• Nieruchomości na sprzedaż
 

Mieszkania na sprzedaż Kraków Dębniki

Znalezionych ofert: 332

15891682 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27897951 15891682 DEBNIKI - NOWE MIESZKANIA, STAN DEWELOPERSKI. Osiedle położone przy Dębnikach to nowoczesne osiedle zaprojektowane z myślą o komforcie, funkcjonalności i wysokim standardzie życia. Doskonała lokalizacja, elegancka architektura oraz liczne udogodn...

Kraków (Dębniki) (Małopolskie, gm. Kraków)

529 552 PLN (18 913 zł/m2)

1
-
28 m2
2025
15891962 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27897947 15891962 DEBNIKI - NOWE MIESZKANIA, STAN DEWELOPERSKI. Osiedle położone przy Dębnikach to nowoczesne osiedle zaprojektowane z myślą o komforcie, funkcjonalności i wysokim standardzie życia. Doskonała lokalizacja, elegancka architektura oraz liczne udogodn...

Kraków (Dębniki) (Małopolskie, gm. Kraków)

543 942 PLN (19 427 zł/m2)

1
-
28 m2
2025
15891588 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27897942 15891588 DEBNIKI - NOWE MIESZKANIA, STAN DEWELOPERSKI. Osiedle położone przy Dębnikach to nowoczesne osiedle zaprojektowane z myślą o komforcie, funkcjonalności i wysokim standardzie życia. Doskonała lokalizacja, elegancka architektura oraz liczne udogodn...

Kraków (Dębniki) (Małopolskie, gm. Kraków)

558 332 PLN (19 940 zł/m2)

1
-
28 m2
2025
15891495 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27897940 15891495 Bracia Sadurscy to oficjalny przedstawiciel handlowy dewelopera - kupując z nami nie płacisz prowizji i ukrytych kosztów. DEBNIKI - NOWE MIESZKANIA, STAN DEWELOPERSKI. Osiedle położone przy Dębnikach to nowoczesne osiedle zaprojek...

Kraków (Dębniki) (Małopolskie, gm. Kraków)

543 942 PLN (19 427 zł/m2)

1
-
28 m2
2025
15891964 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27897959 15891964 DEBNIKI - NOWE MIESZKANIA, STAN DEWELOPERSKI. Osiedle położone przy Dębnikach to nowoczesne osiedle zaprojektowane z myślą o komforcie, funkcjonalności i wysokim standardzie życia. Doskonała lokalizacja, elegancka architektura oraz liczne udogodn...

Kraków (Dębniki) (Małopolskie, gm. Kraków)

572 722 PLN (20 454 zł/m2)

1
-
28 m2
2025
15891589 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27897949 15891589 DEBNIKI - NOWE MIESZKANIA, STAN DEWELOPERSKI. Osiedle położone przy Dębnikach to nowoczesne osiedle zaprojektowane z myślą o komforcie, funkcjonalności i wysokim standardzie życia. Doskonała lokalizacja, elegancka architektura oraz liczne udogodn...

Kraków (Dębniki) (Małopolskie, gm. Kraków)

543 942 PLN (19 427 zł/m2)

1
-
28 m2
2025
15891508 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27897941 15891508 Bracia Sadurscy to oficjalny przedstawiciel handlowy dewelopera - kupując z nami nie płacisz prowizji i ukrytych kosztów. DEBNIKI - NOWE MIESZKANIA, STAN DEWELOPERSKI. Osiedle położone przy Dębnikach to nowoczesne osiedle zaprojek...

Kraków (Dębniki) (Małopolskie, gm. Kraków)

558 332 PLN (19 940 zł/m2)

1
-
28 m2
2025
15892001 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27897610 15892001 DEBNIKI - NOWE MIESZKANIA, STAN DEWELOPERSKI. Osiedle położone przy Dębnikach to nowoczesne osiedle zaprojektowane z myślą o komforcie, funkcjonalności i wysokim standardzie życia. Doskonała lokalizacja, elegancka architektura oraz liczne udogodn...

Kraków (Dębniki) (Małopolskie, gm. Kraków)

987 525 PLN (16 738 zł/m2)

3
-
59 m2
2025
15891815 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27897607 15891815 Bracia Sadurscy to oficjalny przedstawiciel handlowy dewelopera - kupując z nami nie płacisz prowizji i ukrytych kosztów. DEBNIKI - NOWE MIESZKANIA, STAN DEWELOPERSKI. Osiedle położone przy Dębnikach to nowoczesne osiedle zaprojek...

Kraków (Dębniki) (Małopolskie, gm. Kraków)

628 425 PLN (19 043 zł/m2)

1
-
33 m2
2025
15891907 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27897601 15891907 DEBNIKI - NOWE MIESZKANIA, STAN DEWELOPERSKI. Osiedle położone przy Dębnikach to nowoczesne osiedle zaprojektowane z myślą o komforcie, funkcjonalności i wysokim standardzie życia. Doskonała lokalizacja, elegancka architektura oraz liczne udogodn...

Kraków (Dębniki) (Małopolskie, gm. Kraków)

628 425 PLN (19 043 zł/m2)

1
-
33 m2
2025
15891443 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27897597 15891443 DEBNIKI - NOWE MIESZKANIA, STAN DEWELOPERSKI. Osiedle położone przy Dębnikach to nowoczesne osiedle zaprojektowane z myślą o komforcie, funkcjonalności i wysokim standardzie życia. Doskonała lokalizacja, elegancka architektura oraz liczne udogodn...

Kraków (Dębniki) (Małopolskie, gm. Kraków)

1 276 730 PLN (16 161 zł/m2)

3
-
79 m2
2025
15891999 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27897596 15891999 DEBNIKI - NOWE MIESZKANIA, STAN DEWELOPERSKI. Osiedle położone przy Dębnikach to nowoczesne osiedle zaprojektowane z myślą o komforcie, funkcjonalności i wysokim standardzie życia. Doskonała lokalizacja, elegancka architektura oraz liczne udogodn...

Kraków (Dębniki) (Małopolskie, gm. Kraków)

957 600 PLN (16 231 zł/m2)

3
-
59 m2
2025