• Nieruchomości na sprzedaż
 

Mieszkania na sprzedaż Olsztyn

Znalezionych ofert: 151

15894096 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27923294 15894096 Na sprzedaż mieszkanie w Olsztynie, przy ul. Gębika na Osiedlu Pieczewo.Położone jest na IIp. czteropiętrowego bloku. W miejscu, gdzie znajduje się blok jest pełna infrastruktura, m.in. przedszkole, szkoła, sklepy, plac zabaw, bazarek, przychodnie le...

Olsztyn (Warmińsko-Mazurskie, gm. Olsztyn)

375 000 PLN (7 829 zł/m2)

2
1
47.9 m2
1989
15876601 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27542214 15876601 Biuro CREDO NIERUCHOMOŚCI oferuje na sprzedaż: 2‑pokojowe mieszkanie po generalnym remoncie – Olsztyn, ul. Jagiellońska 12 Idealne na start lub pod inwestycję! Lokalizacja: Olsztyn, ul. Jagiellońska 12 ...

Olsztyn (Zatorze) (Warmińsko-Mazurskie, gm. Olsztyn)

380 000 PLN (10 000 zł/m2)

2
1
38 m2
-
15886606 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27762900 15886606 Mieszkanie dwustronne, położone na parterze. Nieruchomość składa się z dwóch odrębnych pokoi, przestronnej kuchni, łazienki z oknem i komunikacji. Do mieszkania przynależy piwnica, o powierzchni 18 m2. Dodatkowo nieruchomość posiada udział w gruncie,...

Olsztyn (Zatorze) (Warmińsko-Mazurskie, gm. Olsztyn)

370 000 PLN (8 605 zł/m2)

2
1
43 m2
1933
15889397 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 6 pokojowe 27849849 15889397 Dwupoziomowe mieszkanie o pow. 120 m2 dające bardzo duże możliwości aranżacyjne. 2 balkony, 2 łazienki, klimatyzacja, winda w budynku zapewnią komfort codziennego użytkowania. Mieszkanie położone w Olsztynie przy ul. Niepodległości, blisko Parku Cent...

Olsztyn (Kościuszki) (Warmińsko-Mazurskie, gm. Olsztyn)

1 229 000 PLN (9 548 zł/m2)

6
2
128.72 m2
2019
15876056 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27527572 15876056 Przestronne, nowoczesne 4 pokojowe mieszkanie z dwoma balkonami, położone w bardzo atrakcyjnej i popularnej lokalizacji przy ul. Leśnej, w pobliżu jez. Długiego, Lasu Miejskiego. Blisko centrum Olsztyna. Apartamentowiec z windą, dwie piwnice, miejsce...

Olsztyn (Warmińsko-Mazurskie, gm. Olsztyn)

1 495 000 PLN (13 509 zł/m2)

4
3
110.67 m2
2017
15869753 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27408258 15869753 Klimatyczne 3-pokojowe mieszkanie na 3 piętrze w kamienicy na Olsztyńskim Zatorzu - Jagiellońska 29.Nieruchomość z potencjałem dla ludzi ceniących przestrzeń, bliskość centrum, a także doceniających urok kamienic.Obejrzyj WIRTUALNY SPACER:https:sb360...

Olsztyn (Zatorze) (Warmińsko-Mazurskie, gm. Olsztyn)

475 000 PLN (4 630 zł/m2)

3
1
102.6 m2
1900
15784930 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 25863949 15784930 PODPISANA UMOWA PRZEDWSTĘPNAPrzestronne mieszkanie 82,20 m2 w centrum Olsztyna, 3-pokojowe, 2 balkony, położone na 1 piętrze. Do ceny mieszkania należy miejsce w garażu podziemnym, które jest obowiązkowe do zakupu wraz z mieszkaniem.Doskonała opcja d...

Olsztyn (Warmińsko-Mazurskie, gm. Olsztyn)

729 000 PLN (8 869 zł/m2)

3
1
82.2 m2
1997
15829541 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26627227 15829541 REZERWACJARozkładowe, 2-pokojowe mieszkanie, położone w bardzo dobrym punkcie z dostępem do całej gamy usług użytku publicznego, idealnie sprawdzi się dla pary, rodziny z dzieckiem lub osób szukających spokojnego sąsiedztwa.Obejrzyj link do wirtualne...

Olsztyn (Jaroty) (Warmińsko-Mazurskie, gm. Olsztyn)

430 000 PLN (8 940 zł/m2)

2
1
48.1 m2
1991
15790750 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 25976193 15790750 Dwupokojowe mieszkanie zlokalizowane jest na 2 piętrze w kamienicy przy ul. Warmińskiej 6, oferuje wyjątkowe połączenie życia w przestronnej kamienicy i miejskiej wygody. To atrakcyjna propozycja dla osób ceniących unikalny charakter tej architektury...

Olsztyn (Warmińsko-Mazurskie, gm. Olsztyn)

260 000 PLN (4 719 zł/m2)

2
-
55.1 m2
1907
15878028 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27587019 15878028 Mieszkanie z potencjałem - 2 niezależne pokoje, oddzielna kuchnia, przestronna łazienka, duży balkon z widokiem na zieleń w niskim bloku w cichej okolicy (os. Redykajny), w pobliżu lasu, 400 m do jeziora Żbik. Wymaga remontu - po nim dobrze poczują t...

Olsztyn (Redykajny) (Warmińsko-Mazurskie, gm. Olsztyn)

374 000 PLN (7 941 zł/m2)

2
1
47.1 m2
2000
15853995 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27067446 15853995 Eleganckie mieszkanie 2-pokojowe po generalnym remoncie - gotowe do zamieszkania.Słoneczne i przestronne z balkonem w atrakcyjnej lokalizacji. Idealne pod inwestycję jak i do użytku własnego. Obejrzyj WIRTUALNY SPACER: https:sb360.onlineprhyos (jeśli...

Olsztyn (Zatorze) (Warmińsko-Mazurskie, gm. Olsztyn)

459 000 PLN (9 273 zł/m2)

2
1
49.5 m2
1980
15827719 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26598102 15827719 Dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni użytkowej 69,98 m2 z trzema balkonami. Położone na 3 piętrze. Doskonała opcja dla osób szukających wygody, bliskości terenów zielonych oraz komfortowych warunków życia.Obejrzyj WIRTUALNY SPACER: https:sb360.onlin...

Olsztyn (Warmińsko-Mazurskie, gm. Olsztyn)

734 000 PLN (10 489 zł/m2)

3
-
69.98 m2
2001