• Nieruchomości na sprzedaż
 

Mieszkania na sprzedaż Kraków

Znalezionych ofert: 3 723

15889586 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27855373 15889586 Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 42,2 m², położone na Osiedlu Oficerskim przy ul. Norwida - w świetnej lokalizacji, w pobliżu Ronda Mogilskiego oraz Uniwersytetu Ekonomicznego. Lokal usytuowany jest na niskim parterze i w...

Kraków (Grzegórzki) (Małopolskie, gm. Kraków)

540 000 PLN (12 857 zł/m2)

2
-
42 m2
2000
15888299 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27808973 15888299 2 pokoje ul. Krasińskiego przy Jubilacie Wawel wysoki parter balkon inwestycyjne Układ i powierzchnia: - 2 pokoje z aneksem kuchennym; - 47,52 m² powierzchni; - wysoki parter w kamienicy; - salon z aneksem kuchennym; - sypialnia z ...

Kraków (Zwierzyniec) (Małopolskie, gm. Kraków)

689 000 PLN (14 660 zł/m2)

2
-
47 m2
1922
15814998 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26646707 15814998 Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 62 m² , położone na osiedlu Oświecenia - w świetnie skomunikowanej i stale rozwijającej się części miasta. Układ i stan mieszkania - 3 niezależne pokoje - osobna, widna kuchnia - łazienka + ...

Kraków (Mistrzejowice) (Małopolskie, gm. Kraków)

699 000 PLN (11 274 zł/m2)

3
-
62 m2
1994
15778701 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 7 pokojowe 25755740 15778701 ENGLISH BELOW Unikatowa inwestycja w samym sercu Krakowa - około 36 m² + ok. 36 m² wspólnego korytarza w odnowionej kamienicy przy ul. Św. Krzyża. Na innych ofertach prezentujemy sprzedaż całej nieruchomości o powierzchni 25...

Kraków (Stare miasto) (Małopolskie, gm. Kraków)

1 050 000 PLN (25 000 zł/m2)

7
-
42 m2
-
15778706 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 7 pokojowe 25755739 15778706 ENGLISH BELOW Unikatowa inwestycja w samym sercu Krakowa - około 26 m² + ok. 36 m² wspólnego korytarza w odnowionej kamienicy przy ul. Św. Krzyża. Na innych ofertach prezentujemy sprzedaż całej nieruchomości o powierzchni 250 ...

Kraków (Stare miasto) (Małopolskie, gm. Kraków)

800 000 PLN (25 000 zł/m2)

7
-
32 m2
-
15852882 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27043991 15852882 4 pokoje 98,73 m² miejsce postojowe zamknięte osiedle Skotniki OFERTA WYŁĄCZNIE W BIURZE DANAX Na sprzedaż przestronne, dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni użytkowej 98,73 m², położone na 1 piętrze oraz poddaszu kameral...

Kraków (Dębniki) (Małopolskie, gm. Kraków)

1 250 000 PLN (12 755 zł/m2)

4
-
98 m2
2019
15831771 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 6 pokojowe 26699119 15831771 Wyjątkowa oferta - możliwość połączenia dwóch mieszkań ok. 124 m² balkony 2 miejsca postojowe Do sprzedaży dwa sąsiadujące ze sobą mieszkania 3-pokojowe , położone przy ul. Głowackiego w Krakowie (Krowodrza), z realną możliwością ic...

Kraków (Krowodrza) (Małopolskie, gm. Kraków)

1 948 000 PLN (15 710 zł/m2)

6
-
124 m2
2025
15866297 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27317732 15866297 OFERTA WYŁĄCZNIE W BIURZE DANAX! Do sprzedaży 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 61,5 m² z miejscem postojowym w garażu podziemnym, położone przy ulicy Głowackiego w Krakowie (Krowodrza). Mieszkanie zlokalizowane jest w dobrze skomuni...

Kraków (Krowodrza) (Małopolskie, gm. Kraków)

929 000 PLN (15 230 zł/m2)

3
-
61 m2
2025
15581950 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 21814072 15581950 Do sprzedaży mieszkanie o powierzchni użytkowej 56,05m2 położone na 1 piętrze kamienicy z XIX w. Mieszkanie składa się obecnie z dwóch pomieszczeń - możliwość aranżacji według własnych potrzeb. Ze względu na umiejscowienie pionów wod-kan w dwóch mi...

Kraków (Podgórze) (Małopolskie, gm. Kraków)

750 000 PLN (13 393 zł/m2)

2
-
56 m2
-
15811038 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 5 pokojowe 26426941 15811038 OFERTA WYŁĄCZNIE W BIURZE DANAX Na sprzedaż przestronne, 5-pokojowe mieszkanie o powierzchni 115,1 m² , położone na 3. piętrze budynku z 1997 roku , zlokalizowanego w Krakowie, w dzielnicy Bronowice , przy ul. Zaczarowane Koło . T...

Kraków (Bronowice) (Małopolskie, gm. Kraków)

1 549 000 PLN (13 470 zł/m2)

5
-
115 m2
1997
15838830 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26732400 15838830 OFERTA WYŁĄCZNIE W BIURZE DANAX Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie dwupokojowe o powierzchni 46,1 m², położone na 10. piętrze budynku z lat 80. Nieruchomość wyróżnia się pięknym, panoramicznym widokiem na stronę południowo-wschodnią ora...

Kraków (Prądnik czerwony) (Małopolskie, gm. Kraków)

715 000 PLN (15 543 zł/m2)

2
-
46 m2
1981
15886765 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27766578 15886765 TL Nieruchomości ma przyjemność zaoferować Państwu do kupna przytulne dwupokojowe mieszkanie, usytuowane na najwyższym (IV) piętrze apartamentowca zlokalizowanego w spokojnej części Kazimierza, nieopodal Hali Targowej, Galerii Kazimierz oraz w niemal...

Kraków (Kazimierz) (Małopolskie, gm. Kraków)

786 500 PLN (19 977 zł/m2)

2
1
39.37 m2
2018