• Nieruchomości na sprzedaż
 

Mieszkania na sprzedaż Kielce Centrum

Znalezionych ofert: 75

15425128 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 18275350 15425128 Oferujemy na sprzedaż nowoczesny lokal biurowy w stanie deweloperskim  o łącznej powierzchni 59 m², zlokalizowany przy ulicy Paderewskiego. W jego skład wchodzą trzy niezależne lokale wraz z toaletą o łącznej powierzchni 15 m 2. Nieruchomość znajduje...

Kielce (Centrum) (Świętokrzyskie, gm. Kielce)

670 000 PLN (11 356 zł/m2)

3
-
59 m2
1935
15781229 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 25823593 15781229 LokalizacjaMieszkanie znajduje się w samym sercu miasta – przy ul. Henryka Sienkiewicza, w pięknej, odrestaurowanej kamienicy.To idealna lokalizacja zarówno do zamieszkania, jak i prowadzenia działalności gospodarczej. W bezpośrednim sąsiedztwie znaj...

Kielce (Centrum) (Świętokrzyskie, gm. Kielce)

579 000 PLN (8 617 zł/m2)

3
-
67.19 m2
1946
15503164 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 19990957 15503164 Zadzwoń i zapytaj o atrakcyjne rabaty dla pierwszych klientów !! Na sprzedaż nowe 3 pokojowe mieszkanie zlokalizowane na III piętrze w nowo budowanej inwestycji zlokalizowanej zaledwie 1,2 km od centrum miasta. Mieszkanie składa się z sypialn...

Kielce (Centrum) (Świętokrzyskie, gm. Kielce)

540 645 PLN (10 601 zł/m2)

3
-
51 m2
2026
15503157 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 19990956 15503157 Zadzwoń i zapytaj o atrakcyjne rabaty dla pierwszych klientów !! Na sprzedaż nowe 2 pokojowe mieszkanie zlokalizowane na I piętrze w nowo budowanej inwestycji zlokalizowanej zaledwie 1,2 km od centrum miasta. Mieszkanie składa się z sypialni,...

Kielce (Centrum) (Świętokrzyskie, gm. Kielce)

445 280 PLN (11 132 zł/m2)

2
-
40 m2
2026
15637217 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 22980637 15637217 Na sprzedaż przestronne 3 pokojowe mieszkanie zlokalizowane na II piętrze w X piętrowym budynku z widną bardzo blisko ścisłego centrum miasta przy Dolinie Silnicy - ul. Nowy Świat. Mieszkanie składa się z 2 sypialni, salonu z aneksem kuchennym z wy...

Kielce (Centrum) (Świętokrzyskie, gm. Kielce)

479 000 PLN (9 979 zł/m2)

3
-
48 m2
1979
15503165 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 19990955 15503165 Zadzwoń i zapytaj o atrakcyjne rabaty dla pierwszych klientów !! Na sprzedaż nowe 2 pokojowe mieszkanie zlokalizowane na I piętrze w nowo budowanej inwestycji zlokalizowanej zaledwie 1,2 km od centrum miasta. Mieszkanie składa się z sypialni,...

Kielce (Centrum) (Świętokrzyskie, gm. Kielce)

388 930 PLN (11 786 zł/m2)

2
-
33 m2
2026
15503160 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 19990954 15503160 Zadzwoń i zapytaj o atrakcyjne rabaty dla pierwszych klientów !! Na sprzedaż nowe 1 pokojowe mieszkanie zlokalizowane na parterze w nowo budowanej inwestycji zlokalizowanej zaledwie 1,2 km od centrum miasta. Mieszkanie składa się z sypialni, ...

Kielce (Centrum) (Świętokrzyskie, gm. Kielce)

326 170 PLN (13 047 zł/m2)

1
-
25 m2
2026
15495980 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 19843502 15495980 Zadzwoń i zapytaj o atrakcyjne rabaty dla pierwszych klientów !! Na sprzedaż nowe 2 pokojowe mieszkanie zlokalizowane na I piętrze w nowo budowanej inwestycji zlokalizowanej zaledwie 1,2 km od centrum miasta. Mieszkanie składa się z sypialni,...

Kielce (Centrum) (Świętokrzyskie, gm. Kielce)

341 320 PLN (11 770 zł/m2)

2
-
29 m2
2026
15781956 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 25836015 15781956 Centrum! Pierwsze piętro !! DO WPROWADZENIA !!! Mieszkanie zlokalizowane przy ul.Chęcińskiej, usytuowane na pierwszym piętrze w wieżowcu z lat 70-tych. Na powierzchni 36 m2 znajduje się: salon z aneksem kuchennym i balkonem, sypialnia, łazienka...

Kielce (Centrum) (Świętokrzyskie, gm. Kielce)

145 000 PLN (4 028 zł/m2)

2
-
36 m2
-
15781818 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 5 pokojowe 25836042 15781818 DWUPOZIOMOWE MIESZKANIE NA SPRZEDAŻ- CENTRUM ! Mieszkanie o powierzchni użytkowej 86 m2 (całkowita:110 m2) + 30 m2 poddasze, usytuowane na 2 piętrze w 2 piętrowym ogrodzonym apartamentowcu z 2000 roku przy ulicy Okrzei w CENTRUM ! Składa się ...

Kielce (Centrum) (Świętokrzyskie, gm. Kielce)

295 000 PLN (2 682 zł/m2)

5
-
110 m2
2000
15781960 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 25836046 15781960 Komfortowe, nowoczesne mieszkanie o funkcjonalnym układzie usytuowane w centrum Kielc przy ulicy Głowackiego ! Mieszkanie gotowe do wprowadzenia się bez ponoszenia dodatkowych kosztów ! Lokal usytuowany na 2 piętrze w 2 piętrow...

Kielce (Centrum) (Świętokrzyskie, gm. Kielce)

312 000 PLN (4 333 zł/m2)

2
-
72 m2
1900
15781846 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 25835980 15781846 Kawalerka w nowym budownictwie. Mieszkanie o powierzchni 38 m2 zlokalizowane przy ul. Okrzei. Usytuowane na wysokim parterze w bloku z 2007 roku. Lokal składa się z: widnej kuchni, dużego pokoju z balkonem, przestronnego przedpokoju i łazienk...

Kielce (Centrum) (Świętokrzyskie, gm. Kielce)

178 000 PLN (4 684 zł/m2)

1
-
38 m2
2007