• Nieruchomości na sprzedaż
 

Mieszkania na sprzedaż Lutynia Szklarniowa

Znalezionych ofert: 0

Niestety w tej chwili nie mamy ofert w podanej lokalizacji: Szklarniowa i Lutynia

Znaleźliśmy 10,000 podobnych ofert: Na sprzedaż lokale mieszkalne

15896913 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27991672 15896913 OPIEKUN OFERTY:Jakub Choja602 101 602Wyjątkowe 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni ok. 63,60 m, położone na spokojnym osiedlu Gajowice. Nieruchomość wyróżnia się wysokimi sufitami, funkcjonalnym układem oraz wyjątkowym charakterem wnętrz, łączącym kl...

Wrocław (Fabryczna) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

799 000 PLN (12 683 zł/m2)

2
-
63 m2
1930
15891422 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27897181 15891422 Prezentujemy Państwu kawalerkę w stanie deweloperskim znajdującą się w Centrum Świdnicy!Na powierzchnie mieszkania składa się pokój z aneksem kuchennym oraz wyjściem na przestronny balkon, łazienka z wc oraz przedpokój.Mieszkanie w stanie dewelopersk...

Świdnica (Dolnośląskie, gm. Świdnica)

282 800 PLN (10 100 zł/m2)

1
-
28 m2
2024
15885304 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27722576 15885304 Zaledwie 5 minut od Dworca Głównego.Opiekun oferty:Renata Mayertel. 602 101 602Zapraszam do zapoznania się z wyjątkową ofertą trzy pokojowego mieszkania z drewnianymi antresolami o powierzchni 73,72 m2 zlokalizowanego w jednej z najbardziej pożądanyc...

Wrocław (Śródmieście) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

943 000 PLN (12 918 zł/m2)

3
1
73 m2
1860
15877907 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27584956 15877907 Przestronne 3-pokojowe mieszkanie w okolicach Centrum!Na powierzchnię mieszkania składa się duży salon z otwartą kuchnią, dwie sypialnie, łazienka oraz przedpokój. W mieszkaniu są okna PCV oraz drewniane, na podłogach panele i płytki, drzwi wewnętrzn...

Świdnica (Dolnośląskie, gm. Świdnica)

359 000 PLN (3 989 zł/m2)

3
-
90 m2
1939
15870844 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27441078 15870844 Prezentujemy Państwu trzypokojowe mieszkanie zlokalizowane na parterze - Osiedle Zarzecze!ZDJĘCIA POGLĄDOWE!!! MIESZKANIE W TRAKCIE KAPITALNEGO REMONTU!Na powierzchnie mieszkania składają się salon z aneksem kuchennym, 2 pokoje, łazienka z wc oraz pr...

Świdnica (Dolnośląskie, gm. Świdnica)

429 000 PLN (9 533 zł/m2)

3
-
45 m2
1940
15835362 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26737600 15835362 Przestronne mieszkanie z dużym balkonem z widokiem na góry!Mieszkanie rozkładowe, o funkcjonalnym rozkładzie i ustawnych pomieszczeniach.Na powierzchnię mieszkania składa się:- przestronny salon z dużym balkonem, - kuchnia z jadalnią i spiżarką, - dw...

Świdnica (Dolnośląskie, gm. Świdnica)

490 000 PLN (6 447 zł/m2)

3
1
76 m2
1980
15779406 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 25774852 15779406 Przestronne dwupokojowe mieszkanie w okolicach ul Jagiellońskiej w Świdnicy!Na powierzchnie mieszkania składa się osobna przestronna kuchnia, salon, sypialnia, łazienka z wc oraz duży przedpokój.W mieszkaniu są okna PCV, na podłogach panele oraz płyt...

Świdnica (Dolnośląskie, gm. Świdnica)

319 000 PLN (4 623 zł/m2)

2
-
69 m2
1930
15768033 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 25534779 15768033 Przestronne 3-pokojowe mieszkanie w Centrum - z widokiem na skwer!Na powierzchnię mieszkania składa się salon z otwartą kuchnią, dwie osobne sypialnie, duża łazienka z oknem oraz przedpokój.W mieszkaniu są okna PCV, na podłogach panele i płytki, nowe...

Świdnica (Dolnośląskie, gm. Świdnica)

499 000 PLN (6 836 zł/m2)

3
-
73 m2
1939
15877242 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27563502 15877242 Z przyjemnością prezentujemy mieszkanie, które idealnie sprawdzi się jako inwestycja na wynajem lub komfortowe miejsce do zamieszkania. Nieruchomość przeszła generalny remont, dzięki czemu jest w doskonałym stanie, gotowa do wejścia lub kontynuacji w...

Łódź (Łódzkie, gm. Łódź)

296 990 PLN (11 832 zł/m2)

1
1
25.1 m2
1970
15871161 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
4 pokoje,ogród 155m2, Ogrodowa,Józefosław 27458631 15871161 1 329 000 SPRZEDAŻ MIESZKANIE 93,87 m2 4 POKOJE OGRÓD JÓZEFOSŁAW OGRODOWAZapraszam do zapoznania się z ofertą komfortowego 4-pokojowego mieszkania znajdującego się w Józefosławiu, przy ulicy Ogrodowej.Nieruchomość ma powierzchnię łączną 93,87 m...

Józefosław (Mazowieckie, gm. Piaseczno)

1 329 000 PLN (14 290 zł/m2)

4
2
93 m2
2007
15853739 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
2/3 pokoje, ogród, 69m2, Jasińskiego 27056152 15853739 Sprzedaż 980 000 zł 69 m2 mieszkanie 2,3 pokoje ogródek Jasińskiego PiasecznoPrzedmiotem sprzedaży jest 2-3 pokojowe mieszkanie znajdujące się na parterze kameralnego, 3 piętrowego budynku z 2020 roku, z 150 metrowym ogródkiem.Obecnie zaaranżo...

Piaseczno (Mazowieckie, gm. Piaseczno)

980 000 PLN (14 203 zł/m2)

3
1
69 m2
2020
15823330 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26614639 15823330 Wysoki standard, nowoczesny design i funkcjonalność, która zachwyca! Na sprzedaż oferujemy przepiękne, świeżo wykończone mieszkanie 47 m², położone na IV piętrze wysokiego bloku z wielkiej płyty. To idealna propozycja dla osób ceniących komfort, jak...

Białystok (Młodych) (Podlaskie, gm. Białystok)

485 000 PLN (10 319 zł/m2)

3
1
47 m2
1975