• Nieruchomości na sprzedaż
 

Mieszkania na sprzedaż Kraków Podgórze

Znalezionych ofert: 226

15660203 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 23460551 15660203 Mam na sprzedaż idealne mieszkanie z jedną sypialnią na start lub pod inwestycje, w standardzie deweloperskim, na ul. Kalwaryjskiej. Prezentowana nieruchomość znajduje się na pierwszym piętrze odnowionej kamienicy z windą, ma powierzchnię 34 m2 ...

Kraków (Podgórze), Kalwaryjska

599 000 PLN (17 618 zł/m2)

2
1
34 m2
2024
15818582 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26580693 15818582 Przestronne, umeblowane i wyposażone 2 pokojowe mieszkanie 47,57 m2 z oddzielną jasną kuchnią i balkonem w samym sercu Starego Podgórza przy ulicy Kalwaryjskiej. Oferta na wyłączność, dostępna tylko w naszym biurze. Biuro dysponuje kluczam...

Kraków (Podgórze) (Małopolskie, gm. Kraków)

618 000 PLN (13 149 zł/m2)

2
-
47 m2
1890
15893371 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27909720 15893371 Oferta dodana za pomocą Multiportalu BeBrokerBiuro nieruchomości AreaHouse Studio Wola Duchacka s.c. proponuje na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie z oddzielną kuchnia położone przy ul. Włoskiej.Lokal o powierzchni 62,40 m² znajduje się na 4. piętrze bu...

Kraków (Podgórze) (Małopolskie, gm. Kraków)

615 000 PLN (9 919 zł/m2)

3
-
62 m2
-
15891123 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27887917 15891123 PRZESTRONNE DWUPOKOJOWE MIESZKANIE Z OSOBNĄ KUCHNIĄ NA DRUGIM PIĘTRZE OPIS NIERUCHOMOŚCI: Mieszkanie o powierzchni 41,88 m2 mieszczące się 2 piętrze w budynku przy ul. Przewóz. Mieszkanie składa się z: - przestronnego salonu, - oddzielnej i ...

Kraków (Podgórze) (Małopolskie, gm. Kraków)

669 000 PLN (16 317 zł/m2)

2
-
41 m2
2014
15893243 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27906297 15893243 Mam na sprzedaż idealne mieszkanie z jedną sypialnią na start lub pod inwestycje, w standardzie deweloperskim, na ul. Kalwaryjskiej. Prezentowana nieruchomość znajduje się na drugim piętrze o dnowionej kamienicy z windą, ma powierzchnię 37 m2...

Kraków (Podgórze) (Małopolskie, gm. Kraków)

650 000 PLN (17 568 zł/m2)

2
-
37 m2
2024
15884135 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27695539 15884135 Biuro Nieruchomości Bracia Sadurscy ma przyjemność zaoferować mieszkanie przy ul. Kalwaryjskiej - Stare Podgórze. !!! Mieszkanie znajduje się w zadbanej oficynie - dzięki czemu jest idealnie ciche !!! W skład nieruchomości wcho...

Kraków (Podgórze) (Małopolskie, gm. Kraków)

320 000 PLN (12 800 zł/m2)

1
-
25 m2
1940
15730544 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 24781391 15730544 Biuro Nieruchomości Bracia Sadurscy ma przyjemność zaprezentować Państwu, luksusowy i przestronny penthouse - wykończony w najwyższej jakości materiałów. Rozkład apartamentu: mieszkanie położone jest na 4 piętrze w 4 piętrowy...

Kraków (Podgórze) (Małopolskie, gm. Kraków)

2 800 000 PLN (15 556 zł/m2)

4
-
180 m2
2010
15890136 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27872064 15890136 Na sprzedaż funkcjonalne, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 56 m², położone w dobrze skomunikowanej i zielonej części Krakowa - Płaszowa ul. Ks. Ignacego Stoszki. Mieszkanie znajduje się na 1. piętrze w 2-piętrowym budynku (bez windy) ...

Kraków (Podgórze) (Małopolskie, gm. Kraków)

834 400 PLN (14 900 zł/m2)

2
-
56 m2
2007
15892926 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27899615 15892926 Bracia Sadurscy to oficjalny przedstawiciel handlowy dewelopera - kupując z nami nie płacisz prowizji i ukrytych kosztów. Przedstawiamy nową inwestycję mieszkaniową przy ul. Bukowej w Krakowie - sześciokondygnacyjny budynek, kt&oac...

Kraków (Podgórze) (Małopolskie, gm. Kraków)

740 941 PLN (11 399 zł/m2)

3
-
65 m2
2027
15892865 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27899617 15892865 Bracia Sadurscy to oficjalny przedstawiciel handlowy dewelopera - kupując z nami nie płacisz prowizji i ukrytych kosztów. Przedstawiamy nową inwestycję mieszkaniową przy ul. Bukowej w Krakowie - sześciokondygnacyjny budynek, kt&oac...

Kraków (Podgórze) (Małopolskie, gm. Kraków)

754 055 PLN (11 601 zł/m2)

3
-
65 m2
2027
15892927 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27899619 15892927 Bracia Sadurscy to oficjalny przedstawiciel handlowy dewelopera - kupując z nami nie płacisz prowizji i ukrytych kosztów. Przedstawiamy nową inwestycję mieszkaniową przy ul. Bukowej w Krakowie - sześciokondygnacyjny budynek, kt&oac...

Kraków (Podgórze) (Małopolskie, gm. Kraków)

754 055 PLN (11 601 zł/m2)

3
-
65 m2
2027
15892864 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27899616 15892864 Bracia Sadurscy to oficjalny przedstawiciel handlowy dewelopera - kupując z nami nie płacisz prowizji i ukrytych kosztów. Przedstawiamy nową inwestycję mieszkaniową przy ul. Bukowej w Krakowie - sześciokondygnacyjny budynek, kt&oac...

Kraków (Podgórze) (Małopolskie, gm. Kraków)

924 679 PLN (11 416 zł/m2)

4
-
81 m2
2027