• Nieruchomości na sprzedaż
 

Mieszkania na sprzedaż Kobierzyce Sportowa

Znalezionych ofert: 0

Niestety w tej chwili nie mamy ofert w podanej lokalizacji: Sportowa

Znaleźliśmy 13 podobnych ofert: Na sprzedaż lokale mieszkalne - Kobierzyce

15159142 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 11250086 15159142 OPIEKUN OFERTY:Aleksandra Dzielnickatel. 602 101 602 Polecam na sprzedaż dwupoziomowe mieszkanie w Bielanach WrocławskichUkład pomieszczeń:I POZIOM - pokój do pracy, salon, kuchnia z oknem, łazienkaII POZIOM - otwarta antresola z możliwością całkowit...

Bielany Wrocławskie (Dolnośląskie, gm. Kobierzyce)

739 000 PLN (9 724 zł/m2)

3
-
76 m2
2006
15399849 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 17674975 15399849 Cena: 1 099 000 PLNPowierzchnia: 95 m²Piętro: 33 - windaLokalizacja: ul. Cztery Podkowy, WysokaStan prawny: pełna własnośćDwupoziomowe mieszkanie o powierzchni użytkowej 95 m² – wysoki standard, 2 balkony.Zapraszam do zapoznania się z ofertą przestro...

Wysoka (Dolnośląskie, gm. Kobierzyce)

1 099 000 PLN (11 568 zł/m2)

4
-
95 m2
2010
15827463 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 5 pokojowe 26641828 15827463 Na sprzedaż przestronny apartament z tarasem i balkonem Bielany Wrocławskie, ul. Ogrodowa 5 pokoi 110m² Bielany Wrocławskie ul. Ogrodowa Powierzchnia: 110 m² (97m2 w KW) 5 pokoi + garderoba + balkon + taras + komórka + garaż podziemny OPIS NIERUC...

Bielany Wrocławskie (Dolnośląskie, gm. Kobierzyce)

1 298 999 PLN (11 917 zł/m2)

5
1
109 m2
2012
15766717 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 5 pokojowe 25507901 15766717 POLECAM DO SPRZEDAŻY DLA RODZINY LUB INWESTYCYJNIE! Luksusowy  apartament w Bielanach Wrocławskich w czterolokalowym, kameralnym, komfortowym i nowoczesnym budynku. Świetna lokalizacja na spokojnej uliczce, ze świetnym dojazdem do Wrocławia oraz z ...

Bielany Wrocławskie (Dolnośląskie, gm. Kobierzyce)

169 000 PLN (1 261 zł/m2)

5
2
134 m2
2007
15885229 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27720996 15885229 Na sprzedaż atrakcyjne, przestronne, dwupoziomowe mieszkanie z balkonem w Wysokiej przy ul. Cztery Podkowy. Najważniejsze informacje:-Lokalizacja: ul. Cztery Podkowy Wysoka-Powierzchnia: całkowita mieszkania łącznie z komórką lokatorską 98,12mkw-Il...

Wysoka (Dolnośląskie, gm. Kobierzyce)

950 000 PLN (10 162 zł/m2)

3
2
93.49 m2
2011
15778784 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 5 pokojowe 25757274 15778784 Na sprzedaż przestronny apartament z tarasem i balkonem Bielany Wrocławskie, ul. Ogrodowa 5 pokoi 110m² Bielany Wrocławskie ul. Ogrodowa Powierzchnia: 110 m² (97m2 w KW) 5 pokoi + garderoba + balkon + taras + komórka + garaż podziemny OPIS NIERUC...

Bielany Wrocławskie (Dolnośląskie, gm. Kobierzyce)

1 299 000 PLN (11 809 zł/m2)

5
1
110 m2
2012
15751851 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 25147653 15751851 ✅ Nowe mieszkanie z ogrodem 4 pokoje Inwestycja Chabrowa 8 WrocławLOKALIZACJA:Wysoka to spokojne miejsce do życia z szybkim dostępem do miasta. Mieszkanie przy ul. Chabrowej to doskonały wybór dla rodzin z dziećmi, młodych par i wszystkich, którzy...

Wysoka (Dolnośląskie, gm. Kobierzyce)

950 000 PLN (11 875 zł/m2)

4
-
80 m2
2024
15865721 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27304978 15865721 Opiekun ofertyDominika Tądel (Kasprzyk)Tel.: 602-101-602Numer licencji PFRN: 30058LOKALIZACJA:Nieruchomość położona jest w dynamicznie rozwijającej się miejscowości Wysoka, bezpośrednio przy południowej granicy Wrocław. To jedna z najbardziej atrakcy...

Wysoka (Dolnośląskie, gm. Kobierzyce)

950 012 PLN (11 875 zł/m2)

4
2
80 m2
2025
15370957 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 17023235 15370957 Na sprzedaż przestronne mieszkanie o wysokim standardzie.Znajdujące się na parterze w spokojnej okolicy, niedaleko parku. Mieszkanie o powierzchni 53,98m2 oraz funkcjonalnym rozkładzie pomieszczeń, zaprojektowane z uwzględnieniem *likwidacji barier a...

Kobierzyce (Dolnośląskie, gm. Kobierzyce)

739 000 PLN (13 690 zł/m2)

2
-
53.98 m2
2023
15683080 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 5 pokojowe 23891103 15683080 POLECAM DO SPRZEDAŻY DLA RODZINY LUB INWESTYCYJNIE! Luksusowy ; apartament w Bielanach Wrocławskich w czterolokalowym, kameralnym, komfortowym i nowoczesnym budynku. Świetna lokalizacja na spokojnej uliczce, ze świetnym dojazdem do Wrocławia oraz z...

Bielany Wrocławskie (Dolnośląskie, gm. Kobierzyce)

1 809 000 PLN (13 500 zł/m2)

5
2
134 m2
2007
15865724 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27304981 15865724 Opiekun ofertyDominika Tądel (Kasprzyk)Tel.: 602-101-602Numer licencji PFRN: 30058LOKALIZACJA:Nieruchomość położona jest w dynamicznie rozwijającej się miejscowości Wysoka, bezpośrednio przy południowej granicy Wrocław. To jedna z najbardziej atrakcy...

Wysoka (Dolnośląskie, gm. Kobierzyce)

1 021 080 PLN (12 764 zł/m2)

4
2
80 m2
2025
15865723 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27304980 15865723 Opiekun ofertyDominika Tądel (Kasprzyk)Tel.: 602-101-602Numer licencji PFRN: 30058LOKALIZACJA:Nieruchomość położona jest w dynamicznie rozwijającej się miejscowości Wysoka, bezpośrednio przy południowej granicy Wrocław. To jedna z najbardziej atrakcy...

Wysoka (Dolnośląskie, gm. Kobierzyce)

870 000 PLN (13 385 zł/m2)

3
1
65 m2
2025