• Nieruchomości na sprzedaż
 

Mieszkania na sprzedaż Kraków

Znalezionych ofert: 3 724

15765044 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 25461493 15765044 Private House Brokers oferuje nowoczesne 2-pokojowe mieszkanie z możliwością wydzielenia 3. pokoju – Grzegórzecka 79F, KrakówNa sprzedaż eleganckie i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 50,37 m², położone w prestiżowej dzielnicy Grzegórzki, przy ul...

Kraków (Grzegórzki) (Małopolskie, gm. Kraków)

1 125 000 PLN (22 335 zł/m2)

2
-
50.37 m2
2017
15792617 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 26023851 15792617 Oferujemy do sprzedania kawalerkę w nowej inwestycji przy ul. Białoruskiej w KrakowieINWESTYCJA:Osiedle przy Malborskiej to nowa inwestycja na mapie Krakowa, zlokalizowana na Woli Duchackiej. Najbliższa okolica pozwala na odpoczynek od zgiełku miasta...

Kraków (Podgórze) (Małopolskie, gm. Kraków)

487 000 PLN (16 980 zł/m2)

1
1
28.68 m2
2024
15792653 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26023838 15792653 Privatehousebrokers ma przyjemność zaprezentować nowoczesny apartament z dwiema sypialniami w inwestycji Noble Residence przy ul. Smoleńsk 33 w Krakowie.LOKALIZACJA: Ulica Smoleńsk znajduje się w samym sercu Krakowa, zaledwie 15 minut spacerem od Bło...

Kraków (Stare miasto) (Małopolskie, gm. Kraków)

2 500 000 PLN (38 977 zł/m2)

3
1
64.14 m2
2023
15737845 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 24895151 15737845 TYLKO U NAS! Posiadamy klucze do nieruchomości!Mamy przyjemność zaprezentować Państwu trzypokojowe mieszkanie zlokalizowane przy ul. Kurkowej w Krakowie.LOKALIZACJA:Stare Miasto - dla niektórych to marzenie, dla innych slogan reklamowy. Dla mieszkańc...

Kraków (Stare miasto) (Małopolskie, gm. Kraków)

698 000 PLN (19 690 zł/m2)

2
1
35.45 m2
2001
15779892 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 25793405 15779892 Zapraszamy do zakupu niepowtarzalnego mieszkania o powierzchni 46,69 m², zlokalizowanego w pięknie odrestaurowanej kamienicy przy ulicy Skałecznej – jednej z najbardziej urokliwych i prestiżowych części Krakowa. To doskonała propozycja dla osób poszu...

Kraków (Kazimierz) (Małopolskie, gm. Kraków)

899 000 PLN (19 255 zł/m2)

2
-
46.69 m2
-
15733535 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 24804839 15733535 LOKALIZACJA: Mieszkanie położone jest przy ulicy Obozowej na krakowskiej dzielnicy Ruczaj. W pobliżu przystanek autobusowy, a także liczne punkty handlowo - usługowe, a także ośrodki oświaty oraz przychodnie. Dodatkowym atutem jest bliskość Lasu Bork...

Kraków (Ruczaj) (Małopolskie, gm. Kraków)

599 000 PLN (10 812 zł/m2)

2
2
55.4 m2
-
15711253 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 24395579 15711253 Wyjątkowe mieszkanie w sercu Krowodrzy, w przedwojennej kamienicy z 1920 roku.Mieszkanie dostępne w sprzedaży do 05.09. po tym czasie wraca do oferty wynajmu. Przestrzeń 68,9 m², wysokie na ponad 3 metry sufity i duże okna tworzą niepowtarzalny klima...

Kraków (Krowodrza) (Małopolskie, gm. Kraków)

949 000 PLN (13 774 zł/m2)

3
1
68.9 m2
1920
15713723 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 24444896 15713723 Private House Brokers ma przyjemność zaprezentować 2 pokojowe mieszkanie z ogródkiem przy ul. Rydlówka w KrakowieLokalizacja:Inwestycja znajduje się w bliskiej odległości od centrum miasta. W pobliżu dostępna jest pełna infrastruktura handlowo-usługo...

Kraków (Podgórze) (Małopolskie, gm. Kraków)

675 000 PLN (18 871 zł/m2)

2
-
35.77 m2
2025
15729645 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 24766397 15729645 Private House Brokers oferuje na sprzedaż mieszkanie przy ul. Zielińskiej w dzielnicy Prądnik BiałyLOKALIZACJA: Mieszkanie przy ul. Zielińskiej, w dzielnicy Prądnik Biały w Krakowie, znajduje się w spokojnej i dobrze skomunikowanej okolicy, idealnej ...

Kraków (Prądnik biały) (Małopolskie, gm. Kraków)

790 000 PLN (15 759 zł/m2)

2
1
50.13 m2
2012
15729484 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 24761994 15729484 Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie z przestronnym balkonem o powierzchni blisko 12 m², zlokalizowane w nowoczesnej inwestycji z 2025 roku – Apartamenty Radzikowskiego. Lokal mieści się na ostatnim, 6. piętrze budynku, z ekspozycją na zachód – co zapew...

Kraków (Bronowice) (Małopolskie, gm. Kraków)

649 500 PLN (16 599 zł/m2)

2
1
39.13 m2
2025
15725273 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 24673479 15725273 Na sprzedaż przestronne, 4-pokojowe mieszkanie do własnej aranżacji. Idealna okazja dla osób pragnących stworzyć przestrzeń według własnego projektu lub inwestorów poszukujących nieruchomości z potencjałem.KONTAKT:Konrad Trzop 575 279 123 LOKALIZACJ...

Kraków (Wola duchacka) (Małopolskie, gm. Kraków)

729 000 PLN (10 055 zł/m2)

4
1
72.5 m2
-
15584397 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 21860923 15584397 Zapraszamy do zakupu unikalnego mieszkania o powierzchni 37,70 m², położonego w starannie odrestaurowanej kamienicy przy ulicy Skałecznej – jednej z najbardziej klimatycznych lokalizacji Krakowa. To oferta dla tych, którzy cenią nie tylko prestiż, al...

Kraków (Kazimierz) (Małopolskie, gm. Kraków)

739 000 PLN (19 602 zł/m2)

1
1
37.7 m2
-