• Nieruchomości na sprzedaż
 

Mieszkania na sprzedaż Kraków

Znalezionych ofert: 3 231

15826109 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 26608695 15826109 ZŁOCIEŃ - NOWOCZESNE OSIEDLE MIESZKANIOWE. Prezentujemy nowoczesne osiedle zlokalizowane w południowo-wschodniej części miasta. W III etapie powstanie czteropiętrowy budynek , w którym znajdują się mieszkania w przedziale ...

Kraków (Prokocim-bieżanów) (Małopolskie, gm. Kraków)

419 000 PLN (16 760 zł/m2)

1
-
25 m2
2023
15826167 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 26607031 15826167 DEBNIKI - NOWE MIESZKANIA, STAN DEWELOPERSKI. Osiedle położone przy Dębnikach to nowoczesne osiedle zaprojektowane z myślą o komforcie, funkcjonalności i wysokim standardzie życia. Doskonała lokalizacja, elegancka architektura oraz liczne udogodn...

Kraków (Dębniki) (Małopolskie, gm. Kraków)

558 332 PLN (19 940 zł/m2)

1
-
28 m2
2025
15721908 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 24608465 15721908 Jeśli szukasz: 1) Mieszkania do 60m2 z oddzielną sypialnią oraz otwartą strefą dzienną, przestronnym układem.2) Chcesz mieszkać w zaciszu, ale w centrum. Najlepiej jeszcze dobrze skomunikowanym, bogatym w zieleń miejscu. Chcesz mieć blisko tramwaj, P...

Kraków (Stare miasto) (Małopolskie, gm. Kraków)

995 000 PLN (17 768 zł/m2)

2
1
56 m2
2014
15819142 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 26609846 15819142 Bronowice 4 pokoje Wykończenie 2022 Loggia Garaż Budynek 2019Zapraszam do zapoznania się z ofertą nowoczesnego mieszkania w sercu Bronowic.LOKALIZACJAMieszkanie znajduje się w inwestycji Oaza Bronowice przy ul. Stańczyka. Budynek z 2019 roku to ...

Kraków (Bronowice) (Małopolskie, gm. Kraków)

1 090 000 PLN (18 556 zł/m2)

4
1
58.74 m2
2019
15826070 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26607283 15826070 ZŁOCIEŃ - NOWOCZESNE OSIEDLE MIESZKANIOWE. Prezentujemy nowoczesne osiedle zlokalizowane w południowo-wschodniej części miasta. W III etapie powstanie czteropiętrowy budynek , w którym znajdują się mieszkania w przedziale ...

Kraków (Prokocim-bieżanów) (Małopolskie, gm. Kraków)

589 000 PLN (14 725 zł/m2)

2
-
40 m2
2023
15720538 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 24589660 15720538 Ciche 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 39,88m2 na 26 piętrze z ekspozycją południowo-wschodnią.Lokalizacja:Nieruchomość znajduje się w północno-zachodniej części Krakowa, w rejonie styku trzech dzielnic: Azory, Bronowice i Prądnik Biały. Odległość...

Kraków (Krowodrza) (Małopolskie, gm. Kraków)

619 000 PLN (15 522 zł/m2)

2
-
39.88 m2
2025
15797932 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26160138 15797932 Mieszkanie przy ul. Kamienieckiej 2 to propozycja dla tych, którzy lubią, gdy dom jest „konkretny”: solidny, ciepły w odbiorze i uporządkowany jak dobrze prowadzony planer. Tu drewno gra pierwsze skrzypce, a przestrzeń jest przede wszystkim do wygodn...

Kraków (Podgórze) (Małopolskie, gm. Kraków)

750 000 PLN (5 814 zł/m2)

3
1
129 m2
2009
15797810 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26154327 15797810 Na sprzedaż ustawne, 3-pokojowe mieszkanie w Krakowie przy ul. Morcinka. Przytulne wnętrze, dwa balkony oraz świetna lokalizacja sprawiają, że to idealna propozycja zarówno dla rodzin, jak i osób ceniących komfort oraz spokój.LOKALIZACJAMieszkanie po...

Kraków (Grębałów) (Małopolskie, gm. Kraków)

665 000 PLN (13 295 zł/m2)

3
-
50.02 m2
2019
15797310 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26140065 15797310 Funkcjonalne, dobrze doświetlone mieszkanie w doskonałej lokalizacji przy ul. Wybickiego 14 czeka na nowego właściciela.LOKALIZACJANieruchomość położona jest w dzielnicy Prądnik Biały – jednej z najbardziej dynamicznie rozwijających się części Krakow...

Kraków (Prądnik biały) (Małopolskie, gm. Kraków)

509 000 PLN (16 967 zł/m2)

2
-
30 m2
1976
15720074 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 24584648 15720074 Na sprzedaż wyjątkowe 3 pokojowe mieszkanie 62 m2 użytkowej, na 8 piętrze, położone przy ul. Bochenka 25c, Wola DuchackaLOKALIZACJA:Ulica Bochenka znajduje się w okolicy ulicy Nowosądeckiej, Wielickiej, Łużyckiej, co zapewnia bezproblemowe połączenie...

Kraków (Wola duchacka) (Małopolskie, gm. Kraków)

917 000 PLN (14 790 zł/m2)

3
1
62 m2
2016
15825995 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26608068 15825995 ZŁOCIEŃ - NOWOCZESNE OSIEDLE MIESZKANIOWE. Prezentujemy nowoczesne osiedle zlokalizowane w południowo-wschodniej części miasta. W III etapie powstanie czteropiętrowy budynek , w którym znajdują się mieszkania w przedziale ...

Kraków (Prokocim-bieżanów) (Małopolskie, gm. Kraków)

589 000 PLN (13 089 zł/m2)

3
-
45 m2
2023
15826110 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 26608896 15826110 LUKSUSOWE APARTAMENTY W SĄSIEDZTWIE BULWARÓW WIŚLANYCH Prezentowana oferta to dziesięcio-kondygnacyjny budynek mieszkalny. Dzięki obszernym tarasom widokowym wykorzystane zostały walory lokalizacyjne inwestycji. Kaskadowo...

Kraków (Grzegórzki) (Małopolskie, gm. Kraków)

1 251 530 PLN (33 825 zł/m2)

1
-
37 m2
2021