• Nieruchomości na sprzedaż
 

Mieszkania na sprzedaż Koszalin

Znalezionych ofert: 79

15477681 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 19436820 15477681 Niezwykle stylowe 2-pokojowe mieszkanie z loggią – Bosmańska!Przedstawiamy posiadające dwustronną wystawę okienną, urządzone w wysmakowanym stylu dwupokojowe mieszkanie, znajdujące się na czwartym piętrze w bloku, usytuowanym w obrębie osiedla Na Ska...

Koszalin (Zachodniopomorskie, gm. Koszalin)

375 000 PLN (7 813 zł/m2)

2
1
48 m2
-
15891081 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27885901 15891081 Komfortowe umeblowane 3-pokojowe mieszkanie na Przylesiu – Śniadeckich!Przedstawiamy okazyjną ofertę – słoneczne, dwustronne, trzypokojowe mieszkanie z loggią, położone na piątym piętrze 8-piętrowego bloku z windą, usytuowanego w niezwykle atrakcyjny...

Koszalin (Zachodniopomorskie, gm. Koszalin)

419 000 PLN (7 224 zł/m2)

3
1
58 m2
1985
15885330 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27723754 15885330 HIT - W pełni wyposażona stylowa kawalerka na strzeżonym osiedlu – Piłsudskiego!Przedstawiamy rewelacyjną ofertę – gotowe do wprowadzenia 1-pokojowe mieszkanie w bardzo dobrym standardzie, usytuowane na czwartym piętrze bloku, zlokalizowanego w ciche...

Koszalin (Wspólny dom) (Zachodniopomorskie, gm. Koszalin)

195 000 PLN (10 263 zł/m2)

1
1
19 m2
-
15884434 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27701828 15884434 TOP OFERTA!!! Dwustronne 3-pokojowe mieszkanie z dużą loggią – Bosmańska!Wyjątkowa oferta dostępna TYLKO W NASZYM BIURZE !!! Przestronne 34 pokojowe mieszkanie mieszczące się na ostatnim piętrze 4 piętrowego bloku, usytuowanego przy ul. Bosmańskiej...

Koszalin (Zachodniopomorskie, gm. Koszalin)

399 000 PLN (5 466 zł/m2)

3
1
73 m2
-
15878736 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27597342 15878736 Słoneczne 2-pokojowe mieszkanie z loggią na północy – Bałtycka!Przedstawiamy fenomenalnie zlokalizowane dwupokojowe mieszkanie o 1-stronnej ale bardzo słonecznej wystawie okiennej, położone na 4-tym piętrze czteropiętrowego bloku, mieszczącego się w ...

Koszalin (Zachodniopomorskie, gm. Koszalin)

299 000 PLN (7 475 zł/m2)

2
1
40 m2
-
15870559 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27429740 15870559 Atrakcyjne 3-pokojowe mieszkanie z loggią na osiedlu z pełną infrastrukturą – Sikorskiego!Prezentujemy dostępne wyłącznie w naszym biurze! Świetnie zlokalizowane trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 50,6m2, położone na PIERWSZYM piętrze w bloku, zna...

Koszalin (Zachodniopomorskie, gm. Koszalin)

389 000 PLN (7 780 zł/m2)

3
1
50 m2
-
15848509 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26939931 15848509 Przytulne 2-pokojowe mieszkanie w centrum miasta – Jana Matejki !Przedstawiamy DOSTĘPNE TYLKO U NAS, centralnie zlokalizowane dwupokojowe mieszkanie, położone na III piętrze 3-piętrowej odnowionej kamienicy, znajdującej się w Koszalinie przy ul. Jana...

Koszalin (Zachodniopomorskie, gm. Koszalin)

299 000 PLN (6 953 zł/m2)

2
1
43 m2
-
15802758 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26276078 15802758 Niezwykle atrakcyjnie zlokalizowane 3-pokojowe mieszkanie z balkonem w Centrum – Mariańska!Prezentujemy dostępne TYLKO W NASZYM BIURZE, jasne i przestronne trzypokojowe mieszkanie, zlokalizowane na drugim piętrze nowszego bloku z 1998 roku, położoneg...

Koszalin (Zachodniopomorskie, gm. Koszalin)

379 000 PLN (5 922 zł/m2)

3
1
64 m2
1998
15750000 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 25112685 15750000 Przyjemne dwustronne 2-pokojowe mieszkanie w dogodnej lokalizacji – Rejtana!Prezentujemy przytulne dwupokojowe mieszkanie, usytuowane na drugim piętrze 2-piętrowej odnowionej kamienicy, znajdującej się w północnej części miasta, przy ul. Rejtana.Na p...

Koszalin (Zachodniopomorskie, gm. Koszalin)

335 000 PLN (6 979 zł/m2)

2
1
48 m2
-
15691226 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 24013381 15691226 NOWA, NIŻSZA CENANa sprzedaż bardzo przytulna kawalerka znajdująca się w budynku z 2000 r., na drugim piętrze w centrum Koszalina pryz ul. Spółdzielczej. Budynek znajduje się na ogrodzonym terenie.W skład mieszkania wchodzi:- salon- kuchnia z oknem,-...

Koszalin (Zachodniopomorskie, gm. Koszalin)

259 000 PLN (7 400 zł/m2)

1
-
35 m2
2000
15862825 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27231520 15862825 OFERTA NA WYŁĄCZNOŚĆNa sprzedaż komfortowe, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 43,14 m, położone na parterze kamienicy przy ul. Spółdzielczej.Lokal posiada bardzo funkcjonalny układ wszystkie pomieszczenia są nieprzechodnie, co zapewnia wygodę, pryw...

Koszalin (Zachodniopomorskie, gm. Koszalin)

289 000 PLN (6 721 zł/m2)

2
-
43 m2
1960
15888143 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27803177 15888143 Oferta dodana za pomocą Multiportalu BeBrokerNa sprzedaż bardzo jasne, słoneczne i ciche-narożne mieszkanie 54,48m, na ostatniej kondygnacji z klimatyzacją. Budynek oddany do użytku w 2020r. W pobliżu liczne place zabaw, sklepy spożywcze-biedronka, p...

Koszalin (Sarzyno) (Zachodniopomorskie, gm. Koszalin)

519 000 PLN (9 611 zł/m2)

3
-
54 m2
2020