• Nieruchomości na sprzedaż
 

Mieszkania na sprzedaż Kębłowo Siewna

Znalezionych ofert: 0

Niestety w tej chwili nie mamy ofert w podanej lokalizacji: Siewna i Kębłowo

Znaleźliśmy 10,000 podobnych ofert: Na sprzedaż lokale mieszkalne

15896626 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27984163 15896626 Na sprzedaż przestronne i funkcjonalne mieszkanie 3-pokojowe po generalnym remoncie, zlokalizowane przy ul. Lenartowicza w Bytomiu. Nieruchomość idealnie sprawdzi się zarówno dla rodziny, jak i pod inwestycję gotowa do zamieszkania bez dodatkowych n...

Bytom (Śląskie, gm. Bytom)

379 000 PLN (6 891 zł/m2)

3
1
55 m2
1960
15896623 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27984070 15896623 Oferta dodana za pomocą Multiportalu BeBrokerMieszkanie gotowe do zamieszkania, po remoncie, umeblowane, na ul. Paderewskiego. Czynsz do Wspólnoty dla 1 osoby 450 zł z zaliczkami na wodę i ciepło. Parking na uliczce wewnętrznej przy bloku, duży. Miej...

Łódź (Górna) (Łódzkie, gm. Łódź)

250 000 PLN (9 259 zł/m2)

1
-
27 m2
1970
15823143 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26641650 15823143 Na sprzedaż przestronny 2-pokojowy apartament w świetnej lokalizacji ścisłe centrum Poznania, ul. Wodna 15, przy skrzyżowaniu z ul. Garbary (nad Rossmannem). Szczegóły nieruchomości: - Powierzchnia: 54,...

Poznań (Centrum) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

970 000 PLN (17 963 zł/m2)

2
1
54 m2
2012
15896518 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27981651 15896518 Mieszkanie 1 pokojowe o pow. 32,70m2 z loggią o pow. 15,27m2. Mieszkanie znajduje się na 1 piętrze w 8 piętrowym nowym apartamentowcu z windą przy ulicy Reymonta blisko zielonych terenów nadodrzańskich - świetnie skomunikowana lokalizacja ...

Wrocław (Psie pole) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

554 200 PLN (17 319 zł/m2)

1
1
32 m2
2026
15896486 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27981134 15896486 Mieszkanie 3 pokojowe o pow. 52,61m2 z tarasem o pow. około 15 m2 w jednej z topowych południowych lokalizacji na wrocławskich Krzykach w okolicy ul. Karkonoska. Mieszkanie jest rozkładowe, 3 - pokojowe ma pow. 52,61 m2 z...

Wrocław (Krzyki) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

760 082 PLN (14 617 zł/m2)

3
1
52 m2
2026
15878284 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27592415 15878284 Mam przyjemność zaprezentować Państwu absolutnie wyjątkowe, nowe, wykonane w najwyższym standardzie 2 pokojowe Mieszkanie o powierzchni 50 metrów z wygodną loggią położone w świetnej lokalizacji tuż przy planowanej stacji Metro Żupnicza.To idealna pr...

Warszawa (Praga-południe) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 099 000 PLN (21 980 zł/m2)

2
-
50 m2
2023
15870932 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27447547 15870932 Mam przyjemność zaprezentować Państwu absolutnie wyjątkowy , słoneczny i cichy, wykonany w najwyższym standardzie 2 pokojowy apartament o powierzchni 44 metrów położony w nowoczesnej inwestycji z 2024 roku przy ul.Holzera na Wilanowie.To idealna prop...

Warszawa (Wilanów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 050 000 PLN (23 864 zł/m2)

2
-
44 m2
2024
15806851 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
* Mieszkanie na pierwszym piętrze nad jeziorem 26353182 15806851 Mieszkanie o powierzchni 47,7m2 w Sławianowie, położone na 1. piętrze bloku mieszkalnego w spokojnej i malowniczej okolicy.Idealne miejsce dla osób szukających ciszy, natury i wygody na co dzień.Lokalizacja:- ok. 500 m od dużego jeziora idealnego do ...

Sławianowo (Wielkopolskie, gm. Złotów)

166 900 PLN (3 551 zł/m2)

2
1
47 m2
1986
15896362 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27977809 15896362 Na sprzedaż przestronne z klimatyzacją nową, w pełni rozkładowe mieszkanie z tarasem, balkonem, miejscem w parkingu podziemnym o powierzchni 76,03 m², zlokalizowane w ścisłym centrum Szczecina, przy skrzyżowaniu Alei Bohaterów Warszawy oraz ul. Jagie...

Szczecin (Centrum) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

900 000 PLN (11 837 zł/m2)

3
1
76.03 m2
2004
15856452 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
| Stare Bielany | 34 m2 | LOKALIZACJA | 27091428 15856452 Biuro Nieruchomości Pure Estates z przyjemnością prezentuje  mieszkanie na warszawskich Starych Bielanach.Lokum ma 34 m2 i składa się z:- pokoju z aneksem kuchennym- sypialni - łazienki - małego korytarza.Parter 3 piętrowej  powojennej kamienicy. Mie...

Warszawa (Bielany) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

629 000 PLN (18 500 zł/m2)

2
1
34 m2
1955
15853367 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Powiśle - 3 pok. mieszkanie z ogromnym tarasem! 27049080 15853367 Mam przyjemność zaprezentować Państwu ofertę sprzedaży wyjątkowego trzypokojowego apartamentu na Powiślu z ponad stumetrowym tarasem z pięknym widokiem na Wisłę!(English description below)APARTAMENTMieszkanie posiada taras o powierzchni ok. 130 metró...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

2 570 000 PLN (50 392 zł/m2)

3
1
51 m2
2017
15581058 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 6 pokojowe 21789023 15581058 ZARABIAJ 8 TYSIĘCY MIESIĘCZNIE JUŻ TERAZ! Przedstawiamy Państwu wyjątkowe mieszkanie w ścisłym centrum Szczecina.Mieszkanie na ten moment generuje zysk z wynajmu - ponad 8 tysięcy złotych miesięcznie!NAJWAŻNIEJSZE ATUTY:- Całkowicie wyremontowane w 2...

Szczecin (Centrum) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

1 039 900 PLN (7 999 zł/m2)

6
1
130 m2
1930