• Nieruchomości na sprzedaż
 

Mieszkania na sprzedaż Kraków Prądnik Biały

Znalezionych ofert: 881

15892538 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27899379 15892538 Z ogromną przyjemnością przedstawiamy Państwu ofertę mieszkania na sprzedaż w malowniczym rejonie Doliny Prądnika, na północy Krakowa, blisko granicy z gminą Zielonki. Nowoczesne osiedle otoczone jest rozległymi terenami zielonymi, co um...

Kraków (Prądnik biały) (Małopolskie, gm. Kraków)

562 946 PLN (16 084 zł/m2)

2
-
35 m2
2024
15892477 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27899378 15892477 Z ogromną przyjemnością przedstawiamy Państwu ofertę mieszkania na sprzedaż w malowniczym rejonie Doliny Prądnika, na północy Krakowa, blisko granicy z gminą Zielonki. Nowoczesne osiedle otoczone jest rozległymi terenami zielonymi, co um...

Kraków (Prądnik biały) (Małopolskie, gm. Kraków)

616 268 PLN (16 656 zł/m2)

2
-
37 m2
2024
15892475 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27899366 15892475 Z ogromną przyjemnością przedstawiamy Państwu ofertę mieszkania na sprzedaż w malowniczym rejonie Doliny Prądnika, na północy Krakowa, blisko granicy z gminą Zielonki. Nowoczesne osiedle otoczone jest rozległymi terenami zielonymi, co um...

Kraków (Prądnik biały) (Małopolskie, gm. Kraków)

704 888 PLN (14 685 zł/m2)

3
-
48 m2
2024
15892810 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27899365 15892810 Z ogromną przyjemnością przedstawiamy Państwu ofertę mieszkania na sprzedaż w malowniczym rejonie Doliny Prądnika, na północy Krakowa, blisko granicy z gminą Zielonki. Nowoczesne osiedle otoczone jest rozległymi terenami zielonymi, co um...

Kraków (Prądnik biały) (Małopolskie, gm. Kraków)

614 201 PLN (16 163 zł/m2)

2
-
38 m2
2024
15892686 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27899362 15892686 Z ogromną przyjemnością przedstawiamy Państwu ofertę mieszkania na sprzedaż w malowniczym rejonie Doliny Prądnika, na północy Krakowa, blisko granicy z gminą Zielonki. Nowoczesne osiedle otoczone jest rozległymi terenami zielonymi, co um...

Kraków (Prądnik biały) (Małopolskie, gm. Kraków)

856 551 PLN (16 472 zł/m2)

3
-
52 m2
2024
15892808 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27899353 15892808 Z ogromną przyjemnością przedstawiamy Państwu ofertę mieszkania na sprzedaż w malowniczym rejonie Doliny Prądnika, na północy Krakowa, blisko granicy z gminą Zielonki. Nowoczesne osiedle otoczone jest rozległymi terenami zielonymi, co um...

Kraków (Prądnik biały) (Małopolskie, gm. Kraków)

600 552 PLN (17 159 zł/m2)

2
-
35 m2
2024
15892533 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27899348 15892533 Z ogromną przyjemnością przedstawiamy Państwu ofertę mieszkania na sprzedaż w malowniczym rejonie Doliny Prądnika, na północy Krakowa, blisko granicy z gminą Zielonki. Nowoczesne osiedle otoczone jest rozległymi terenami zielonymi, co um...

Kraków (Prądnik biały) (Małopolskie, gm. Kraków)

952 297 PLN (14 213 zł/m2)

4
-
67 m2
2024
15892807 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27899346 15892807 Z ogromną przyjemnością przedstawiamy Państwu ofertę mieszkania na sprzedaż w malowniczym rejonie Doliny Prądnika, na północy Krakowa, blisko granicy z gminą Zielonki. Nowoczesne osiedle otoczone jest rozległymi terenami zielonymi, co um...

Kraków (Prądnik biały) (Małopolskie, gm. Kraków)

857 538 PLN (16 491 zł/m2)

3
-
52 m2
2024
15892471 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27899342 15892471 Z ogromną przyjemnością przedstawiamy Państwu ofertę mieszkania na sprzedaż w malowniczym rejonie Doliny Prądnika, na północy Krakowa, blisko granicy z gminą Zielonki. Nowoczesne osiedle otoczone jest rozległymi terenami zielonymi, co um...

Kraków (Prądnik biały) (Małopolskie, gm. Kraków)

1 010 940 PLN (14 041 zł/m2)

4
-
72 m2
2024
15892594 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27899339 15892594 Z ogromną przyjemnością przedstawiamy Państwu ofertę mieszkania na sprzedaż w malowniczym rejonie Doliny Prądnika, na północy Krakowa, blisko granicy z gminą Zielonki. Nowoczesne osiedle otoczone jest rozległymi terenami zielonymi, co um...

Kraków (Prądnik biały) (Małopolskie, gm. Kraków)

622 962 PLN (15 973 zł/m2)

2
-
39 m2
2024
15892656 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27899338 15892656 Z ogromną przyjemnością przedstawiamy Państwu ofertę mieszkania na sprzedaż w malowniczym rejonie Doliny Prądnika, na północy Krakowa, blisko granicy z gminą Zielonki. Nowoczesne osiedle otoczone jest rozległymi terenami zielonymi, co um...

Kraków (Prądnik biały) (Małopolskie, gm. Kraków)

632 184 PLN (16 210 zł/m2)

2
-
39 m2
2024
15892465 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27899306 15892465 Z ogromną przyjemnością przedstawiamy Państwu ofertę mieszkania na sprzedaż w malowniczym rejonie Doliny Prądnika, na północy Krakowa, blisko granicy z gminą Zielonki. Nowoczesne osiedle otoczone jest rozległymi terenami zielonymi, co um...

Kraków (Prądnik biały) (Małopolskie, gm. Kraków)

1 006 911 PLN (13 985 zł/m2)

4
-
72 m2
2024