• Nieruchomości na sprzedaż
 

Mieszkania na sprzedaż Kruszewnia Izabelin

Znalezionych ofert: 0

Niestety w tej chwili nie mamy ofert w podanej lokalizacji: Kruszewnia i Izabelin

Znaleźliśmy 10,000 podobnych ofert: Na sprzedaż lokale mieszkalne

15897100 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27994926 15897100 Oferuję na sprzedaż mieszkanie o pow. 46,52 m2 usytuowane na 1. piętrze budynku, mieszczącego się tuż przy Politechnice Warszawskiej oraz I linii metra, na warszawskim Śródmieściu.Na lokal składają się:- Przestronny salon z aneksem kuchennym- Łazienk...

Warszawa (Mazowieckie, gm. Warszawa)

990 000 PLN (21 281 zł/m2)

1
1
46.52 m2
1908
15896569 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27982615 15896569 Apartament inwestycyjny Gdańsk Portovo ul. MostekNowy lokal w pełni wyposażony, przygotowany pod wynajem - bez konieczności dodatkowych nakładów.LokalizacjaNieruchomość znajduje się w inwestycji Gdańsk Portovo, w dobrze skomunikowanej części miasta...

Gdańsk (Pomorskie, gm. Gdańsk)

525 000 PLN (19 977 zł/m2)

1
1
26.28 m2
2025
15895619 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27962968 15895619 Na sprzedaż przestronne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 56 m², położone przy Al. Solidarności w samym sercu warszawskiego Śródmieścia - tuż obok Placu Bankowego i stacji metra Ratusz Arsenał.To świetna propozycja zarówno do zamieszkania, jak ...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

969 000 PLN (17 304 zł/m2)

2
1
56 m2
1960
15895768 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27962962 15895768 Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie usytuowane na 4 piętrze 8 piętrowego nowoczesnego bloku z 2020 r zlokalizowanego przy ul. Nocznickiego 700 m od METRA MŁOCINY. W skład mieszkania wchodzi: - Przestronny salon połączony z aneksem kuchennym oraz wyjś...

Warszawa (Bielany) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 650 000 PLN (26 613 zł/m2)

3
1
62 m2
2020
15895693 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27962961 15895693 Oferuję na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie o powierzchni wynoszącej 48,08 mkw, położone przy ul. Julianowskiej 72. Lokal znajduje się na parterze trzypiętrowego bloku wybudowanego w 2016 roku. Najważniejsze cechy: - Mieszkanie położone w drugiej lini...

Julianów (Mazowieckie, gm. Piaseczno)

758 000 PLN (15 765 zł/m2)

2
1
48.08 m2
2016
15895692 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27962953 15895692 EASTATE ma przyjemność zaoferować dwu pokojowe mieszkanie po remoncie na os. Kopernika. LOKALIZACJA: Osiedle Mikołaja Kopernika w Zabrze oferuje bardzo dobrą komunikację - szybki dojazd do centrum oraz dostęp do głównych dróg i transportu publicznego...

Zabrze (Śląskie, gm. Zabrze)

331 000 PLN (6 317 zł/m2)

2
1
52.4 m2
1982
15895392 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27962949 15895392 Zakup bez PCC i prowizji dla biura nieruchomości. Mam przyjemność przedstawić Państwu 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 57,16 mkw. położone na parterze nowo wybudowanego, kameralnego budynku przy ul. Zbąszyńska 7. Mieszkanie, mimo swojej bliskości ...

Warszawa (Włochy) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 002 932 PLN (17 200 zł/m2)

3
1
58.31 m2
2025
15895683 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27962881 15895683 Nowoczesny lokal w prestiżowej inwestycji Granaria - centrum GdańskaNa sprzedaż mieszkanie o powierzchni 57,36 m², położone na 1. piętrze w prestiżowej inwestycji Granaria. Mieszkanie jest w stanie deweloperskim, gotowe do odbioru, z oknami skierowan...

Gdańsk (Śródmieście) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

1 459 000 PLN (25 436 zł/m2)

1
1
57.36 m2
2024
15895458 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27962878 15895458 2-pokojowe mieszkanie z balkonem 34,92 m² I piętro Gdańsk, ul. Pastelowa ekspozycja: zachód.Na sprzedaż przytulne mieszkanie o powierzchni 34,92 m², położone na 1. piętrze nowoczesnego budynku przy ul. Pastelowej w Gdańsku.To doskonała propozycja...

Gdańsk (Łostowice) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

466 500 PLN (12 991 zł/m2)

2
1
35.91 m2
2027
15897424 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 28002474 15897424 MIESZKANIE 3-POKOJOWE Z OGRODEM, PIETRZYKOWICE, 5 KM OD GRANIC WROCŁAWIARYNEK PIERWOTNYBEZ PODATKU PCC i BEZ PROWIZJI, BEZCZYSZOWEPrzedmiotem sprzedaży jest świeżo wykończone mieszkanie wysokim standardzie, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 69,40 m...

Pietrzykowice (Dolnośląskie, gm. Kąty Wrocławskie)

950 000 PLN (13 768 zł/m2)

3
-
69 m2
2025
15897423 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 28002473 15897423 NOWE WYKOŃCZONE MIESZKANIE 3-POKOJOWE Z OGRODEM, PIETRZYKOWICE, 5 KM OD GRANIC WROCŁAWIARYNEK PIERWOTNYBEZ PODATKU PCC i BEZ PROWIZJI, BEZCZYSZOWEPrzedmiotem sprzedaży jest świeżo wykończone mieszkanie wysokim standardzie, 3-pokojowe mieszkanie o pow...

Pietrzykowice (Dolnośląskie, gm. Kąty Wrocławskie)

1 100 000 PLN (11 000 zł/m2)

3
-
100 m2
2025
15895715 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27962740 15895715 Zakup bez PCC i prowizji dla biura nieruchomości. Mam przyjemność przedstawić Państwu 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 67,72 mkw. położone na parterze nowo wybudowanego, kameralnego budynku przy ulicy Bodycha 122.Mieszkanie, mimo swojej bliskości...

Piastów (Mazowieckie, gm. Piastów)

826 184 PLN (12 200 zł/m2)

3
1
67.72 m2
2024