• Nieruchomości na sprzedaż
 

Mieszkania na sprzedaż Kielce Na Stoku

Znalezionych ofert: 71

15895283 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27961916 15895283 Na sprzedaż 2 - pokojowe mieszkanie o pow. 43,74 m2 dostępne na II piętrze budynku zlokalizowanego w nowoczesnej inwestycji, położonej w bezpośrednim sąsiedztwie os. Na Stoku . Mieszkanie jest oferowane w standardzie deweloperskim. W skład mies...

Kielce (Na stoku) (Świętokrzyskie, gm. Kielce)

406 782 PLN (9 460 zł/m2)

2
-
43 m2
2025
15895282 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27961915 15895282 Na sprzedaż 2 - pokojowe mieszkanie o pow. 43,74 m2 dostępne na IV piętrze budynku zlokalizowanego w nowoczesnej inwestycji, położonej w bezpośrednim sąsiedztwie os. Na Stoku . Mieszkanie jest oferowane w standardzie deweloperskim. W skład mies...

Kielce (Na stoku) (Świętokrzyskie, gm. Kielce)

411 156 PLN (9 562 zł/m2)

2
-
43 m2
2025
15794935 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 26085696 15794935 Na sprzedaż 4 - pokojowe mieszkanie o pow. 61,45 m2 dostępne na IV piętrze budynku zlokalizowanego w nowoczesnej inwestycji, położonej w bezpośrednim sąsiedztwie os. Na Stoku . Mieszkanie jest oferowane w standardzie deweloperskim. W skład mies...

Kielce (Na stoku) (Świętokrzyskie, gm. Kielce)

491 600 PLN (8 059 zł/m2)

4
-
61 m2
2026
15637094 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 22978685 15637094 Na sprzedaż 2 - pokojowe mieszkanie o pow. 47,02 m2 dostępne na I piętrze budynku zlokalizowanego w nowoczesnej inwestycji, położonej w bezpośrednim sąsiedztwie os. Na Stoku . Mieszkanie jest w stanie deweloperskim. W skład mieszkania wchodzą:...

Kielce (Na stoku) (Świętokrzyskie, gm. Kielce)

441 988 PLN (9 404 zł/m2)

2
-
47 m2
2025
15794936 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26085704 15794936 Na sprzedaż 2 - pokojowe mieszkanie o pow. 40,73 m2 dostępne na parterze budynku, zlokalizowanego w nowoczesnej inwestycji, położonej w bezpośrednim sąsiedztwie os. Na Stoku . Mieszkanie jest oferowane w stanie deweloperskim. W skład mieszkania...

Kielce (Na stoku) (Świętokrzyskie, gm. Kielce)

374 716 PLN (9 368 zł/m2)

2
-
40 m2
2026
15794941 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26085698 15794941 Na sprzedaż 2 - pokojowe mieszkanie o pow. 40,49 m2 dostępne na II piętrze budynku, zlokalizowanego w nowoczesnej inwestycji, położonej w bezpośrednim sąsiedztwie os. Na Stoku . Mieszkanie jest oferowane w stanie deweloperskim. W skład mieszkan...

Kielce (Na stoku) (Świętokrzyskie, gm. Kielce)

376 557 PLN (9 414 zł/m2)

2
-
40 m2
2026
15794929 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26085693 15794929 Na sprzedaż 2 - pokojowe mieszkanie o pow. 34,32 m2 dostępne na I piętrze budynku, zlokalizowanego w nowoczesnej inwestycji, położonej w bezpośrednim sąsiedztwie os. Na Stoku . Mieszkanie jest oferowane w stanie deweloperskim. W skład mieszkani...

Kielce (Na stoku) (Świętokrzyskie, gm. Kielce)

322 608 PLN (9 488 zł/m2)

2
-
34 m2
2026
15792985 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26029060 15792985 Na sprzedaż 2 - pokojowe mieszkanie o pow. 34,62 m2 dostępne na parterze, zlokalizowanego w nowoczesnej inwestycji, położonej w bezpośrednim sąsiedztwie os. Na Stoku . Mieszkanie jest oferowane w stanie deweloperskim. W skład mieszkania wchodzą...

Kielce (Na stoku) (Świętokrzyskie, gm. Kielce)

323 697 PLN (9 521 zł/m2)

2
-
34 m2
2026
15794934 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26085703 15794934 Na sprzedaż 2 - pokojowe mieszkanie o pow. 43,74 m2 dostępne na II piętrze budynku, zlokalizowanego w nowoczesnej inwestycji, położonej w bezpośrednim sąsiedztwie os. Na Stoku . Mieszkanie jest oferowane w stanie deweloperskim. W skład mieszkan...

Kielce (Na stoku) (Świętokrzyskie, gm. Kielce)

406 782 PLN (9 460 zł/m2)

2
-
43 m2
2026
15794932 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26085702 15794932 Na sprzedaż 2 - pokojowe mieszkanie o pow. 34,32 m2 dostępne na IV piętrze budynku, zlokalizowanego w nowoczesnej inwestycji, położonej w bezpośrednim sąsiedztwie os. Na Stoku . Mieszkanie jest oferowane w stanie deweloperskim. W skład mieszkan...

Kielce (Na stoku) (Świętokrzyskie, gm. Kielce)

336 336 PLN (9 892 zł/m2)

2
-
34 m2
2026
15794930 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26085701 15794930 Na sprzedaż 2 - pokojowe mieszkanie o pow. 43,74 m2 dostępne na I piętrze budynku, zlokalizowanego w nowoczesnej inwestycji, położonej w bezpośrednim sąsiedztwie os. Na Stoku . Mieszkanie jest oferowane w stanie deweloperskim. W skład mieszkani...

Kielce (Na stoku) (Świętokrzyskie, gm. Kielce)

402 408 PLN (9 358 zł/m2)

2
-
43 m2
2026
15794946 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26085699 15794946 Na sprzedaż 2 - pokojowe mieszkanie o pow. 43,74 m2 dostępne na IV piętrze budynku, zlokalizowanego w nowoczesnej inwestycji, położonej w bezpośrednim sąsiedztwie os. Na Stoku . Mieszkanie jest oferowane w stanie deweloperskim. W skład mieszkan...

Kielce (Na stoku) (Świętokrzyskie, gm. Kielce)

411 156 PLN (9 562 zł/m2)

2
-
43 m2
2026