• Nieruchomości na sprzedaż
 

Mieszkania na sprzedaż Korzybie Dworcowa

Znalezionych ofert: 0

Niestety w tej chwili nie mamy ofert w podanej lokalizacji: Korzybie i Dworcowa

Znaleźliśmy 10,000 podobnych ofert: Na sprzedaż lokale mieszkalne

15894574 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27944623 15894574 GŁÓWNE ATUTY: - po generalnym remoncie- świetne doświetlenie – ekspozycja mieszkania zapewnia słońce przez większość dnia, nadając wnętrzom ciepły klimat. - przestronny balkon (4,45 m²) – idealny na relaks i poranną kawę. - doskonała lokalizacj...

Gdynia (Wielki kack) (Pomorskie, gm. Gdynia)

625 000 PLN (12 073 zł/m2)

2
-
51.77 m2
2000
15894539 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27944562 15894539 3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Ursynowie przy ul. Związku Walki Młodych BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 3 piętrze w 10 piętrowym budynkuRok budowy: budynek z lat 80-tych.NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 64m2 składa się z:-sal...

Warszawa (Ursynów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

910 000 PLN (14 219 zł/m2)

3
1
64 m2
1980
15894550 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27944553 15894550 3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Pradze-Północ przy ul. Radzymińskiej BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 6 piętrze w 10 piętrowym budynku.Rok budowy: 1979NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 48,5m2 składa się z:-widnej kuchni,-trzech ...

Warszawa (Praga-północ) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

740 000 PLN (15 258 zł/m2)

3
1
48.5 m2
1979
15894532 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27944550 15894532 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Woli przy ul. Fort WolaBUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 5 piętrze w 7 piętrowym budynku.Rok budowy: 2017 NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 42,94m2 składa się z:-salonu z aneksem kuchennym,-sypialni...

Warszawa (Wola) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

944 630 PLN (21 999 zł/m2)

2
1
42.94 m2
2017
15894564 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27944541 15894564 3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Wawrze przy ul. Pod BrzozamiBUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 1 piętrze w 2 piętrowym budynku.Rok budowy: 2012NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 93m2 składa się z:-salonu-widnej kuchni-dwóch sypialni...

Warszawa (Wawer) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 050 000 PLN (11 290 zł/m2)

3
1
93 m2
2012
15894559 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27944540 15894559 3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Bielanach przy ul. Szekspira BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 4 piętrze w 11 piętrowym budynku.Rok budowy: 1976NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 50,7m2 składa się z:-salonu,-dwóch pokoi,-oddzielne...

Warszawa (Bielany) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

699 000 PLN (13 787 zł/m2)

3
1
50.7 m2
1976
15894554 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27944539 15894554 3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Woli przy ul. Górczewskiej BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 1 piętrze w 3 piętrowym budynku. Rok budowy: 1961NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 50m2 składa się z:-trzech pokoi (ok.:18m², 10,5m² i 7m...

Warszawa (Wola) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

715 000 PLN (14 300 zł/m2)

3
1
50 m2
1961
15894528 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27944519 15894528 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Bemowie przy ul. Heweliusza BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 2 piętrze w 4 piętrowym budynkuRok budowy: 2025NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 33,18 m2 składa się z:-salonu z aneksem kuchennym,-sypi...

Warszawa (Bemowo) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

726 642 PLN (21 900 zł/m2)

2
1
33.18 m2
2025
15894527 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27944515 15894527 2-pokojowe mieszkanie na sprzedaż Nowe Miasto ul. Dywizjonu 303 Słupsk Na sprzedaż funkcjonalne, bardzo zadbane 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 48,28 m² , położone na 5 pi...

Słupsk (Pomorskie, gm. Słupsk)

475 000 PLN (9 896 zł/m2)

2
-
48 m2
2019
15889170 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27845768 15889170 Opiekun oferty:Rafał Araminowicztel. 602-101-602Otoczenie nieruchomości:Mieszkanie znajduje się w zielonej i spokojnej okolicy, na osiedlu Marysin-Doły. W pobliżu pełna infrastruktura miejska, sklepy, punkty usługowe i gastronomiczne, apteka, przycho...

Łódź (Bałuty) (Łódzkie, gm. Łódź)

350 000 PLN (7 955 zł/m2)

2
1
44 m2
1970
15882445 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
4 pokoje I 5 min. od Głównego Miasta 27664156 15882445 W Home Asset Sp. z o.o. znajdziesz atrakcyjne oferty bezpośrednio od deweloperów.Jako przedstawiciel deweloperów świadczymy profesjonalną i kompleksową obsługę sprzedaży ich nieruchomości. Posiadamy w ofercie wszystkie nieruchomości dewelopera, skont...

Gdańsk (Pomorskie, gm. Gdańsk)

925 561 PLN (14 024 zł/m2)

4
1
66 m2
2026
15871326 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Bemowo, 3 pokoje w super lokalizacji 27465277 15871326 BEMOWO - 3 oddzielne pokoje z kuchnią i aneksem jadalnym, w świetnej lokalizacji.OKOLICAWokół osiedla dużo zieleni, cisza i spokój. W pobliżu rozwinięta pełna infrastruktura: sklepy w tym centrum handlowe, szkoły, przedszkola, restauracje, plac zabaw...

Warszawa (Bemowo) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

830 000 PLN (13 387 zł/m2)

3
1
62 m2
1981