• Nieruchomości na sprzedaż
 

Mieszkania na sprzedaż Otrębusy Wandy

Znalezionych ofert: 0

Niestety w tej chwili nie mamy ofert w podanej lokalizacji: Wandy i Otrębusy

Znaleźliśmy 10,000 podobnych ofert: Na sprzedaż lokale mieszkalne

15857424 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27122096 15857424 Proponujemy Państwu do zakupu mieszkanie o powierzchni 56,38 m2, zlokalizowane na poddaszu, na piątej kondygnacji, w dzielnicy Stare Miasto, przy ul. Książąt Opolskich w Opolu.Mieszkanie jest wykończone i gotowe do zamieszkania. Dostępne od zaraz.&am...

Opole (Stare miasto) (Opolskie, gm. Opole)

600 000 PLN (10 714 zł/m2)

3
-
56 m2
-
15800375 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26212489 15800375 Zobacz tą fantastyczną ofertę funkcjonalnego, 3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane w Opolu przy ul. Szarych Szeregów! Mieszkanie jest w pełni rozkładowe, a do wszystkich pomieszczeń prowadzi przestronny przedpokój, co sp...

Opole (Opolskie, gm. Opole)

589 000 PLN (9 817 zł/m2)

3
-
60 m2
-
15884274 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27698391 15884274 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Białołęce przy ul. Płochocińskiej BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 4 piętrze w 5 piętrowym budynku.Rok budowy: 2023 NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 46,91m2 składa się z:-salonu z aneksem kuchenny...

Warszawa (Białołęka) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

634 450 PLN (13 525 zł/m2)

2
1
46.91 m2
2023
15723793 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Sopot | 3 pokoje 87,5 m² | garaż | remont w 2023r. 24638534 15723793 Oferta, którą oglądasz jest dostępna TYLKO W NASZYM BIURZE i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym.Sopot - ul. 23 MarcaNa sprzedaż mieszkanie 87,5 m² + miejsce postojowe w hali garażowej i komórka lokatorska - po kapitalnym remon...

Sopot (Pomorskie, gm. Sopot)

1 496 000 PLN (17 195 zł/m2)

3
1
87 m2
1998
15877078 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27562236 15877078 1-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Śródmieściu przy Al. Jana Pawła IIBUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 15 piętrze w 15 piętrowym budynku.Rok budowy: 1972NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 27,40m2 składa się z:-pokoju dziennego,-otwart...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

599 000 PLN (21 861 zł/m2)

1
1
27.4 m2
1972
15877124 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27562229 15877124 3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Wawrze przy ul. Pod BrzozamiBUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 1 piętrze w 2 piętrowym budynku.Rok budowy: 2012NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 93m2 składa się z:-salonu-widnej kuchni-dwóch sypialni...

Warszawa (Wawer) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 050 000 PLN (11 290 zł/m2)

3
1
93 m2
2012
15877114 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27562227 15877114 3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Bemowie przy ul. Klemensiewicza BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na wysokim parterze w 3 piętrowym budynku.Rok budowy: 1976NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 64,7m2 składa się z:-trzech pokoi,-oddzieln...

Warszawa (Bemowo) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

970 500 PLN (15 000 zł/m2)

3
1
64.7 m2
1976
15877103 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27562220 15877103 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Woli przy ul. Fort WolaBUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 5 piętrze w 7 piętrowym budynku.Rok budowy: 2017 NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 42,94m2 składa się z:-salonu z aneksem kuchennym,-sypialni...

Warszawa (Wola) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

944 630 PLN (21 999 zł/m2)

2
1
42.94 m2
2017
15877112 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27562216 15877112 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Ochocie przy ul. PonieckiejBUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 5 piętrze w 5 piętrowym budynkuRok budowy: 2000NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 55,4 m2 składa się z:-salonu-sypialni z garderobą-oddziel...

Warszawa (Ochota) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

980 000 PLN (17 690 zł/m2)

2
1
55.4 m2
2000
15877083 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27562213 15877083 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Wilanowie przy Al. Rzeczypospolitej BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 3 piętrze w 4 piętrowym budynku.Rok budowy: 2017NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 50 m2 składa się z:-Salon z rozkładaną kanapą...

Warszawa (Wilanów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 059 000 PLN (21 180 zł/m2)

2
1
50 m2
2017
15877110 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27562203 15877110 3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane w Ursusie przy ul. ZagłobyBUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 3 piętrze w 4 piętrowym budynkuRok budowy: 1977NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 62,2m2 składa się z:- salonu o pow. 25 m2,- pokoju o pow. ...

Warszawa (Ursus) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

750 000 PLN (12 058 zł/m2)

3
1
62.2 m2
1977
15877067 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27562104 15877067 3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Woli przy ul. Górczewskiej BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 1 piętrze w 3 piętrowym budynku. Rok budowy: 1961NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 50m2 składa się z:-trzech pokoi (ok.:18m², 10,5m² i 7m...

Warszawa (Wola) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

735 000 PLN (14 700 zł/m2)

3
1
50 m2
1961