• Nieruchomości na sprzedaż
 

Mieszkania na sprzedaż Koleczkowo Łabędzia

Znalezionych ofert: 0

Niestety w tej chwili nie mamy ofert w podanej lokalizacji: Łabędzia i Koleczkowo

Znaleźliśmy 10,000 podobnych ofert: Na sprzedaż lokale mieszkalne

15537905 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 20769635 15537905 Na sprzedaż atrakcyjny 1-pokojowy, nowoczesny lokal mieszkalny na 1 piętrze nowego apartamentowca z 2020 r. z windą, w zamkniętym i chronionym kompleksie Sunset Resort w Grzybowie, z dużym balkonem o pow. 6,60 m2, położony jedynie 300 metrów od morza...

Grzybowo (Zachodniopomorskie, gm. Kołobrzeg)

420 000 PLN (15 556 zł/m2)

1
1
27 m2
2020
15897134 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27995608 15897134 Komfortowe 2-pokojowe mieszkanie w doskonałej lokalizacji ul. Konarskiego Kielce40 m² Gotowe do zamieszkania Pełne umeblowanie Idealne pod inwestycjęNa sprzedaż komfortowe, funkcjonalne i bardzo dobrze rozplanowane mieszkanie o powierzchni 40 m²...

Kielce (Ksm) (Świętokrzyskie, gm. Kielce)

319 000 PLN (7 975 zł/m2)

2
1
40 m2
1965
15897126 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27995587 15897126 Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 29,52m2, mieszczące się w kamienicy w centrum Siedlec przy ul. Sienkiewicza.Budynek pobudowany został z przedwojennej cegły w latach trzydziestych ubiegłego wieku i posiada trzy piętra. Mieszkanie, usytuowane jest...

Siedlce (Mazowieckie, gm. Siedlce)

165 000 PLN (5 690 zł/m2)

4
1
29 m2
1930
15877959 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27585843 15877959 Na sprzedaż eleganckie i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 45 m², zaprojektowane z myślą o komforcie codziennego życia oraz swobodzie aranżacji.Przemyślany układ pomieszczeń obejmuje przestronny, doskonale doświetlony salon o powierzchni 17 m², s...

Gdańsk (Osowa) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

525 000 PLN (11 667 zł/m2)

2
1
45 m2
2002
15865419 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27300226 15865419 Na sprzedaż przestronne i słoneczne mieszkanie o powierzchni 48,1 m², położone na pierwszym piętrze bloku przy ulicy Ogrodowej w samym centrum Pruszcza Gdańskiego. Atrakcyjna cena sprawia, że to oferta, której nie można przegapić. Mieszkanie wyróżnia...

Pruszcz Gdański (Pomorskie, gm. Pruszcz Gdański)

420 000 PLN (8 750 zł/m2)

2
1
48 m2
1978
15674462 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 23727444 15674462 NA SPRZEDAŻ - przestronne, nowoczesne 3-pokojowe mieszkanie wykończone w wysokim standardzie. Bardzo sporadycznie użytkowane - wnętrze oraz wyposażenie i meble są praktycznie jak nowe. Lokal nie wymaga żadnych remontów, ani nakładów inwestycyjnych. W...

Gdańsk (Maćkowy) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

880 000 PLN (12 571 zł/m2)

3
1
70 m2
2012
15883301 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27674851 15883301 Przedstawiamy ofertę sprzedaży wyjątkowego, przestronnego mieszkania o powierzchni 67,5 mkw po generalnym remoncie, zlokalizowanego przy Placu Matki Teresy z Kalkuty. To idealna propozycja dla osób ceniących sobie urok kamienic – wysokie sufity i du...

Szczecin (Drzetowo-grabowo) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

625 000 PLN (9 259 zł/m2)

2
1
67.5 m2
1920
15896633 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka w kameralnym budynku 27984530 15896633 Na sprzedaż kawalerka w kameralnym budynku. - zakończenie budowy 12.2026BUDYNEK:Kameralny, trzypiętrowy budynek z zaledwie ośmioma mieszkaniami został stworzony z myślą o mieszkańcach ceniących spokój, wygodę i prywatną atmosferę. Nowoczesna architek...

Gdańsk (Orunia) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

399 000 PLN (13 759 zł/m2)

1
1
29 m2
2026
15877217 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27563257 15877217 Zapraszam do zapoznania się z ofertą mieszkania położonego w ścisłym centrum miasta, przy ul. Jurowieckiej. Nieruchomość znajduje się na 1. piętrze w niskim, kameralnym bloku z cegły, w pierwszej linii zabudowy – naprzeciw Apartamentów Jagiellońskich...

Białystok (Centrum) (Podlaskie, gm. Białystok)

540 000 PLN (10 485 zł/m2)

3
1
51.5 m2
1960
15897049 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27993179 15897049 Otwórz drzwi do swojego pierwszego, przytulnego mieszkania w sercu Bałut, gdzie codzienność nabiera nowego wymiaru wygody i spokoju.To idealna propozycja dla singla, pary lub seniora, którzy cenią sobie szybki dostęp do miejskich udogodnień i chcą za...

Łódź (Bałuty) (Łódzkie, gm. Łódź)

235 000 PLN (8 298 zł/m2)

1
1
28.32 m2
1974
15881532 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27637004 15881532 Wyjątkowa inwestycja zlokalizowana w północno-wschodniej części Wrocławia, zaledwie kilka kilometrów od ścisłego centrum miasta.To idealne miejsce dla tych, którzy marzą o własnym M z dobrym dojazdem do pracy, a jednocześnie chcą mieć dostęp do pełne...

Wrocław (Psie pole) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

649 000 PLN (14 109 zł/m2)

2
1
46 m2
2026
15889213 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27845992 15889213 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Woli przy ul. Obozowej BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 2 piętrze w 2 piętrowym budynkuNIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 29m2 składa się z:-pokoju ok. 20 m² podzielonego ścianką działową na dwie cz...

Warszawa (Wola) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

510 000 PLN (17 586 zł/m2)

2
1
29 m2
1935