• Nieruchomości na sprzedaż
 

Mieszkania na sprzedaż Lesznowola Jedności

Znalezionych ofert: 0

Niestety w tej chwili nie mamy ofert w podanej lokalizacji: Jedności

Znaleźliśmy 57 podobnych ofert: Na sprzedaż lokale mieszkalne - Lesznowola

15812384 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26500977 15812384 Na sprzedaż funkcjonalne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 51 m², położone w miejscowości Łazy w powiecie piaseczyńskim. Lokal znajduje się na trzecim, ostatnim piętrze kameralnego budynku z 2019 roku, na zamkniętym i uporządkowanym terenie. Miesz...

Łazy (Mazowieckie, gm. Lesznowola)

690 000 PLN (13 442 zł/m2)

3
-
51.33 m2
2019
15791406 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 25990286 15791406 Na sprzedaż oferuję eleganckie, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 63,90 m², położone w spokojnej i cenionej lokalizacji Nowej Woli. Mieszkanie mieści się na pierwszym piętrze kameralnego, dwukondygnacyjnego budynku z 2022 roku, co zapewnia komfort,...

Nowa Wola (Mazowieckie, gm. Lesznowola)

800 000 PLN (12 520 zł/m2)

3
1
63.9 m2
2022
15789650 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 90 m2 tylko 18 km do centrum Warszawy 25945853 15789650 Na sprzedaż mieszkanie z ogrodem - kameralne osiedle, spokój i świetna lokalizacja! Tylko 18 km do centrum WarszawyŁącznie 90 m2.Bezpośrednio, bez podatku PCC, 0% prowizji!Mieszkanie znajduje się na zamkniętym osiedlu zapewniając prywatność i bezpiec...

Nowa Wola (Mazowieckie, gm. Lesznowola)

565 000 PLN (6 278 zł/m2)

4
-
90 m2
2026
15895551 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 6 pokojowe 27961985 15895551 Oferuję do sprzedania 6 pokojowe mieszkanie o powierzchni wynoszącej 135 mkw, położone przy ul. Poprzecznej w Lesznowoli. Lokal znajduje się na pierwszym piętrze (z trzech) w budynku wzniesionym w 2008 roku.Najważniejsze cechy- Okna mieszkania wychod...

Lesznowola (Mazowieckie, gm. Lesznowola)

1 220 000 PLN (9 037 zł/m2)

6
2
135 m2
2008
15847553 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26920656 15847553 Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 57,61m² z tarasem 15,95 m², położone na 1 piętrze osiedla Smart Ecological Estate w Lesznowoli.Mieszkanie oferuje funkcjonalny układ, , duże przeszklenia, ogrzewanie podłogowe, inteligentne sterowanie o...

Lesznowola (Mazowieckie, gm. Lesznowola)

599 000 PLN (10 509 zł/m2)

3
1
57 m2
2026
15848056 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26931152 15848056 Na sprzedaż nowoczesne mieszkanie 3-pokojowe w nowoczesnej inwestycji LesznowolaNa sprzedaż funkcjonalne, 3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane w prestiżowej, kameralnej inwestycji Smart Ecological Estate w Lesznowoli. Osiedle składa się z niskiej, d...

Lesznowola (Mazowieckie, gm. Lesznowola)

852 955 PLN (11 526 zł/m2)

3
1
74 m2
2026
15847563 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26920660 15847563 Na sprzedaż nowoczesne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 66,18 m2, położone na 1 piętrze kameralnej inwestycji - Smart Ecological Estate w Lesznowoli. Do mieszkania przynależy przestronny taras o powierzchni 21,71 m2 oraz miejsce postojowe (dodat...

Lesznowola (Mazowieckie, gm. Lesznowola)

767 025 PLN (11 280 zł/m2)

3
1
68 m2
2026
15847554 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 26920654 15847554 Na sprzedaż nowoczesne, 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni 89,50 m² z ogródkiem 112,02m², położone na parterze kameralnej inwestycji Smart Ecological Estate w Lesznowoli.Mieszkanie oferuje funkcjonalny układ, wysokość pomieszczeń 2,93 m oraz duże pr...

Lesznowola (Mazowieckie, gm. Lesznowola)

1 029 250 PLN (11 565 zł/m2)

4
1
89 m2
2026
15847559 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26920653 15847559 Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 74,17 m² z tarasem 22,19 m², położone na 1 piętrze osiedla Smart Ecological Estate w Lesznowoli.Mieszkanie oferuje funkcjonalny układ, wysokość 2,95 m, duże przeszklenia, ogrzewanie podłogowe, inteligen...

Lesznowola (Mazowieckie, gm. Lesznowola)

852 955 PLN (11 526 zł/m2)

3
1
74 m2
2026
15847557 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 26920652 15847557 Na sprzedaż nowoczesne 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni 88,72 m² na parterze osiedla Smart Ecological Estate w Lesznowoli, z ogródkiem 139,91 m² i miejscem postojowym (dodatkowo 30 000 zł).Mieszkanie oferuje funkcjonalny układ, wysokie pomieszczen...

Lesznowola (Mazowieckie, gm. Lesznowola)

1 020 280 PLN (11 594 zł/m2)

4
1
88 m2
2026
15848938 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26952430 15848938 Na sprzedaż nowoczesne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 67,17 m2, położone na parterze kameralnej inwestycji - Smart Ecological Estate w Lesznowoli.Do mieszkania przynależy przestronny ogródek o powierzchni 51,32 m2 oraz miejsce postojowe (dodat...

Lesznowola (Mazowieckie, gm. Lesznowola)

755 663 PLN (11 279 zł/m2)

3
1
67 m2
2026
15303209 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Do sprzedaży segment mieszkalny o powierzchni 105 15237140 15303209 Do sprzedaży segment mieszkalny o powierzchni 105 m²,  dostępny z atrakcyjnym kredytem o stopie 2%. Cena nieruchomości wynosi 742000 zł, co daje kwotę 7 066 złm². .Szczegóły oferty:KOMUNIKACJADoskonała lokalizacja umożliwia szybki dojazd do centrum -...

Mroków, Szkolna

742 000 PLN (7 067 zł/m2)

5
1
105 m2
2022