• Nieruchomości na sprzedaż
 

Mieszkania na sprzedaż Kraków

Znalezionych ofert: 3 721

15825429 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 26589965 15825429 Bracia Sadurscy mają przyjemność zaprezentować na sprzedaż inwestycję . Położenie między centrum handlowym Bonarka a strategicznym rondem Matecznego zapewnia bliskość malowniczego Podgórza. Łatwy dostęp do głównych arterii ko...

Kraków (Łagiewniki) (Małopolskie, gm. Kraków)

1 201 390 PLN (17 163 zł/m2)

4
-
70 m2
2026
15826234 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 26589717 15826234 Prestiżowe mieszkania i lokale użytkowe w sercu miasta Bracia Sadurscy mają przyjemność zaprezentować do sprzedaży mieszkania lokale w nowej inwestycji. Inwestycja w rejonie ul. Fabrycznej wyr&...

Kraków (Grzegórzki) (Małopolskie, gm. Kraków)

434 402 PLN (16 089 zł/m2)

1
-
27 m2
2026
15815902 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26590973 15815902 Na sprzedaż wyjątkowy LOFT na Zabłociu – autentyczny loft w sercu KrakowaLOKALIZACJA:Oferujemy na sprzedaż unikalny loft zlokalizowany w sercu krakowskiego Zabłocia – w jednej z pierwszych autentycznych loftowych inwestycji w mieście.Budynek położony...

Kraków (Podgórze) (Małopolskie, gm. Kraków)

929 000 PLN (20 635 zł/m2)

2
1
45.02 m2
2012
15794602 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26075740 15794602 Przestronne, słoneczne mieszkanie w zielonej części Krakowa – idealne dla wymagających!Mam ogromną przyjemność zaprezentować funkcjonalne, ciepłe i świetnie doświetlone mieszkanie z dodatkową powierzchnią do własnej aranżacji. Nieruchomość znajduje s...

Kraków (Podgórze) (Małopolskie, gm. Kraków)

635 000 PLN (12 451 zł/m2)

3
1
51 m2
2010
15818116 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
51 m! Prądnik Biały zielony taras 160 m kw!! 26591076 15818116 Brak Podatku PCC Brak prowizji dla BiurCENA PROMOCYJNA !!! Rabat  Noworoczny!! 50 000 zł Mam przyjemność zaoferować do sprzedaży lokal mieszkalny o powierzchni 51.96  m2 ,mieszczący się na parterze czterokondygnacyjnego nowoczesnego budynku w Krakowi...

Kraków (Prądnik biały) (Małopolskie, gm. Kraków)

763 810 PLN (14 977 zł/m2)

2
1
51 m2
2026
15812196 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26468564 15812196 Jasne 2 pokojowe ul. Bartla Kliny Balkon Garaż Komórka lokatorskaZapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania przy ul. Bartla na krakowskich Klinach.LOKALIZACJA:Budynek z 2015 roku, zlokalizowany na południu Krakowa, w spokojnej o...

Kraków (Podgórze) (Małopolskie, gm. Kraków)

620 000 PLN (14 654 zł/m2)

2
1
42.31 m2
2015
15779778 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 25788721 15779778 Mamy przyjemność zaprezentować praktycznie nowe dwupokojowe mieszkanie na Górce Narodowej przy ulicy Banacha. Zadzwoń i umów się na prezentacje! Komplet zdjęć oraz film prezentujący nieruchomość znajdziecie Państwo na stronie homfi. LOKALIZACJA:Miesz...

Kraków (Krowodrza) (Małopolskie, gm. Kraków)

695 000 PLN (18 633 zł/m2)

2
1
37.3 m2
2025
15825705 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26589556 15825705 Nowoczesne mieszkania w świetnej lokalizacji - Kraków, Krowodrza Na sprzedaż nowe mieszkania w kameralnej inwestycji w sercu Krakowa, w dzielnicy Krowodrza. Budynek położony w pobliżu Ronda Mogilskiego, z łatwym dostępem do centru...

Kraków (Krowodrza) (Małopolskie, gm. Kraków)

911 046 PLN (22 221 zł/m2)

2
-
41 m2
2024
15825348 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26589479 15825348 Bracia Sadurscy mają przyjemność zaprezentować na sprzedaż inwestycję . Położenie między centrum handlowym Bonarka a strategicznym rondem Matecznego zapewnia bliskość malowniczego Podgórza. Łatwy dostęp do głównych arterii ko...

Kraków (Łagiewniki) (Małopolskie, gm. Kraków)

1 061 226 PLN (17 117 zł/m2)

3
-
62 m2
2026
15826196 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26589424 15826196 Prestiżowe mieszkania i lokale użytkowe w sercu miasta Bracia Sadurscy mają przyjemność zaprezentować do sprzedaży mieszkania lokale w nowej inwestycji. Inwestycja w rejonie ul. Fabrycznej wyr&...

Kraków (Grzegórzki) (Małopolskie, gm. Kraków)

572 664 PLN (15 907 zł/m2)

2
-
36 m2
2026
15825593 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26589207 15825593 Bracia Sadurscy mają przyjemność zaprezentować na sprzedaż inwestycję . Położenie między centrum handlowym Bonarka a strategicznym rondem Matecznego zapewnia bliskość malowniczego Podgórza. Łatwy dostęp do głównych arterii ko...

Kraków (Łagiewniki) (Małopolskie, gm. Kraków)

938 525 PLN (15 642 zł/m2)

3
-
60 m2
2026
15825746 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26589664 15825746 Nowoczesne mieszkania w świetnej lokalizacji - Kraków, Krowodrza Na sprzedaż nowe mieszkania w kameralnej inwestycji w sercu Krakowa, w dzielnicy Krowodrza. Budynek położony w pobliżu Ronda Mogilskiego, z łatwym dostępem do centru...

Kraków (Krowodrza) (Małopolskie, gm. Kraków)

753 489 PLN (23 547 zł/m2)

2
-
32 m2
2024