• Nieruchomości na sprzedaż
 

Mieszkania na sprzedaż Kielce Ksm

Znalezionych ofert: 63

15039661 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 7771564 15039661 ŁADNE 2-POKOJOWE MIESZKANIE W APARTAMENTOWCU-Z WYPOSAŻENIEM-NOWSZE BUDOWNICTWO! DOSKONAŁE ZARÓWNO DO ZAMIESZKANIA JAK RÓWNIEŻ JAKO INWESTYCJA POD WYNAJEM ! Oferujemy Państwu na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 39,32 m2 usytuo...

Kielce (Ksm) (Świętokrzyskie, gm. Kielce)

430 000 PLN (11 026 zł/m2)

2
-
39 m2
2012
15691320 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 24017425 15691320 Nowe, 4-pokojowe mieszkanie o pow. 68,35 m2, oferowane w standardzie deweloperskim, zlokalizowane na piętrze, w budynku na os. KSM. W skład lokalu wchodzą : salon z aneksem kuchennym (19,05 m2), 3 pokoje (7,53 m2, 11,47 m2, 10,48 m2), ł...

Kielce (Ksm) (Świętokrzyskie, gm. Kielce)

669 830 PLN (9 850 zł/m2)

4
-
68 m2
2023
15691321 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 24017424 15691321 Nowe, 3-pokojowe mieszkanie o pow. 62,66 m2, oferowane w standardzie deweloperskim, zlokalizowane na parterze, w budynku na os. KSM. W skład lokalu wchodzą : salon z aneksem kuchennym (22,06 m2), 2 pokoje (11,47 m2, 11,23 m2), łazienka ...

Kielce (Ksm) (Świętokrzyskie, gm. Kielce)

614 068 PLN (9 904 zł/m2)

3
-
62 m2
2023
15651214 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 23333824 15651214 Nowe, 4-pokojowe mieszkanie o pow. 68,35 m2, oferowane w standardzie deweloperskim, zlokalizowane na piętrze, w budynku na os. KSM. W skład lokalu wchodzą : salon z aneksem kuchennym (19,05 m2), 3 pokoje (7,53 m2, 11,47 m2, 10,48 m2), ł...

Kielce (Ksm) (Świętokrzyskie, gm. Kielce)

669 830 PLN (9 850 zł/m2)

4
-
68 m2
2023
15444453 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 18695208 15444453 Nowe, 3-pokojowe mieszkanie o pow. 62,66 m2, oferowane w standardzie deweloperskim, zlokalizowane na parterze, w budynku na os. KSM. W skład lokalu wchodzą : salon z aneksem kuchennym (22,06 m2), 2 pokoje (11,47 m2, 11,23 m2), łazienka ...

Kielce (Ksm) (Świętokrzyskie, gm. Kielce)

614 068 PLN (9 904 zł/m2)

3
-
62 m2
2023
15444430 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 18695191 15444430 Nowe, 4-pokojowe mieszkanie o pow. 74,59 m2, oferowane w standardzie deweloperskim, zlokalizowane na piętrze, w budynku na os. KSM. W skład lokalu wchodzą : salon z aneksem kuchennym (19,05 m2), 3 pokoje (9,47 m2, 14,57 m2, 11,68 m2), ł...

Kielce (Ksm) (Świętokrzyskie, gm. Kielce)

730 982 PLN (9 878 zł/m2)

4
-
74 m2
2024
15484106 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 19589179 15484106 Na sprzedaż 4 - pokojowe mieszkanie o pow. 56,65 m2 dostępne na IX piętrze budynku zlokalizowanego w nowoczesnej inwestycji, położonej na osiedlu KSM przy Alei Solidarności oraz ul. Górnej , oferowane w standardzie deweloperskim. W skład mieszk...

Kielce (Ksm) (Świętokrzyskie, gm. Kielce)

730 785 PLN (13 050 zł/m2)

4
-
56 m2
2025
15484102 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 5 pokojowe 19589180 15484102 Na sprzedaż 5 - pokojowe mieszkanie o pow. 92,80 m2 dostępne na IX piętrze budynku zlokalizowanego w nowoczesnej inwestycji, położonej na osiedlu KSM przy Alei Solidarności oraz ul. Górnej , oferowane w standardzie deweloperskim. W skład mieszk...

Kielce (Ksm) (Świętokrzyskie, gm. Kielce)

965 120 PLN (10 490 zł/m2)

5
-
92 m2
2025
15005627 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 6631736 15005627 Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o pow . 37,35 m2 , zlokalizowane na 3-piętrze w czteropiętrowym bloku przy ul. Spółdzielczej, na osiedlu KSM w Kielcach. Mieszkanie składa się z salonu z aneksem kuchennym (o pow. około 20,5m2) z wyjściem na balk...

Kielce (Ksm) (Świętokrzyskie, gm. Kielce)

340 000 PLN (9 189 zł/m2)

2
-
37 m2
1960
15890409 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27876204 15890409 Na sprzedaż 3 - pokojowe mieszkanie o pow. 55,80 m2 dostępne na II piętrze budynku zlokalizowanego w nowoczesnej inwestycji, położonej na osiedlu KSM przy Alei Solidarności oraz ul. Górnej , oferowane w standardzie deweloperskim. W skład mieszk...

Kielce (Ksm) (Świętokrzyskie, gm. Kielce)

658 440 PLN (11 972 zł/m2)

3
-
55 m2
2025
15853927 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27064907 15853927 Na sprzedaż mieszkanie o pow. 41,1 m2 zlokalizowane na parterze w 4-piętrowym bloku na osiedlu KSM przy ul. Śląskiej. W skład pomieszczeń wchodzą: - salon o pow. ok. 16,5 m2, - sypialnia o pow. ok. 9,2 m2, - widna, osobna kuchnia o pow. ok. 6,...

Kielce (Ksm) (Świętokrzyskie, gm. Kielce)

400 000 PLN (9 756 zł/m2)

2
-
41 m2
1980
15849568 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26974702 15849568 Na sprzedaż nowe 3-pokojowe mieszkanie, częściowo wykończone , z dużym balkonem, zlokalizowane na 6 piętrze apartamentowca w centrum Kielc, przy ul. Romualda. Mieszkanie bardzo widne, z pięknym widokiem na panoramę Kielc, nowoczesne i atrakcyjnie...

Kielce (Ksm) (Świętokrzyskie, gm. Kielce)

755 370 PLN (12 803 zł/m2)

3
-
59 m2
2022