• Nieruchomości na sprzedaż
 

Mieszkania na sprzedaż Grodków Różana

Znalezionych ofert: 0

Niestety w tej chwili nie mamy ofert w podanej lokalizacji: Różana i Grodków

Znaleźliśmy 10,000 podobnych ofert: Na sprzedaż lokale mieszkalne

15888179 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Ogródek/taras/2pok/tuż przy lesie/garaż 27805633 15888179 Zapraszam na prezentację 2 pokojowego mieszkania z ogródkiem położonego Warszawskim Targówku przy ul Św. Wincentego. Osiedle Park Leśny składa się z kilku niskich kameralnych budynków otoczonych pięknie utrzymaną zielenią oraz placami zabaw dla dziec...

Warszawa (Targówek) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

825 000 PLN (16 837 zł/m2)

2
1
49 m2
2008
15868109 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
3 pokoje po generalnym remoncie na Bródnie przy M2 27364785 15868109 Sprzedaż 799 000 zł 46,4 m2 mieszkanie 3 pokoje Krasiczyńska 2 WarszawaPrzedmiotem sprzedaży jest 3 pokojowe mieszkanie znajdujące się na 4 piętrze 10 piętrowego budynku z 1975 roku.Mieszkanie znajduje się przy ul. Krasiczyńskiej 2 w Warszawie,...

Warszawa (Targówek) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

799 000 PLN (17 370 zł/m2)

3
1
46 m2
1975
15577466 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 21702042 15577466 Leszkowice, gmina Pęcław, mieszkanie, 2 pokój, sprzedaż, 150 000 zł do negocjacji. Na sprzedaż mieszkanie o pow. 42,50 m2 ( powiększone o dodatkowy pokój) położone na 1 piętrze, w czterorodzinnym budynku, z przynależnym ogródkiem i pomieszczenia...

Leszkowice (Dolnośląskie, gm. Pęcław)

150 000 PLN (3 571 zł/m2)

2
1
42 m2
-
15884766 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27711285 15884766 Opiekun oferty:Katarzyna Flendrichnumer licencji PFRN 28425tel. 602 101 602Wyjątkowy, narożny apartament o powierzchni ponad 137 m2 w prestiżowym Angel River to propozycja dla osób szukających nieruchomości z charakterem. Prawdziwym wyróżnikiem jest ...

Wrocław (Stare miasto) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

3 770 000 PLN (27 518 zł/m2)

4
2
137 m2
2010
15877767 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27578779 15877767 Do sprzedaży apartament 3 pokojowy , z oddzielna kuchnia, balkonem, miejscem parkingowym i komórką lokatorską - usytuowany w Śródmieściu północnym, w obszarze zielonego Muranowa - Jana Pawła II 78, wejście od Dzika 15.Lokal rozkładowy, układ jest na...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

2 100 000 PLN (22 901 zł/m2)

3
1
91.7 m2
1998
15800192 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 26208146 15800192 Na sprzedaż 1-pokojowe mieszkanie o powierzchni 32,20 m2, zlokalizowane na 2 piętrze w nowoczesnej inwestycji w Jędrzejowie. Lokal w stanie deweloperskim. Mieszkanie składa się z: - salonu z aneksem kuchennym o pow. 22,87m2, - łazienki o po...

Jędrzejów (Świętokrzyskie, gm. Jędrzejów)

311 920 PLN (9 748 zł/m2)

1
-
32 m2
2026
15799534 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26192215 15799534 Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 30,74 m2, zlokalizowane na 1 piętrze w nowoczesnej inwestycji w Jędrzejowie. Lokal w stanie deweloperskim. Mieszkanie składa się z: - salonu z aneksem kuchennym o pow. 17,53m2, - sypialni o po...

Jędrzejów (Świętokrzyskie, gm. Jędrzejów)

305 512 PLN (10 184 zł/m2)

2
-
30 m2
2026
15889866 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27862815 15889866 Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie, o pow. 46,21 m2, dostępne na IV piętrze budynku, zlokalizowanego w nowoczesnej inwestycji położonej przy ul. Klonowej, w sąsiedztwie Zalewu Kieleckiego i lasuparku nad zalewem. Mieszkanie jest oferowane w stand...

Kielce (Uroczysko) (Świętokrzyskie, gm. Kielce)

526 794 PLN (11 452 zł/m2)

2
-
46 m2
2026
15847317 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 26906227 15847317 DWUPAK INWESTYCYJNY 2 Niezależne Mieszkania 94,48 m Stare Miasto ParkingZapraszamy do odkrycia wyjątkowego mieszkania na sprzedaż, usytuowanego w sercu Wrocławia, na ul. Świętego Antoniego, tuż przy Kinie Helios, w dzielnicy Wrocław-Stare Miasto....

Wrocław (Stare miasto) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

1 490 000 PLN (15 684 zł/m2)

4
2
95 m2
1995
15772249 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 25605794 15772249 Niestandardowe mieszkanie położone w kameralnej kamienicy, z garażem i wiatą - cicha i spokojna okolica!Mile widziana zamiana na dom!Mieszkanie według dokumentów ma 90,15 m2 - jest to część na parterze, dodatkową powierzchnię stanowi zaadaptowana na ...

Świdnica (Dolnośląskie, gm. Świdnica)

1 200 000 PLN (10 000 zł/m2)

3
-
120 m2
1939
15889824 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 5 pokojowe 27862183 15889824 OFERTA PREMIUM ! 155m2, KrakówWieliczka, Wysoki standard Pięknie zaprojektowany i wykończony, bardzo funkcjonalny dom na granicy Krakowa i Wieliczki. Układ z podziałem na strefę dzienną na parterze, sypialnie na piętrze i strefę pracy ...

Wieliczka (Małopolskie, gm. Wieliczka)

1 600 000 PLN (13 333 zł/m2)

5
-
120 m2
2024
15875321 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27555588 15875321 TWOJA PRYWATNA REZYDENCJA PRZY PARKU (Z PARKINGIEM W CENIE!)Przyznaj się – ile razy krążyłeś pod domem, przeklinając brak wolnych miejsc? Ile razy marzyłeś, żeby po prostu wejść, rzucić klucze i nie myśleć o remoncie przez najbliższą dekadę?Mamy to. ...

Łódź (Polesie) (Łódzkie, gm. Łódź)

499 000 PLN (8 952 zł/m2)

3
1
55.74 m2
1962