• Nieruchomości na sprzedaż
 

Mieszkania na sprzedaż Lublin

Znalezionych ofert: 198

15885314 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27723673 15885314 Mieszkanie  w Lublinie przy ul. Odlewniczej, 2-pokojowe, o powierzchni 36,7m, na II piętrze w bloku IV-piętrowym. Ogrzewanie oraz woda ciepła z sieci miejskiej. Jeden pokój przechodni. Popularna, zielona dzielnica, blisko plac zabaw, szkoła i skle...

Lublin (Tatary) (Lubelskie, gm. Lublin)

312 000 PLN (8 667 zł/m2)

2
1
36 m2
1960
15888774 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27825029 15888774 Na sprzedaż zadbane mieszkanie 2-pokojowe (43,62 m²) z 2019 r. w dzielnicy Ponikwoda.Atuty: - duży balkon 10 m² (otwarty widok),- 3 ostatnie piętro - cisza i prywatność.- oddzielna kuchnia, - zabudowy stolarskie - w kuchni, łazience i przedpokoju- ek...

Lublin (Lubelskie, gm. Lublin)

525 000 PLN (12 036 zł/m2)

2
-
43.62 m2
2019
15893770 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27920500 15893770 OGŁOSZENIE BEZPOŚREDNIE - BEZ PROWIZJIOferta sprzedaży przestronnego, wysokiego i funkcjonalnego mieszkania o powierzchni 74 m², położonego na parterze kameralnego, zadbanego bloku z końca lat 50. w jednej z najbardziej cenionych dzielnic Lublina – n...

Lublin (Wieniawa) (Lubelskie, gm. Lublin)

688 000 PLN (9 297 zł/m2)

3
-
74 m2
1959
15893374 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27909724 15893374 Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie dwupoziomowe o powierzchni ok. 65 m², zlokalizowane na 3 piętrze nowoczesnego budynku przy ul. Poligonowej. Nieruchomość w stanie deweloperskim daje możliwość aranżacji wnętrza według własnego gustu i potrz...

Lublin (Sławin) (Lubelskie, gm. Lublin)

770 000 PLN (11 846 zł/m2)

2
-
65 m2
-
15893372 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27909722 15893372 Oferta dodana za pomocą Multiportalu BeBrokerSprzedam mieszkanie w centrum Lublina przy ul. Lubartowskiej 34. Mieszkanie z balkonem, do remontu — idealne do własnej aranżacji lub pod inwestycję.W skład mieszkania wchodzą:2 pokoje,kuchnia,łazienka,kor...

Lublin (Śródmieście) (Lubelskie, gm. Lublin)

320 000 PLN (7 111 zł/m2)

2
-
45 m2
-
15881319 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27628184 15881319 Na sprzedaż mieszkanie na Miasteczku Akademickim na ul. Sowińskiego. Mieszkanie znajduje się na 3 piętrze (ostatnim) w bloku z cegły po termomodernizacji. Mieszkanie składa się z:- pokoju nr 1 - 10,2 m2- pokoju nr 2 - 18,1 m2- kuchni - 6,3 m2 - łazie...

Lublin (Wieniawa) (Lubelskie, gm. Lublin)

567 000 PLN (12 064 zł/m2)

2
1
47 m2
1959
15862011 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27221058 15862011 Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane przy ul. Lwowskiej w Lublinie, z pięknym widokiem na panoramę Starego Miasta.Nieruchomość stanowi świetną propozycję inwestycyjną idealną pod wynajem. Funkcjonalny układ pomieszczeń oraz atrakcyjna lok...

Lublin (Kalinowszczyzna) (Lubelskie, gm. Lublin)

375 000 PLN (10 135 zł/m2)

2
1
37 m2
1980
15890092 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27868856 15890092 Przestronne mieszkanie do remontu. Położone na IV piętrze w wieżowcu z windą, mieszkanie o powierzchni 57,7 m składa się z trzech ustawnych pokoi o powierzchniach 20 m, 10 m i 9 m. Rozkład pomieszczeń jest funkcjonalny i umożliwia dowolną aranżację...

Lublin (Czechów północny) (Lubelskie, gm. Lublin)

472 000 PLN (8 281 zł/m2)

3
1
57 m2
1990
15889557 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27853027 15889557 Na sprzedaż 4-pokojowe mieszkanie 73,5 m  z dużym balkonem al. Racławickie - Lublin Na sprzedaż wyjątkowe, przestronne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 73,5 m , zlokalizowane w jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji Lublina - al. Racławic...

Lublin (Lubelskie, gm. Lublin)

670 000 PLN (9 178 zł/m2)

4
1
73 m2
1997
15871062 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27455608 15871062 Na sprzedaż unikalny lokal inwestycyjny o powierzchni 38,5 m², który został funkcjonalnie podzielony na dwie w pełni niezależne mikrokawalerki. Nieruchomość już zarabia i stanowi gotowy model inwestycyjny bez konieczności dodatkowych nakładów czy zaa...

Lublin (Śródmieście) (Lubelskie, gm. Lublin)

475 000 PLN (12 500 zł/m2)

2
2
38 m2
1960
15862012 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27221067 15862012 Nie przegap tej wyjątkowej okazji! To mieszkanie łączy funkcjonalność, komfort i świetną lokalizację, dzięki czemu idealnie sprawdzi się zarówno do  zamieszkania, jak i jako inwestycja.Na sprzedaż przestronne i dobrze zaprojektowane mieszkanie o powi...

Lublin (Węglin południowy) (Lubelskie, gm. Lublin)

760 000 PLN (12 881 zł/m2)

3
1
59 m2
2016
15863820 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Nowy 2 pokojowy apartament w centrum Lublina 27257563 15863820 Na sprzedaż 2 pokojowy apartament w zrewitalizowanej kamienicy w samym centrum Lublina. Nieruchomość znajduje się w kompleksie łączącym nowo powstałe apartamentowce z postindustrialną zabudową. Wysokość pomieszczeń powyżej 3 m jest dodatkowym atutem....

Lublin (Śródmieście) (Lubelskie, gm. Lublin)

699 900 PLN (17 946 zł/m2)

2
1
39 m2
2025