• Nieruchomości na sprzedaż
 

Mieszkania na sprzedaż Kraków

Znalezionych ofert: 3 724

15778009 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
✅Komfortowe ✅3 pokoje ✅duży taras 25739222 15778009 Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomości położona w jednej z najbardziej topowych lokalizacji w Krakowie - inwestycji Kamienice Herbowe przy ul. Poznańskiej. To propozycja dla osób, które cenią sobie ponadstandardowy komfort, elegancką przestrzeń i doskon...

Kraków (Krowodrza) (Małopolskie, gm. Kraków)

1 578 000 PLN (19 012 zł/m2)

3
2
83 m2
2009
15894303 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27940366 15894303 Klimatyczne mieszkanie w kamienicy Krowodrza klimatyzacja niski czynsz Na sprzedaż wyjątkowe 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 43,73 m², położone na 3 piętrze klimatycznej kamienicy z 1932 roku przy ul. Wrocławskiej w Krakowie....

Kraków (Krowodrza) (Małopolskie, gm. Kraków)

659 000 PLN (15 326 zł/m2)

2
-
43 m2
1936
15826924 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26639327 15826924 Szanowni Państwo mamy przyjemność zaprezentować mieszkanie w Krakowie, w pobliżu ul. Urzędniczej.Zapraszamy do zapoznania się z naszymi wszystkimi ofertami na stronie mieszkania-krakow.Na sprzedaż unikatowe mieszkanie Krowodrza Czarna WieśOferujemy ...

Kraków (Krowodrza) (Małopolskie, gm. Kraków)

880 000 PLN (16 604 zł/m2)

2
1
53 m2
1960
15819215 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26604699 15819215 Mieszkanie na sprzedaż - Stare Miasto, tuż przy Rynku Głównym możliwość podjazdu samochodem Przedstawiam ofertę sprzedaży wyjątkowego mieszkania położonego w samym sercu Kraków - Stare Miasto . Nieruchomość znajd...

Kraków (Śródmieście) (Małopolskie, gm. Kraków)

2 693 000 PLN (30 954 zł/m2)

3
-
87 m2
-
15392762 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 17544512 15392762 Szanowni Państwo mamy przyjemność zaprezentować mieszkanie w Krakowie, w pobliżu ul. Poznańskiej.Zapraszamy do zapoznania się z naszymi wszystkimi ofertami na stronie mieszkania-krakow.Nowoczesny apartament 47 m z tarasem 40 m ul. PoznańskaNa sprzeda...

Kraków (Krowodrza) (Małopolskie, gm. Kraków)

1 189 000 PLN (25 298 zł/m2)

2
-
47 m2
2018
15877498 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27570791 15877498 Szanowni Państwo mamy przyjemność zaprezentować mieszkanie w Krakowie, w pobliżu ronda Meteczny.Zapraszamy do zapoznania się z naszymi wszystkimi ofertami na stronie mieszkania-krakow.Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie z balkonem w pobliżu ronda Matec...

Kraków (Podgórze) (Małopolskie, gm. Kraków)

1 070 000 PLN (16 984 zł/m2)

3
1
63 m2
2008
15854002 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27067657 15854002 Przytulne 1 pokojowe mieszkanie 25,66 m2 z oddzielną jasną kuchnią i piwnicą w zielonej, dobrze skomunikowanej okolicy na os. Na Stoku. Oferta na wyłączność, dostępna tylko w naszym biurze. ATUTY! * jasne, słoneczne * funkcjonalny uk...

Kraków (Nowa huta) (Małopolskie, gm. Kraków)

359 000 PLN (14 360 zł/m2)

1
-
25 m2
1965
15886770 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27766574 15886770 TL Nieruchomości oferuje do kupna bardzo ładne mieszkanie o świetnym rozkładzie, usytuowane na najwyższym (VI) piętrze nowoczesnego budynku z monitoringiem i ładnym patio do użytku mieszkańców, zlokalizowanego w spokojnej części Kazimierza obok nowop...

Kraków (Kazimierz) (Małopolskie, gm. Kraków)

922 500 PLN (19 976 zł/m2)

3
1
46.18 m2
2018
15892334 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27898683 15892334 2 pokoje osobna kuchnia ul. Macieja Słomczyńskiego szybki tramwaj gotowe do wejścia garaż komórka lokatorska Tylko u nas, mamy klucze do nieruchomości. Układ i powierzchnia: - 2 pokoje, kuchnia, łazienka oraz przedpokój; - 23 p...

Kraków (Prądnik biały) (Małopolskie, gm. Kraków)

609 000 PLN (14 500 zł/m2)

2
-
42 m2
2005
15870776 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27438980 15870776 Na sprzedaż: 4-pokojowe mieszkanie Bronowice, ul. Stańczyka 22 Salwator City Oferujemy na sprzedaż przestronne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 85 m² , zlokalizowane na 3. piętrze w 8-piętrowym budynku z windą , na tereni...

Kraków (Bronowice) (Małopolskie, gm. Kraków)

1 190 000 PLN (14 000 zł/m2)

4
-
85 m2
2010
15778703 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 7 pokojowe 25755737 15778703 ENGLISH BELOW Unikatowa inwestycja w samym sercu Krakowa - 125 m² w odnowionej kamienicy przy ul. Św. Krzyża. Na innych ofertach prezentujemy sprzedaż całej nieruchomości o powierzchni 250 m² - zapraszamy do zapoznania się z na...

Kraków (Stare miasto) (Małopolskie, gm. Kraków)

2 812 500 PLN (22 500 zł/m2)

7
-
125 m2
-
15778643 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 7 pokojowe 25755089 15778643 ENGLISH BELOW Unikatowa inwestycja w samym sercu Krakowa - 250 m² w odnowionej kamienicy przy ul. Św. Krzyża Tylko w Biurze Bracia Sadurscy - na sprzedaż niepowtarzalna przestrzeń o łącznej powierzchni 250m², zajmującą niemal ...

Kraków (Stare miasto) (Małopolskie, gm. Kraków)

5 250 000 PLN (21 000 zł/m2)

7
-
250 m2
-