• Nieruchomości na sprzedaż
 

Mieszkania na sprzedaż Kołobrzeg

Znalezionych ofert: 468

15822476 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
urokliwy apartament w strefie uzdrowiskowej 26577833 15822476 Marzysz o pewnej inwestycji nad morzem, która sama na siebie zarabia, nawet jeśli mieszkasz setki kilometrów dalej? Szukasz stylowego apartamentu w Kołobrzegu, gotowego do wprowadzenia lub wynajmu od zaraz, którym łatwo zarządzać na odległość? Prez...

Kołobrzeg, ul. Jana Kasprowicza

440 000 PLN (12 941 zł/m2)

1
1
34 m2
-
15814751 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Trzy pokoje ścisłe centru blisko dworca 26567423 15814751 Na sprzedaż stylowe, w pełni wyposażone mieszkanie o powierzchni 58 m², położone w ścisłym centrum Kołobrzegu. Idealna propozycja dla osób ceniących sobie komfort, prestiżową lokalizację oraz gotowe rozwiązania – bez konieczności remontów! Mieszkani...

Kołobrzeg, Drzymały

499 000 PLN (8 603 zł/m2)

3
-
58 m2
-
15798523 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
TRZY POKOJOWE MIESZKANIE , 63m² W ZIELONYM SERCU KOŁOBRZEGU 26173910 15798523 Marzysz o mieszkaniu, z którego do plaży idziesz na piechotę w 10 minut, a wracając, relaksujesz się w najspokojniejszej części miasta? Oto przestrzeń, która łączy bliskość morza z azylem zieleni! Prezentujemy 63 metry kwadratowe wolności aranżacyj...

Kołobrzeg, ul. Jana Karola Chodkiewicza

439 000 PLN (6 968 zł/m2)

3
2
63 m2
-
15814764 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Apartament 74 m², 3 pokoje, garaż w hali – Mazowiecka Park, Kołobrzeg 26567433 15814764 To jest mieszkanie, które różni się od typowych ofert. Zamiast kolejnego pokoju, dostajesz przestrzeń, która otacza dom i to dosłownie: bardzo duży balkon okalający, który jest praktycznie dodatkowym pokojem na świeżym powietrzu. Poranna kawa, wiecz...

Kołobrzeg, ul. Mazowiecka

1 290 000 PLN (17 264 zł/m2)

3
1
74.72 m2
2022
15895179 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27960624 15895179 Na sprzedaż piękne, słoneczne mieszkanie z balkonem, położone na 3 piętrze w bloku przy ulicy Artyleryjskiej (Osiedle Jarzębina Czerwona). Lokal w pełni wykończony z wysokiej jakości materiałów i wyposażony w bardzo dobrej jakości sprzęt, ...

Kołobrzeg (Zachodniopomorskie, gm. Kołobrzeg)

650 000 PLN (12 500 zł/m2)

2
-
52 m2
2018
15878379 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27594894 15878379 Oferuję na sprzedaż przestronne i elegancko wykończone mieszkanie o powierzchni 74,10 m², usytuowane na zamkniętym, nowoczesnym osiedlu w Kołobrzegu.GŁÓWNE ATUTY NIERUCHOMOŚCI- NOWE BUDOWNICTWO 2024 wysoki standard, gotowe do zamieszkania- DUŻY BALK...

Kołobrzeg (Zachodniopomorskie, gm. Kołobrzeg)

999 000 PLN (13 500 zł/m2)

3
1
74 m2
2024
15797466 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26146397 15797466 Na sprzedaż mieszkanie 3-pokojowe w wysokim standardzie w Kołobrzegu, ul. Kolumba. Nieruchomość o powierzchni 53,80 m², znajdująca się w nowym budownictwie z 2024 roku, 3 piętro, winda w budynku, W CENIE miejsce w hali garażowej i pojemna komórka. Mi...

Kołobrzeg (Zachodniopomorskie, gm. Kołobrzeg)

749 000 PLN (14 132 zł/m2)

3
1
53 m2
2024
15878372 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27594888 15878372 Oferuję na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 69 m², zlokalizowane na zamkniętym osiedlu w nowoczesnej części Kołobrzegu, z szybkim dostępem do centrum i morza.GŁÓWNE ATUTY NIERUCHOMOŚCI- nowoczesne budownictwo- wysoki standard wykończenia- jasne, dob...

Kołobrzeg (Zachodniopomorskie, gm. Kołobrzeg)

899 999 PLN (13 043 zł/m2)

3
1
69 m2
2024
15797822 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26155826 15797822 Na sprzedaż mieszkanie na 9 piętrze 11-piętrowego budynku w samym sercu Kołobrzegu, położonego w odległości jedynie 1,3 km od pięknej, szerokiej piaszczystej plaży, 2 km od molo, w pobliżu Bazyliki, ratusza, Muzeum Oręża Polskiego oraz rzeki Parsęty....

Kołobrzeg (Centrum) (Zachodniopomorskie, gm. Kołobrzeg)

469 000 PLN (9 380 zł/m2)

3
1
50 m2
1980
15881064 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27622201 15881064 Na sprzedaż dwupokojowe piękne i zadbane mieszkanie na IV piętrze budynku w samym centrum dzielnicy Kołobrzegu - Podczele, położone w odległości jedynie 850 m od pięknej i szerokiej piaszczystej plaży!To ciekawe, przestronne i nowoczesne mieszkanie w...

Kołobrzeg (Podczele) (Zachodniopomorskie, gm. Kołobrzeg)

510 000 PLN (9 808 zł/m2)

2
1
52 m2
1992
15894706 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27948184 15894706 Są mieszkania, które kupuje się rozsądkiem. I są takie, do których chce się wracać po spacerze nad morzem, zamknąć drzwi i poczuć własny rytm. Ten apartament na osiedlu Nova Baltica łączy nowoczesny standard, prywatny ogród i lokalizację blisko centr...

Kołobrzeg (Zamoście) (Zachodniopomorskie, gm. Kołobrzeg)

560 000 PLN (14 737 zł/m2)

2
1
38 m2
2024
15715061 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 24482545 15715061 Podwójna okazja w Kołobrzegu – 2 apartamenty w jednej cenie. Na sprzedaż atrakcyjna nieruchomość w standardzie premium – dwa nowoczesne, niezależne apartamenty z osobnymi łazienkami i aneksami kuchennymi, zlokalizowane w prestiżowej Rezydencji Balti...

Kołobrzeg (Zachodniopomorskie, gm. Kołobrzeg)

799 000 PLN (15 222 zł/m2)

2
2
52.49 m2
2023