• Nieruchomości na sprzedaż
 

Mieszkania na sprzedaż Kraków

Znalezionych ofert: 3 721

15806499 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26338056 15806499 Na sprzedaż słoneczne 2 pokojowe mieszkanie na Osiedlu Avia w budynku przy ul. Orlińskiego 1.Na wyłączność tylko u nas.LOKALIZACJANieruchomość znajduje się na nowoczesnym osiedlu Avia w dzielnicy Czyżyny - w dynamicznie rozwijającej się części Krakow...

Kraków (Czyżyny) (Małopolskie, gm. Kraków)

719 000 PLN (16 950 zł/m2)

2
1
42.42 m2
2018
15698801 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 24156049 15698801 Szukasz miejsca, w którym od razu możesz zamieszkać – bez remontów i nerwów?To mieszkanie na ul. Glinik we Wzgórzach Krzesławickich łączy komfort, funkcjonalność i doskonałą lokalizację. Położone w niskim budynku z lat 50., na terenie dawnego osiedla...

Kraków (Grębałów) (Małopolskie, gm. Kraków)

599 000 PLN (8 788 zł/m2)

3
1
68.16 m2
1955
15812262 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 26472098 15812262 ŚCISŁE CENTRUM KRAKOWA ZABYTKOWA KAMIENICA Z WINDĄ IDEALNE POD NAJEMLOKALIZACJANieruchomość zlokalizowana jest w jednej z najbardziej pożądanych części Krakowa – w ścisłym centrum miasta, przy ul. Jana Sobieskiego, zaledwie ok. 900 metrów od Rynku ...

Kraków (Śródmieście) (Małopolskie, gm. Kraków)

899 000 PLN (19 978 zł/m2)

1
1
45 m2
1904
15791526 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 25993725 15791526 Na sprzedaż funkcjonalne, w pełni wyposażone mieszkanie o powierzchni 51 m² przy ul. Rakowickiej 22H w prestiżowej inwestycji w Krakowie.Lokal idealnie sprawdzi się jako inwestycja pod wynajem krótko lub długoterminowy, ale również jako wygodne miejs...

Kraków (Grzegórzki) (Małopolskie, gm. Kraków)

1 129 000 PLN (22 090 zł/m2)

2
1
51.11 m2
2017
15811822 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26442879 15811822 TYLKO U NAS! Posiadamy klucze do nieruchomości!LOKALIZACJA:Nieruchomość położona jest na osiedlu Na Lotnisku. Świetny dostęp do komunikacji miejskiej, bliskość obiektów usługowych oraz dobrze rozwiniętej infrastrukturze edukacyjnej. W okolicy żłobki,...

Kraków (Nowa huta) (Małopolskie, gm. Kraków)

500 000 PLN (13 477 zł/m2)

2
1
37.1 m2
1989
15801278 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26233705 15801278 Z przyjemnością prezentuję komfortowe, 2-pokojowe mieszkanie po świeżym remoncie, zlokalizowane przy ul. Polonijnej 11 w Krakowie. To idealna propozycja dla singla lub pary, ceniących wygodę, nowoczesne wykończenie i świetną komunikację z resztą mias...

Kraków (Prokocim-bieżanów) (Małopolskie, gm. Kraków)

630 000 PLN (16 092 zł/m2)

2
1
39.15 m2
2016
15811785 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
3 pokoje Kraków Kredyt rodzinny bez wkładu !! 26442578 15811785 Zakup od dewelopera bez podatku PCC !! oraz prowizji dla Biura!!!Mam przyjemność zaoferować do sprzedaży w bardzo atrakcyjnej cenie mieszkanieo powierzchni 44,66 m2, mieszczące się na 1 piętrze czterokondygnacyjnego budynku.  Lokal 21 posiada: -hol- ...

Kraków (Czyżyny) (Małopolskie, gm. Kraków)

547 085 PLN (12 434 zł/m2)

3
1
44 m2
2024
15810624 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26414669 15810624 Private House Brokers ma przyjemność zaprezentować ofertę sprzedaży wykończonego w wysokim standardzie dwupokojowego mieszkania o powierzchni 48,94 m2 w idealnej lokalizacji, nowym apartamentowcu przy ul. Tadeusza Kościuszki. LOKALIZACJA:Ulica Tadeus...

Kraków (Krowodrza) (Małopolskie, gm. Kraków)

1 257 758 PLN (25 700 zł/m2)

2
1
48.94 m2
2023
15810623 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26414665 15810623 Private House Brokers ma przyjemność zaprezentować ofertę sprzedaży wykończonego w wysokim standardzie apartamentu o powierzchni 100 m2 w idealnej lokalizacji, nowym apartamentowcu przy ul. Tadeusza Kościuszki. LOKALIZACJA:Ulica Tadeusza Kościuszki w...

Kraków (Krowodrza) (Małopolskie, gm. Kraków)

2 994 651 PLN (29 700 zł/m2)

3
2
100.83 m2
2023
15798521 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26173809 15798521 Zespół Annderson prezentuje ofertę dla osób z wizją – przestronne, narożne mieszkanie o powierzchni 80 m², położone na 2. piętrze w solidnej, międzywojennej kamienicy. Lokal wymaga remontu, co stanowi jego największy atut – to czysta karta, którą moż...

Kraków (Stare miasto) (Małopolskie, gm. Kraków)

1 400 000 PLN (17 500 zł/m2)

2
-
80 m2
1936
15810950 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26425215 15810950 Zespół Annderson prezentuje do sprzedaży nowe komfortowe 3-pokojowe mieszkanie z balkonem przy ul.Ćwiklińskiej, dz.Bieżanów.Mieszkanie sprzedawane w stanie deweloperskim, bez prowizji i podatku PCC, z możliwością wykończenia w dowolnym standardzie.Ni...

Kraków (Prokocim-bieżanów) (Małopolskie, gm. Kraków)

946 400 PLN (15 695 zł/m2)

3
1
60.3 m2
2025
15810951 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 26425214 15810951 Zespół Annderson prezentuje do sprzedaży nowe komfortowe 4-pokojowe mieszkanie z balkonem przy ul.Barbary, dz.Bieżanów.Mieszkanie sprzedawane w stanie deweloperskim, bez prowizji i podatku PCC, z możliwością wykończenia w dowolnym standardzie.Nieruch...

Kraków (Prokocim-bieżanów) (Małopolskie, gm. Kraków)

1 074 000 PLN (15 409 zł/m2)

4
1
69.7 m2
2025