• Nieruchomości na sprzedaż
 

Mieszkania na sprzedaż Nowe

Znalezionych ofert: 16

15598637 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 22146732 15598637 Niepowtarzalna okazja! Luksusowy apartament pod miastem w rezydencji Villa Toscana.Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży wyjątkowego apartamentu w prestiżowej rezydencji Villa Toscana Luxury Loft. To wyjątkowe miejsce łączy w sobie elegancj...

Nowe Jaroszowice (Dolnośląskie, gm. Bolesławiec)

590 000 PLN (6 782 zł/m2)

2
1
87 m2
1930
15717923 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 24542394 15717923 Z radością przedstawiamy Państwu niepowtarzalną ofertę sprzedaży mieszkania w malowniczym Nowym Warpnie, które może stać się idealnym miejscem do życia dla Ciebie i Twojej rodziny. Ten trzy-lokalowy budynek z ocieploną elewacją łączy w sobie nowoczes...

Nowe Warpno (Zachodniopomorskie, gm. Nowe Warpno)

360 000 PLN (6 207 zł/m2)

3
1
58 m2
1930
15878826 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27602450 15878826 Na sprzedaż komfortowy apartament o powierzchni użytkowej 39,5 m², położony w kompleksie w miejscowości Nowe Bystre. Apartament cechuje jasne wnętrze z ciepłymi, naturalnymi kolorami, z pięknym panoramicznym widokiem na Tatry.Został urządzony w nowoc...

Nowe Bystre (Małopolskie, gm. Poronin)

665 000 PLN (16 259 zł/m2)

2
-
40.9 m2
2009
15883614 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27675332 15883614 Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie 2-pokojowe – Nowe Warpno, 3 m od jeziora Cena: 399 000 złNa sprzedaż komfortowe, dwupokojowe mieszkanie z otwartą kuchnią o powierzchni 45,99 m², położone na parterze zadbanego budynku z cegły w bardzo dobrym stanie ...

Nowe Warpno (Zachodniopomorskie, gm. Nowe Warpno)

399 000 PLN (8 676 zł/m2)

2
1
45.99 m2
1910
15849057 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie do remontu w centrum NML 26957422 15849057 Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie 43,54 m² położone na 2. piętrze.Układ mieszkania:- 2 pokoje,- osobna kuchnia,- łazienka,- funkcjonalny przedpokój łączący wszystkie pomieszczenia z miejscem na dużą szafę (nie tracimy przestrzeni na przechodni koryta...

Nowe Miasto Lubawskie (Warmińsko-Mazurskie, gm. Nowe Miasto Lubawskie)

209 000 PLN (4 543 zł/m2)

2
1
46 m2
1977
15722713 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 24623097 15722713 Nowe mieszkanie 120 m² z ogródkiem w Raszynie 3 pokoje + salon. Stan deweloperski. Pompa ciepła. Lokalizacja: gm. Raszyn Cena: 995 000 zł Powierzchnia: 120 m² Ogródek: Tak, do wyłącznego użytku 139 m2 Budynek: 4-lokalowy, kameralna zabudowaOgrzewanie...

Falenty Nowe (Mazowieckie, gm. Raszyn)

995 000 PLN (8 292 zł/m2)

3
1
120 m2
2025
15775521 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 25678939 15775521 Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 41,98 m2, położone w spokojnej miejscowości Nowe Ludzicko w gminie Połczyn-Zdrój, powiat świdwiński.LokalizacjaMieszkanie znajduje się w kameralnej, cichej miejscowości otoczonej terenami zielonymi.To ...

Nowe Ludzicko (Nowe ludzicko) (Zachodniopomorskie, gm. Połczyn-Zdrój)

90 000 PLN (2 195 zł/m2)

2
1
41 m2
-
15535948 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokoje po generalnym remoncie 20737072 15535948 Kontakt Dawid Wicki 513 383 146Witam Serdecznie.Biuro Nieruchomości Apartament ma zaszczyt zaprezentować Państwu:mieszkanie 2- pokoje o powierzchni użytkowej 36,32, położona na pierwszym piętrze kamienicy przy ul. Przykop w mieście Nowe powiat Świeci...

Nowe (Kujawsko-Pomorskie, gm. Nowe)

153 000 PLN (4 250 zł/m2)

2
1
36 m2
1970
15554481 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 21079748 15554481 Mam przyjemność przedstawić Państwu słoneczne i przytulne mieszkanie bezczynszowe, usytuowane na pierwszym piętrze kameralnego bloku w samym sercu urokliwej, spokojnej wsi. Lokal składa się z przestronnego salonu wypełnionego naturalnym światłem, wyg...

Nowe Jankowice (Kujawsko-Pomorskie, gm. Łasin)

147 000 PLN (3 435 zł/m2)

2
-
42.79 m2
1973
15390188 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 17486244 15390188 Nowe Miasteczko, mieszkanie, 2 pokoje, 1 piętro, 41,36 m2, sprzedam, 115 000. Zapraszam Państwa do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania w Nowym Miasteczku. Mieszkanie położone jest na pierwszym piętrze w kamienicy w skład którego wchod...

Nowe Miasteczko (Lubuskie, gm. Nowe Miasteczko)

115 000 PLN (2 805 zł/m2)

2
1
41 m2
-
15331097 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 16008708 15331097 Na sprzedaż apartament na osiedlu Leśna nad Zalewem w Nowym Chechle (C1) o powierzchni 67.25 m² wraz z tarasem, ogrodem i miejscem parkingowym.Powierzchnia apartamentu : 67.25 m²Powierzchnia ogrodu : 111 m²Powierzchnia tarasu : 10 m²Główne...

Nowe Chechło, Leśna

538 000 PLN (8 000 zł/m2)

3
1
67.25 m2
2025
15331098 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 16008705 15331098 Na sprzedaż apartament na osiedlu Leśna nad Zalewem w Nowym Chechle (B1) o powierzchni 72,20 m² wraz z tarasem, ogrodem i miejscem parkingowym.Powierzchnia apartamentu : 72,20 m²Powierzchnia ogrodu : 121 m²Powierzchnia tarasu : 9 m²Główne cechy ch...

Nowe Chechło, Leśna

577 600 PLN (8 000 zł/m2)

3
1
72.2 m2
2025