• Nieruchomości na sprzedaż
 

Mieszkania na sprzedaż Kraków

Znalezionych ofert: 3 762

15825495 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26647161 15825495 DEBNIKI - NOWE MIESZKANIA, STAN DEWELOPERSKI. Osiedle położone przy Dębnikach to nowoczesne osiedle zaprojektowane z myślą o komforcie, funkcjonalności i wysokim standardzie życia. Doskonała lokalizacja, elegancka architektura oraz liczne udogodn...

Kraków (Dębniki) (Małopolskie, gm. Kraków)

1 245 280 PLN (17 296 zł/m2)

3
-
72 m2
2025
15825576 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26647155 15825576 Bracia Sadurscy to oficjalny przedstawiciel handlowy dewelopera - kupując z nami nie płacisz prowizji i ukrytych kosztów. DEBNIKI - NOWE MIESZKANIA, STAN DEWELOPERSKI. Osiedle położone przy Dębnikach to nowoczesne osiedle zaprojek...

Kraków (Dębniki) (Małopolskie, gm. Kraków)

1 169 520 PLN (16 707 zł/m2)

3
-
70 m2
2025
15825330 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26647150 15825330 DEBNIKI - NOWE MIESZKANIA, STAN DEWELOPERSKI. Osiedle położone przy Dębnikach to nowoczesne osiedle zaprojektowane z myślą o komforcie, funkcjonalności i wysokim standardzie życia. Doskonała lokalizacja, elegancka architektura oraz liczne udogodn...

Kraków (Dębniki) (Małopolskie, gm. Kraków)

1 158 400 PLN (16 089 zł/m2)

3
-
72 m2
2025
15825410 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 26647136 15825410 Szanowni Państwo, Mam przyjemność zaprezentować nową prestiżową inwestycję w Krakowie, w dzielnicy Wola Justowska. Jest to oferta, która może zainteresować osoby stawiające na pierwszym miejscu komfort i prywatność. Lokalizacja ...

Kraków (Zwierzyniec) (Małopolskie, gm. Kraków)

2 186 975 PLN (17 637 zł/m2)

4
-
124 m2
2023
15825533 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26647132 15825533 Biuro Nieruchomości Bracia Sadurscy prezentuje inwestycję mieszkaniową położoną w spokojnej okolicy Wzgórz Krzesławickich, zapewniająca mieszkańcom wysoki standard życia oraz doskonałe połączenie komfortu i nowoczesności. Obowiązuje pro...

Kraków (Grębałów) (Małopolskie, gm. Kraków)

734 445 PLN (14 401 zł/m2)

3
-
51 m2
2025
15825367 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26647120 15825367 Biuro Nieruchomości Bracia Sadurscy prezentuje inwestycję mieszkaniową położoną w spokojnej okolicy Wzgórz Krzesławickich, zapewniająca mieszkańcom wysoki standard życia oraz doskonałe połączenie komfortu i nowoczesności Oferta skierow...

Kraków (Grębałów) (Małopolskie, gm. Kraków)

670 020 PLN (13 138 zł/m2)

3
-
51 m2
2025
15825326 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26647118 15825326 Biuro Nieruchomości Bracia Sadurscy prezentuje inwestycję mieszkaniową położoną w spokojnej okolicy Wzgórz Krzesławickich, zapewniająca mieszkańcom wysoki standard życia oraz doskonałe połączenie komfortu i nowoczesności. Oferta skiero...

Kraków (Grębałów) (Małopolskie, gm. Kraków)

505 260 PLN (14 035 zł/m2)

2
-
36 m2
2025
15825531 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 26647116 15825531 Biuro Nieruchomości Bracia Sadurscy prezentuje inwestycję mieszkaniową położoną w spokojnej okolicy Wzgórz Krzesławickich, zapewniająca mieszkańcom wysoki standard życia oraz doskonałe połączenie komfortu i nowoczesności. Obowiązuje pro...

Kraków (Grębałów) (Małopolskie, gm. Kraków)

704 306 PLN (11 937 zł/m2)

4
-
59 m2
2025
15825366 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26647111 15825366 Biuro Nieruchomości Bracia Sadurscy prezentuje inwestycję mieszkaniową położoną w spokojnej okolicy Wzgórz Krzesławickich, zapewniająca mieszkańcom wysoki standard życia oraz doskonałe połączenie komfortu i nowoczesności. Oferta skiero...

Kraków (Grębałów) (Małopolskie, gm. Kraków)

525 750 PLN (15 021 zł/m2)

2
-
35 m2
2025
15825610 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26647102 15825610 Biuro Nieruchomości Bracia Sadurscy prezentuje inwestycję mieszkaniową położoną w spokojnej okolicy Wzgórz Krzesławickich, zapewniająca mieszkańcom wysoki standard życia oraz doskonałe połączenie komfortu i nowoczesności. Oferta skiero...

Kraków (Grębałów) (Małopolskie, gm. Kraków)

670 020 PLN (13 138 zł/m2)

3
-
51 m2
2025
15825529 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26647099 15825529 Biuro Nieruchomości Bracia Sadurscy prezentuje inwestycję mieszkaniową położoną w spokojnej okolicy Wzgórz Krzesławickich, zapewniająca mieszkańcom wysoki standard życia oraz doskonałe połączenie komfortu i nowoczesności. Oferta skiero...

Kraków (Grębałów) (Małopolskie, gm. Kraków)

668 330 PLN (13 105 zł/m2)

3
-
51 m2
2025
15825528 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26647092 15825528 Biuro Nieruchomości Bracia Sadurscy prezentuje inwestycję mieszkaniową położoną w spokojnej okolicy Wzgórz Krzesławickich, zapewniająca mieszkańcom wysoki standard życia oraz doskonałe połączenie komfortu i nowoczesności. Oferta skiero...

Kraków (Grębałów) (Małopolskie, gm. Kraków)

521 850 PLN (15 349 zł/m2)

2
-
34 m2
2025