• Nieruchomości na sprzedaż
 

Mieszkania na sprzedaż Kozy Zawiła

Znalezionych ofert: 0

Niestety w tej chwili nie mamy ofert w podanej lokalizacji: Zawiła i Kozy

Znaleźliśmy 10,000 podobnych ofert: Na sprzedaż lokale mieszkalne

15894238 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27934870 15894238 Rozkładowe, 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 42,35m2 na zielonych , spokojnych Żernikach w zachodniej części Wrocławia. Mieszkanie jest rozkładowe, 2 - pokojowe ma pow. 42,35m2 znajduje się na 3 piętrze w 3 piętrowym b...

Wrocław (Fabryczna) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

535 125 PLN (12 741 zł/m2)

2
1
42 m2
2026
15894239 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 5 pokojowe 27934869 15894239 Duże, przestronne mieszkanie realizowane w zabudowie szeregowej - całe 1 piętro, w szeregu środkowym! Mieszkanie dwustronne, przeciwległe z 5 pokojami, 2 łazienkami, a nawet 2 aneksami kuchennymi o łącznej powierzchnie 97,48m2 i aż 3 balkon...

Wrocław (Krzyki) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

1 187 918 PLN (12 247 zł/m2)

5
2
97 m2
2026
15885482 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27732175 15885482 Firma Derbin Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować Państwu ofertę sprzedaży 2-pokojowego mieszkania, stanowiącego idealną propozycję zarówno dla osób poszukujących komfortowej przestrzeni do życia, jak i inwestorów zainteresowanych wyn...

Warszawa (Praga-południe) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

950 000 PLN (20 213 zł/m2)

2
1
47 m2
2001
15881487 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27633750 15881487 Firma Derbin Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować Państwu ofertę sprzedaży 3-pokojowego mieszkania, stanowiącego idealną propozycję dla osób poszukujących komfortowej przestrzeni do życia w spokojnej, dobrze skomunikowanej części Biał...

Warszawa (Białołęka) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

880 000 PLN (11 733 zł/m2)

3
1
75 m2
2004
15863055 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27238006 15863055 Zapraszamy na Dzień Otwarty 14.05. (czwartek) godz. 16:30-17:30. Prosimy o wcześniejszy kontakt telefoniczny w celu ustalenia godziny spotkania. Na sprzedaż: przestronne mieszkanie 97,29 m2 - Gliwice, Karolinki taras + ogródek 2 ni...

Gliwice (Wojska polskiego) (Śląskie, gm. Gliwice)

1 030 000 PLN (10 619 zł/m2)

4
-
97 m2
2021
15860823 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27184703 15860823 Twoje nowe miejsce w sercu Wałcza! Marzysz o mieszkaniu, które będzie Twoją bezpieczną przystanią, inwestycją na przyszłość lub przestrzenią idealną na start? Poznaj nową inwestycję przy ul. Podgórnej — nowocze...

Wałcz (Zachodniopomorskie, gm. Wałcz)

477 000 PLN (8 085 zł/m2)

3
-
59 m2
2025
15854002 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27067657 15854002 Przytulne 1 pokojowe mieszkanie 25,66 m2 z oddzielną jasną kuchnią i piwnicą w zielonej, dobrze skomunikowanej okolicy na os. Na Stoku. Oferta na wyłączność, dostępna tylko w naszym biurze. ATUTY! * jasne, słoneczne * funkcjonalny uk...

Kraków (Nowa huta) (Małopolskie, gm. Kraków)

359 000 PLN (14 360 zł/m2)

1
-
25 m2
1965
15838908 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 26733219 15838908 Zapraszam Cię do zapoznania się z ofertą mieszkania o powierzchni 33,8 m² położonego na pierwszym piętrze bloku przy ul. Kasprowicza 13 w Gliwicach. Mieszkanie składa się z: pokoju oddzielnej kuch...

Gliwice (Sośnica) (Śląskie, gm. Gliwice)

225 000 PLN (6 818 zł/m2)

1
-
33 m2
1960
15821138 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26639042 15821138 Firma Derbin Nieruchomosci prezentuje Państwu dwupokojowe mieszkanie na sprzedaż o powierzchni 48 m², zlokalizowane w niemal samym centrum Warszawy, przy ul. Grójeckiej, w bezpośrednim sąsiedztwie Placu Narutowicza. To pr...

Warszawa (Ochota) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

780 000 PLN (16 250 zł/m2)

2
1
48 m2
1930
15621909 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 22634358 15621909 Nowoczesne 2 pokojowe mieszkanie z balkonem i komórką lokatorską - wyjątkowa oferta w Trzciance To miejsce, gdzie codzienność staje się wygodna, a każda chwila nabiera wyjątkowego charakteru. Mieszkanie, które łączy w sobi...

Trzcianka (Wielkopolskie, gm. Trzcianka)

349 000 PLN (7 587 zł/m2)

2
-
46 m2
2025
15621904 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 22634351 15621904 Nowoczesne mieszkanie z balkonem i komórką lokatorską - wyjątkowa oferta w Trzciance To miejsce, gdzie codzienność staje się wygodna, a każda chwila nabiera wyjątkowego charakteru. Mieszkanie, które łączy w sobie nowoczesn...

Trzcianka (Wielkopolskie, gm. Trzcianka)

399 000 PLN (7 528 zł/m2)

3
-
53 m2
2025
15861652 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27209039 15861652 Mieszkanie jednopokojowe położone na drugim piętrze w niskim budynku w cichej części Rakowa przy ul. Łukasińskiego. Duży pokój z balkonem i wnęką idealną do zabudowy . Duża kuchnia bez zabudowy. Łazienka razem z WC. Mieszkanie wolne od zaraz. Ide...

Częstochowa (Raków) (Śląskie, gm. Częstochowa)

165 000 PLN (4 714 zł/m2)

1
-
35 m2
-