• Nieruchomości na sprzedaż
 

Mieszkania na sprzedaż Kraków

Znalezionych ofert: 3 721

15720073 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 24584647 15720073 Na sprzedaż wyjątkowe jednopokojowe pokojowe mieszkanie 25m2 użytkowej, doskonała inwestycja, położone przy ul. Zamoyskiego 73, przy Rondzie Matecznego w prestiżowej inwestycji May apartments, PodgórzeLOKALIZACJA:May Apartments to prestiżowa inwestyc...

Kraków (Podgórze) (Małopolskie, gm. Kraków)

530 000 PLN (21 200 zł/m2)

1
1
25 m2
2018
15162380 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 11354631 15162380 Nowoczesny apartament w prestiżowej lokalizacji w sąsiedztwie rzeki Rudawy przy ul. Emaus.LOKALIZACJAIdealne miejsce dla osób, które szukają kompromisu pomiędzy korzyściami płynącymi z mieszkania w samym sercu dużego miasta oraz w otoczeniu zieleni. ...

Kraków (Wola justowska) (Małopolskie, gm. Kraków)

3 140 139 PLN (24 900 zł/m2)

4
3
126.11 m2
2024
15237092 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 13512766 15237092 Wyjątkowe mieszkanie przy al. Ignacego Daszyńskiego w dzielnicy Grzegórzki.Cześć z tej strony Michał z homfi. Zapraszam Cię do poznania oferty sprzedaży komfortowego apartamentu. Prócz zdjęć, koniecznie obejrzyj film z prezentacją na YouTube. Ta nier...

Kraków (Grzegórzki) (Małopolskie, gm. Kraków)

3 430 960 PLN (26 000 zł/m2)

4
2
131.96 m2
2012
15794766 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26079808 15794766 homfi prezentuje 3 pok. mieszkanie z pięknym widokiem na KrakówLOKALIZACJA:Mieszkanie położone jest w Krakowie, w dzielnicy Prądnik Czerwony, przy ul. Pilotów 28.Zaledwie 400 m od ronda Młyńskiego, przy którym będzie nowa linia tramwajowa (oddanie w ...

Kraków (Prądnik czerwony) (Małopolskie, gm. Kraków)

670 000 PLN (14 165 zł/m2)

3
2
47.3 m2
1975
15575933 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 21664339 15575933 PrivateHouseBrokers prezentuje ofertę sprzedaży trzypokojowego mieszkania w realizowanej inwestycji Apartamenty Radzikowskiego.OFERTA DOSTĘPNA TYLKO U NAS! ZAKUP OD DEWELOPERA - BEZ PCC i PROWIZJI.INWESTYCJA:Przedsięwzięcie realizowane jest przez dzi...

Kraków (Bronowice) (Małopolskie, gm. Kraków)

1 158 696 PLN (13 200 zł/m2)

4
1
87.78 m2
2025
15575929 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 21664335 15575929 PrivateHouseBrokers prezentuje ofertę sprzedaży trzypokojowego mieszkania w realizowanej inwestycji Apartamenty Radzikowskiego.OFERTA DOSTĘPNA TYLKO U NAS! ZAKUP OD DEWELOPERA - BEZ PCC i PROWIZJI.INWESTYCJA:Przedsięwzięcie realizowane jest przez dzi...

Kraków (Bronowice) (Małopolskie, gm. Kraków)

1 027 064 PLN (15 200 zł/m2)

3
1
67.57 m2
2025
15575931 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 21664336 15575931 PrivateHouseBrokers prezentuje ofertę sprzedaży trzypokojowego mieszkania w realizowanej inwestycji Apartamenty Radzikowskiego.OFERTA DOSTĘPNA TYLKO U NAS! ZAKUP OD DEWELOPERA - BEZ PCC i PROWIZJI.INWESTYCJA:Przedsięwzięcie realizowane jest przez dzi...

Kraków (Bronowice) (Małopolskie, gm. Kraków)

1 075 650 PLN (15 000 zł/m2)

3
1
71.71 m2
2025
15798590 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 5 pokojowe 26176451 15798590 Nowoczesny apartament w prestiżowej lokalizacji w sąsiedztwie rzeki Rudawy przy ul. Emaus.LOKALIZACJAIdealne miejsce dla osób, które szukają kompromisu pomiędzy korzyściami płynącymi z mieszkania w samym sercu dużego miasta oraz w otoczeniu zieleni. ...

Kraków (Wola justowska) (Małopolskie, gm. Kraków)

3 880 332 PLN (27 900 zł/m2)

5
2
139.08 m2
2024
15799175 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 26182791 15799175 Nowoczesny apartament w prestiżowej lokalizacji w sąsiedztwie rzeki Rudawy przy ul. Emaus.LOKALIZACJAIdealne miejsce dla osób, które szukają kompromisu pomiędzy korzyściami płynącymi z mieszkania w samym sercu dużego miasta oraz w otoczeniu zieleni. ...

Kraków (Wola justowska) (Małopolskie, gm. Kraków)

3 140 139 PLN (24 900 zł/m2)

4
3
126.11 m2
2024
15793896 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26053083 15793896 2 pokojowe mieszkanie na Ruczaju z możliwością wydzielenia 3 pokoju. Idealne pod inwestycję najmu długoterminowego dla studentów Kampusu UJ lub dla klienta indywidualnego.W cenie duża piwnica.LOKALIZACJA:Budynek znajduje się przy ulicy Chmieleniec na...

Kraków (Ruczaj) (Małopolskie, gm. Kraków)

670 000 PLN (13 552 zł/m2)

2
1
49.44 m2
2001
15791464 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
3 pokoje Prądnik Biały - OGRÓDEK!! Rabat 50 000 zł 25992022 15791464 Brak Podatku PCC Brak prowizji dla BiuraPromocja Jesień 2025 r cena obniżona o 50 000 zł!!!Mam przyjemność zaoferować do sprzedaży lokal mieszkalny o powierzchni 48,46 m2 ,mieszczący się na parterze  czterokondygnacyjnego nowoczesnego budynku z windą...

Kraków (Prądnik biały) (Małopolskie, gm. Kraków)

712 362 PLN (14 841 zł/m2)

3
1
48 m2
2026
15727800 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 24724169 15727800 Duże 4 pokoje – balkon, piwnica, świetna lokalizacjaPrzestronne, rozkładowe mieszkanie o powierzchni 80,84 m² znajduje się na drugim piętrze 3-piętrowego bloku. W skład lokalu wchodzą:-salon (21,90 m²) z wyjściem na balkon,-oddzielna kuchnia (7,22 m²...

Kraków (Prokocim-bieżanów) (Małopolskie, gm. Kraków)

839 000 PLN (10 379 zł/m2)

4
2
80.84 m2
1991