• Nieruchomości na sprzedaż
 

Mieszkania na sprzedaż Kraków Stare Miasto

Znalezionych ofert: 145

15823701 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26580677 15823701 Nieruchomość położona jest w obrębie dzielnicy Dzielnica I Stare Miasto Mieszkanie o powierzchni 87,8m2 zlokalizowane na 1 piętrze kamienicy z okresu przedwojennego. ATUTY: * widoczne wyposażenie pozostaje w cenie * największymi at...

Kraków (Stare miasto) (Małopolskie, gm. Kraków)

1 849 000 PLN (21 253 zł/m2)

2
-
87 m2
-
15532834 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 20659390 15532834 2-pokojowe mieszkanie w sercu Krakowa - ul. Bosacka, Stare Miasto 59 m Na sprzedaż funkcjonalne i wygodne mieszkanie położone przy ul. Bosackiej, w prestiżowej części Starego Miasta w Krakowie. Lokal znajduje się na 2. piętrze klimatyczne...

Kraków (Stare miasto) (Małopolskie, gm. Kraków)

1 250 000 PLN (21 186 zł/m2)

2
-
59 m2
1930
15870170 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27425859 15870170 Do sprzedaży mieszkanie 1-pokojowe o powierzchni 30,44 m2, położone w nowej części starannie utrzymanej kamienicy przy ulicy Kochanowskiego. Położone w oficynie wybudowanej w 2025 roku. Oferta wyłącznie w biurze DANAX Jesteśmy w posiadaniu kluc...

Kraków (Stare miasto) (Małopolskie, gm. Kraków)

654 460 PLN (21 815 zł/m2)

1
-
30 m2
2025
15633120 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 22888649 15633120 Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie z balkonem - ul. Szlak, centrum Krakowa - 54,5m² Biuro Nieruchomości Bracia Sadurscy prezentuje wyjątkową ofertę w sercu miasta Z przyjemnością oferujemy do sprzedaży mieszkanie o powierzc...

Kraków (Stare miasto) (Małopolskie, gm. Kraków)

890 000 PLN (16 481 zł/m2)

2
-
54 m2
1950
15533020 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 20663111 15533020 Ta wyjątkowa oferta jest skierowana do tych, którzy pragną żyć w sercu Krakowa, ciesząc się jednocześnie komfortem, luksusem oraz bliskością kultury i historii tego wyjątkowego miasta. Nie zwlekaj – ta nieruchomość czeka, aby zostać Twoim nowym domem...

Kraków (Stare miasto) (Małopolskie, gm. Kraków)

1 350 000 PLN (15 698 zł/m2)

2
1
86 m2
1920
15812490 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26526101 15812490 Wyjątkowe mieszkanie 117 m² w sercu Krakowa - ul. Grodzka 15 ładna, odrestaurowana kamienica. Idealna lokata kapitału - nieruchomości w tej lokalizacji nie tracą na wartości Tylko w naszym Biurze! Agentów zaprasza...

Kraków (Stare miasto) (Małopolskie, gm. Kraków)

2 650 000 PLN (22 650 zł/m2)

3
-
117 m2
1850
15886640 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27763060 15886640 Na sprzedaż nowoczesne 3 pokojowe mieszkanie Osiedle Oficerskie w okolicy ul Rakowickiej. Przestronne mieszkanie o powierzchni 63m2 położone jest na pierwszym piętrze i składa się z: - salonu aneksem kuchennym - 2 sypialni, - łazienki, - przedpoko...

Kraków (Stare miasto) (Małopolskie, gm. Kraków)

1 099 000 PLN (17 444 zł/m2)

3
-
63 m2
2017
15778703 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 7 pokojowe 25755737 15778703 ENGLISH BELOW Unikatowa inwestycja w samym sercu Krakowa - 125 m² w odnowionej kamienicy przy ul. Św. Krzyża. Na innych ofertach prezentujemy sprzedaż całej nieruchomości o powierzchni 250 m² - zapraszamy do zapoznania się z na...

Kraków (Stare miasto) (Małopolskie, gm. Kraków)

2 812 500 PLN (22 500 zł/m2)

7
-
125 m2
-
15778643 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 7 pokojowe 25755089 15778643 ENGLISH BELOW Unikatowa inwestycja w samym sercu Krakowa - 250 m² w odnowionej kamienicy przy ul. Św. Krzyża Tylko w Biurze Bracia Sadurscy - na sprzedaż niepowtarzalna przestrzeń o łącznej powierzchni 250m², zajmującą niemal ...

Kraków (Stare miasto) (Małopolskie, gm. Kraków)

5 250 000 PLN (21 000 zł/m2)

7
-
250 m2
-
15778705 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 7 pokojowe 25755738 15778705 ENGLISH BELOW Unikatowa inwestycja w samym sercu Krakowa - 125 m² w odnowionej kamienicy przy ul. Św. Krzyża. Na innych ofertach prezentujemy sprzedaż całej nieruchomości o powierzchni 250 m² - zapraszamy do zapoznania się z na...

Kraków (Stare miasto) (Małopolskie, gm. Kraków)

2 812 500 PLN (22 500 zł/m2)

7
-
125 m2
-
15778721 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 7 pokojowe 25755786 15778721 ENGLISH BELOW Unikatowa inwestycja w samym sercu Krakowa - około 78 m² + ok. 36 m² wspólnego korytarza w odnowionej kamienicy przy ul. Św. Krzyża. Na innych ofertach prezentujemy sprzedaż całej nieruchomości o powierzchni 25...

Kraków (Stare miasto) (Małopolskie, gm. Kraków)

2 100 000 PLN (25 000 zł/m2)

7
-
84 m2
-
15892141 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 7 pokojowe 27898196 15892141 ENGLISH BELOW Unikatowa inwestycja w samym sercu Krakowa - około 40 m² + ok. 36 m² wspólnego korytarza w odnowionej kamienicy przy ul. Św. Krzyża. Na innych ofertach prezentujemy sprzedaż całej nieruchomości o powierzchni 25...

Kraków (Stare miasto) (Małopolskie, gm. Kraków)

1 150 000 PLN (25 000 zł/m2)

7
-
46 m2
-