• Nieruchomości na sprzedaż
 

Mieszkania na sprzedaż Kraków

Znalezionych ofert: 3 721

15825196 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26592255 15825196 NOWE MIESZKANIA - PRĄDNIK BIAŁY, GÓRKA NARODOWA. W ramach kolejnego etapu inwestycji powstanie łącznie 236 mieszkań, ulokowanych w czterech budynkach o sześciu kondygnacjach naziemnych. Wszystkie z mieszkań 1-, 2-, 3- i 4-pokojow...

Kraków (Prądnik biały) (Małopolskie, gm. Kraków)

645 692 PLN (18 448 zł/m2)

2
-
35 m2
2023
15825349 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26591729 15825349 Bracia Sadurscy mają przyjemność zaprezentować na sprzedaż inwestycję . Położenie między centrum handlowym Bonarka a strategicznym rondem Matecznego zapewnia bliskość malowniczego Podgórza. Łatwy dostęp do głównych arterii ko...

Kraków (Łagiewniki) (Małopolskie, gm. Kraków)

858 386 PLN (16 831 zł/m2)

2
-
51 m2
2026
15825867 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26593747 15825867 Nowoczesne mieszkania w świetnej lokalizacji - Kraków, Krowodrza Na sprzedaż nowe mieszkania w kameralnej inwestycji w sercu Krakowa, w dzielnicy Krowodrza. Budynek położony w pobliżu Ronda Mogilskiego, z łatwym dostępem do centru...

Kraków (Krowodrza) (Małopolskie, gm. Kraków)

927 766 PLN (22 628 zł/m2)

2
-
41 m2
2024
15825946 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26593397 15825946 Nowoczesne mieszkania w świetnej lokalizacji - Kraków, Krowodrza Na sprzedaż nowe mieszkania w kameralnej inwestycji w sercu Krakowa, w dzielnicy Krowodrza. Budynek położony w pobliżu Ronda Mogilskiego, z łatwym dostępem do centru...

Kraków (Krowodrza) (Małopolskie, gm. Kraków)

1 017 362 PLN (22 608 zł/m2)

2
-
45 m2
2024
15825669 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26594168 15825669 Nowoczesne mieszkania w świetnej lokalizacji - Kraków, Krowodrza Na sprzedaż nowe mieszkania w kameralnej inwestycji w sercu Krakowa, w dzielnicy Krowodrza. Budynek położony w pobliżu Ronda Mogilskiego, z łatwym dostępem do centru...

Kraków (Krowodrza) (Małopolskie, gm. Kraków)

855 612 PLN (22 516 zł/m2)

2
-
38 m2
2024
15825945 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26592341 15825945 Nowoczesne mieszkania w świetnej lokalizacji - Kraków, Krowodrza Na sprzedaż nowe mieszkania w kameralnej inwestycji w sercu Krakowa, w dzielnicy Krowodrza. Budynek położony w pobliżu Ronda Mogilskiego, z łatwym dostępem do centru...

Kraków (Krowodrza) (Małopolskie, gm. Kraków)

899 947 PLN (22 499 zł/m2)

2
-
40 m2
2024
15825668 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 26592309 15825668 Nowoczesne mieszkania w świetnej lokalizacji - Kraków, Krowodrza Na sprzedaż nowe mieszkania w kameralnej inwestycji w sercu Krakowa, w dzielnicy Krowodrza. Budynek położony w pobliżu Ronda Mogilskiego, z łatwym dostępem do centru...

Kraków (Krowodrza) (Małopolskie, gm. Kraków)

604 401 PLN (23 246 zł/m2)

1
-
26 m2
2024
15826197 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26591480 15826197 Prestiżowe mieszkania i lokale użytkowe w sercu miasta Bracia Sadurscy mają przyjemność zaprezentować do sprzedaży mieszkania lokale w nowej inwestycji. Inwestycja w rejonie ul. Fabrycznej wyr&...

Kraków (Grzegórzki) (Małopolskie, gm. Kraków)

629 666 PLN (16 145 zł/m2)

2
-
39 m2
2026
15825970 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26589935 15825970 Prestiżowe mieszkania i lokale użytkowe w sercu miasta Bracia Sadurscy mają przyjemność zaprezentować do sprzedaży mieszkania lokale w nowej inwestycji. Inwestycja w rejonie ul. Fabrycznej wyr&...

Kraków (Grzegórzki) (Małopolskie, gm. Kraków)

572 664 PLN (15 907 zł/m2)

2
-
36 m2
2026
15826007 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26590113 15826007 Prestiżowe mieszkania i lokale użytkowe w sercu miasta Bracia Sadurscy mają przyjemność zaprezentować do sprzedaży mieszkania lokale w nowej inwestycji. Inwestycja w rejonie ul. Fabrycznej wyr&...

Kraków (Grzegórzki) (Małopolskie, gm. Kraków)

572 664 PLN (15 907 zł/m2)

2
-
36 m2
2026
15773890 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 25641684 15773890 Ul. Teligi. 3 pokojowe mieszkanie - 57,50 m 2 , z loggią. Dwustronne, funkcjonalne, rozkładowe mieszkanie, na 1 piętrze, 4-piętrowego budynku po termomodernizacji. Składa się z pokoju dziennego ( 14,65 m 2 ) z wyjściem na zabudowaną loggię, 2 ...

Kraków (Prokocim-bieżanów) (Małopolskie, gm. Kraków)

785 000 PLN (13 772 zł/m2)

3
-
57 m2
1975
15825109 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26592271 15825109 NOWE MIESZKANIA - PRĄDNIK BIAŁY, GÓRKA NARODOWA. W ramach kolejnego etapu inwestycji powstanie łącznie 236 mieszkań, ulokowanych w czterech budynkach o sześciu kondygnacjach naziemnych. Wszystkie z mieszkań 1-, 2-, 3- i 4-pokojow...

Kraków (Prądnik biały) (Małopolskie, gm. Kraków)

700 884 PLN (15 575 zł/m2)

2
-
45 m2
2023