• Nieruchomości na sprzedaż
 

Mieszkania na sprzedaż Kraków Grzegórzki

Znalezionych ofert: 253

15891666 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27897862 15891666 Fabryczna Kraków Lokale idealne na wynajem krótko i długoterminowy Nowa inwestycja Bracia Sadurscy mają przyjemność zaprezentować do sprzedaży lokale w nowej inwestycji. I...

Kraków (Grzegórzki) (Małopolskie, gm. Kraków)

544 656 PLN (15 129 zł/m2)

2
-
36 m2
2026
15891854 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27897858 15891854 Fabryczna Kraków Lokale idealne na wynajem krótko i długoterminowy Nowa inwestycja Bracia Sadurscy mają przyjemność zaprezentować do sprzedaży lokale w nowej inwestycji. I...

Kraków (Grzegórzki) (Małopolskie, gm. Kraków)

541 041 PLN (15 029 zł/m2)

2
-
36 m2
2026
15889022 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27840697 15889022 Szukasz mieszkania pod inwestycję? Chcesz ulokować swój kapitał z wizją zysku, Zapraszamy na prezentację mieszkania w kamienicy przy ulicy Sołtyka w Śródmieściu. Doskonała lokalizacja w centrum miasta, blisko głównych atrakcji Krakowa spr...

Kraków (Grzegórzki) (Małopolskie, gm. Kraków)

627 000 PLN (19 594 zł/m2)

1
-
32 m2
1915
14741530 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 175993 14741530 Oferujemy na sprzedaż przytulną kawalarkę w ścisłym centrum Krakówa - Aleja Pokoju! W skład kawalerki wchodzi : - pokój który przez swój kształt kwadratu jest bardzo ustawny. We wnękach są regały z p&amp...

Kraków (Grzegórzki) (Małopolskie, gm. Kraków)

490 000 PLN (20 417 zł/m2)

1
-
24 m2
1968
15338955 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 16218278 15338955 Idealne mieszkanie pod wynajem. Blisko do Rynku Głównego i Bulwarów wiślanych. Przedstawiamy do sprzedaży kawalerkę we wspaniałej lokalizacji, która idealnie sprawdzi się jako mieszkanie dla jednejdwóch osób lub jako mieszkanie inwestycyjne. W lokalu...

Kraków (Grzegórzki) (Małopolskie, gm. Kraków)

464 000 PLN (24 421 zł/m2)

1
1
19 m2
1930
15587075 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 21897402 15587075 NOWA CENA Fantastyczny apartament 2 pok., z balkonem, w nowoczesnym budownictwie, na Grzegórzkach, w okolicy Galerii Kazimierz. 5 min. spacerem do Rynku Główny Zapraszam na prezentację pięknego mieszkania, w bardzo...

Kraków (Grzegórzki) (Małopolskie, gm. Kraków)

939 000 PLN (22 902 zł/m2)

2
-
41 m2
2015
15774753 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 25657751 15774753 Aktualizacja 23.12.2025 REZERWACJA REZERWACJA REZERWACJA GRZEGÓRZKI - OSIEDLE OFICERSKIE- UL. KRYNICZNA 19 - KAWALERKA DO REMONTU - SUPER LOKALIZACJA LOKALIZACJA: Ulica Kryniczna zlokalizowana jest w dzielnicy Grzeg&oacu...

Kraków (Grzegórzki), Kryniczna

360 000 PLN (15 000 zł/m2)

1
1
24 m2
1980
15800894 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26223576 15800894 Dodatkowo: piwnica, domofon; Rozkład: do własnej aranżacji, jeden pokój przechodni, jednostronny, korzystny układ; Do sprzedaży wyjątkowe i wysokie na ponad 3 metry mieszkanie na parterze o powierzchni 45,02m2 w zabytkowej kamienicy z 1894r. położon...

Kraków (Grzegórzki) (Małopolskie, gm. Kraków)

800 000 PLN (17 778 zł/m2)

2
1
45 m2
-
15745338 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 25056048 15745338 Victoria Estate prezentuje mieszkanie z balkonem na Grzegórzkach.Nieruchomość:Mieszkanie o powierzchni 45,43 m2 zlokalizowane na I piętrze VI piętrowego apartamentowca przy ul. Bajecznej - Grzegórzki. Składa się z salonu z aneksem kuchennym, sypialni...

Kraków (Grzegórzki) (Małopolskie, gm. Kraków)

850 000 PLN (18 710 zł/m2)

2
1
45.43 m2
2017
15826188 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26619733 15826188 Prestiżowe lokale użytkowe w sercu miasta Bracia Sadurscy mają przyjemność zaprezentować do sprzedaży lokale w nowej inwestycji. Inwestycja w rejonie ul. Fabrycznej wyróżnia się elega...

Kraków (Grzegórzki) (Małopolskie, gm. Kraków)

541 037 PLN (15 029 zł/m2)

2
-
36 m2
2026
15826114 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26618290 15826114 Prestiżowe lokale użytkowe w sercu miasta Bracia Sadurscy mają przyjemność zaprezentować do sprzedaży lokale w nowej inwestycji. Inwestycja w rejonie ul. Fabrycznej wyróżnia się elega...

Kraków (Grzegórzki) (Małopolskie, gm. Kraków)

541 041 PLN (15 029 zł/m2)

2
-
36 m2
2026
15826152 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26617970 15826152 Prestiżowe lokale użytkowe w sercu miasta Bracia Sadurscy mają przyjemność zaprezentować do sprzedaży lokale w nowej inwestycji. Inwestycja w rejonie ul. Fabrycznej wyróżnia się elega...

Kraków (Grzegórzki) (Małopolskie, gm. Kraków)

541 037 PLN (15 029 zł/m2)

2
-
36 m2
2026