręki lokalu mieszkalnego nr 5 stanowiącego odrębną nieruchomość o pow. użytkowej 77,27 m2 w budynku wielorodzinnym nr 22A położonym w Łąkowie gm....

Świdwin (Zachodniopomorskie, gm. Świdwin)

74 264 PLN (964 zł/m2)

3
-
77 m2
-
15779005 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 25764345 15779005 lokal mieszkalny nr 3 o powierzchni 63,48 m2 zlokalizowany na I piętrze w budynku mieszkalnym położonym w Bytomiu przy ul. Ustronie 5 wraz z udziałem wynoszącym 81710 000 w częściach wspólnych budynku oraz takim samym udziałem w prawie wła...

Bytom (Bobrek) (Śląskie, gm. Bytom)

162 000 PLN (2 571 zł/m2)

2
-
63 m2
-
15777709 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 25736466 15777709 lokal mieszkalny nr 4 o powierzchni 35,82 m2, zlokalizowany na I piętrze w budynku mieszkalnym położonym w Bytomiu przy ul. Krzysztofa Kamila Baczyńskiego 6 wraz z udziałem wynoszącym 10810 000 w częściach wspólnych budynku oraz takim samym...

Bytom (Bobrek) (Śląskie, gm. Bytom)

56 000 PLN (1 600 zł/m2)

2
-
35 m2
-
15772132 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 25602174 15772132 Burmistrz Szklarskiej Poręby ogłasza następujący przetarg ustny nieograniczony czwarty przetarg na sprzedaż nieruchomości lokalowej nr 2 (lokal mieszkalny) o powierzchni użytkowej 27,10 m2 (powierzchnia lokalu 25,80 m2 i ...

Szklarska Poręba (Dolnośląskie, gm. Szklarska Poręba)

110 000 PLN (4 074 zł/m2)

1
-
27 m2
-
15771852 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 25595739 15771852 Lokal mieszkalny nr 5 o powierzchni 27,42 m2, zlokalizowany na II piętrze w budynku mieszkalnym położonym w Bytomiu przy ul. Adolfa Piątka 18A wraz z udziałem wynoszącym 8310 000 w częściach wspólnych budynku oraz takim samym udziale w pra...

Bytom (Śląskie, gm. Bytom)

41 000 PLN (1 519 zł/m2)

1
-
27 m2
-
15896425 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie/Lokal usługi do remontu OKAZJA Wrzeszcz 27980187 15896425 TYLKO W NASZYM BIURZESzanowni Państwo,na sprzedaż oferujemy własnościowe, 2-pokojowe mieszkanie położone w topowej lokalizacji Gdańska, jaką jest dzielnica Wrzeszcz. Położenie nieruchomości w bocznej, zrewitalizowanej uliczce jednej z najstarszych dz...

Gdańsk (Wrzeszcz) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

550 000 PLN (10 000 zł/m2)

2
-
55 m2
1930