• Nieruchomości na sprzedaż
 

Mieszkania na sprzedaż Katowice

Znalezionych ofert: 384

15893749 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27918855 15893749 3-pokojowe mieszkanie 86,5 m² Katowice, ul. Wróbli Balkon Garaż opcjonalnie Lokalizacja - zieleń, prestiż i świetna komunikacja Na sprzedaż przestronne 3-pokojowe mieszkanie położone w Katowicach przy ul. Wr&oacu...

Katowice (Brynów) (Śląskie, gm. Katowice)

899 000 PLN (10 453 zł/m2)

3
-
86 m2
2008
15728225 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 24739844 15728225 Zapraszam do zakupu atrakcyjnego, funkcjonalnego mieszkania znajdującego się w Katowicach na osiedlu Tysiąclecia.Mieszkanie znajduje się  na czwartym piętrze w czteropiętrowym bloku po termomodernizacji.W skład mieszkania o powierzchni 45,92 m2 wchod...

Katowice (Os. tysiąclecia) (Śląskie, gm. Katowice)

379 000 PLN (8 422 zł/m2)

3
1
45 m2
1970
15859449 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27168001 15859449 Kawalerka z potencjałem inwestycyjnym 36,83 m² Katowice - ul. Kołobrzeska 239 000 zł Szukasz mieszkania pod inwestycję lub do własnej aranżacji w świetnej lokalizacji? Ta oferta to idealne połączenie ceny, lokalizacji i potencjału . ...

Katowice (Ligota-panewniki) (Śląskie, gm. Katowice)

239 000 PLN (6 459 zł/m2)

1
-
37 m2
-
15877834 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Przestronne 3 pokoje do własnej aranżacji 27579515 15877834 Oferta dostępna w Pepper House!Oferujemy na sprzedaż funkcjonalne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 62,9 m², zlokalizowane przy ul. Józefowskiej w Katowicach (dzielnica Wełnowiec-Józefowiec). Atuty:- Szybki termin wydania,- Liczne miejsca postojow...

Katowice (Wełnowiec) (Śląskie, gm. Katowice)

445 000 PLN (7 177 zł/m2)

3
-
62 m2
1980
15693462 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 24066257 15693462 Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie w samym sercu Katowic przy ul. Wilimowskiego. To przestronne, jasne i pełne uroku wnętrze o powierzchni 91 m² zachwyca nie tylko metrażem, ale też klimatem, którego nie da się podrobić. Składa się z trzech dużych, wy...

Katowice (Śródmieście) (Śląskie, gm. Katowice)

769 000 PLN (8 451 zł/m2)

3
-
91 m2
1955
15826944 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26782170 15826944 Przedstawiam ofertę sprzedaży mieszkania w Katowicach - Centrum ul. Mickiewicza. Mieszkanie o powierzchni 42,26m2 usytuowane jest na ostatnim 5 piętrze. W budynku jest winda, która dojeżdża na 4 piętro. Lokal składa się z: - Przedpok...

Katowice (Centrum) (Śląskie, gm. Katowice)

310 000 PLN (7 381 zł/m2)

2
-
42 m2
-
15604132 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 22316054 15604132 Sprzedaż bezpośrednio od Dewelopera! Brak podatku PCC! ZAPARSZAMY DO NASZEGO BIURA SPRZEDAŻY - KATOWICE UL. LIGOCKA 103 - UMÓW SIĘ NA SPOTKANIE! Mieszkanie składające się z 4 pokoi o powierzchni 61m2 + TARAS 6,30m2 + OGRÓDE...

Katowice (Ligota-panewniki) (Śląskie, gm. Katowice)

696 925 PLN (11 425 zł/m2)

4
-
61 m2
2026
15604124 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 22315987 15604124 Sprzedaż bezpośrednio od Dewelopera! Brak podatku PCC! ZAPARSZAMY DO NASZEGO BIURA SPRZEDAŻY - KATOWICE UL. LIGOCKA 103 - UMÓW SIĘ NA SPOTKANIE! LOKLA NIEMIESZKALNY (VAT 23%) - IDEALNE DLA INWESTORA! Składający się z 1 pokoi o powier...

Katowice (Ligota-panewniki) (Śląskie, gm. Katowice)

336 330 PLN (11 211 zł/m2)

1
-
30 m2
2026
15604127 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 22315985 15604127 Sprzedaż bezpośrednio od Dewelopera! Brak podatku PCC! ZAPARSZAMY DO NASZEGO BIURA SPRZEDAŻY - KATOWICE UL. LIGOCKA 103 - UMÓW SIĘ NA SPOTKANIE! Mieszkanie składające się z 2 pokoi o powierzchni 61,80m2 ANTRESOLA + TARAS 43,4m2 + BALK...

Katowice (Ligota-panewniki) (Śląskie, gm. Katowice)

704 520 PLN (11 550 zł/m2)

2
-
61 m2
2026
15604143 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 22315982 15604143 Sprzedaż bezpośrednio od Dewelopera! Brak podatku PCC! ZAPARSZAMY DO NASZEGO BIURA SPRZEDAŻY - KATOWICE UL. LIGOCKA 103 - UMÓW SIĘ NA SPOTKANIE! Lokal składa się z 3 pokoi o powierzchni 48,90m2 + BALKON 4,3m2 - dokładny rzut jest prz...

Katowice (Ligota-panewniki) (Śląskie, gm. Katowice)

596 091 PLN (12 419 zł/m2)

3
-
48 m2
2026
15503112 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 19990060 15503112 Nowoczesny superbudynek, złożony z trzech kaskadowych tarasowców z otwartym, miejskim parterem, wygodnymi apartamentami i balkonami pod centralnym adresem w mieście. W trzech segmentach połączonych wspólnym parterem powstanie w ...

Katowice (Centrum) (Śląskie, gm. Katowice)

463 615 PLN (12 878 zł/m2)

2
-
36 m2
2026
15491219 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 19757192 15491219 NOWA INWESTYCJA GLOBAL APARTAMENTS! Kompleks składa się z dwóch wież biurowych i jednej wieży mieszkaniowej osadzonych na wspólnym 5-kondygnacyjnym podium, w którym znajdą się liczne lokale gastronomiczne, handlowe ...

Katowice (Śródmieście) (Śląskie, gm. Katowice)

934 580 PLN (16 689 zł/m2)

3
-
56 m2
2023