• Nieruchomości na sprzedaż
 

Mieszkania na sprzedaż Julianów Julianowska

Znalezionych ofert: 0

Niestety w tej chwili nie mamy ofert w podanej lokalizacji: Julianowska

Znaleźliśmy 6 podobnych ofert: Na sprzedaż lokale mieszkalne - Julianów

15881658 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
2 pokoje,42 m2,Julianowska,garaż, kom.lok. 27643537 15881658 650 000 SPRZEDAŻ MIESZKANIE 42,2 m2 2 POKOJE JULIANÓWJÓZEFOSŁAW JULIANOWSKAZapraszam do zapoznania się z ofertą komfortowego 2-pokojowego mieszkania znajdującego się w Julianowie, przy ulicy Julianowskiej.Nieruchomość ma powierzchnię 42,2 m2 i z...

Julianów (Mazowieckie, gm. Piaseczno)

650 000 PLN (15 476 zł/m2)

2
1
42 m2
2017
15800131 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26206802 15800131 Zapraszamy do zapoznania się z mieszkaniem na nowym osiedlu położonym w malowniczym otoczeniu.Lokalizacja osiedla zapewnia dobrą komunikację z Piasecznem jak też z samą Warszawą. Daje spokój i odskocznie od wielkomiejskiego zgiełku.W okolicy są przys...

Piaseczno (Julianów) (Mazowieckie, gm. Piaseczno)

602 542 PLN (14 696 zł/m2)

2
1
41 m2
2025
15799880 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26197999 15799880 Zapraszamy do zapoznania się z mieszkaniem na nowym osiedlu położonym w malowniczym otoczeniu.Lokalizacja osiedla zapewnia dobrą komunikację z Piasecznem jak też z samą Warszawą. Daje spokój i odskocznie od wielkomiejskiego zgiełku.W okolicy są przys...

Piaseczno (Julianów) (Mazowieckie, gm. Piaseczno)

552 132 PLN (14 922 zł/m2)

2
1
37 m2
2025
15879119 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27608272 15879119 Opis nieruchomości – Julianów !Na sprzedaż komfortowe i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 70,22 m², położone w zielonej, spokojnej części miejscowości Julianów przy ul. Czajki. Lokal usytuowany jest w kameralnym budynku, co gwa...

Piaseczno (Julianów) (Mazowieckie, gm. Piaseczno)

1 050 000 PLN (15 000 zł/m2)

3
1
70 m2
1998
15800407 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26213032 15800407 Zapraszamy do zapoznania się z mieszkaniem na nowym osiedlu położonym w malowniczym otoczeniu. Lokalizacja osiedla zapewnia dobrą komunikację z Piasecznem jak też z samą Warszawą. Daje spokój i odskocznie od wielkomiejskiego zgiełku. W okolicy są prz...

Piaseczno (Julianów) (Mazowieckie, gm. Piaseczno)

748 143 PLN (12 265 zł/m2)

3
1
61 m2
2025
15895693 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27962961 15895693 Oferuję na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie o powierzchni wynoszącej 48,08 mkw, położone przy ul. Julianowskiej 72. Lokal znajduje się na parterze trzypiętrowego bloku wybudowanego w 2016 roku. Najważniejsze cechy: - Mieszkanie położone w drugiej lini...

Julianów (Mazowieckie, gm. Piaseczno)

758 000 PLN (15 765 zł/m2)

2
1
48.08 m2
2016