• Nieruchomości na sprzedaż
 

Mieszkania na sprzedaż Piaseczno Raszyńska

Znalezionych ofert: 0

Niestety w tej chwili nie mamy ofert w podanej lokalizacji: Raszyńska

Znaleźliśmy 71 podobnych ofert: Na sprzedaż lokale mieszkalne - Piaseczno

15865015 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27278783 15865015 Na sprzedaż przestronne dwupoziomowe mieszkanie, ul. Albatrosów 2 w Piasecznie. Przedmiotem oferty jest czteropokojowe mieszkanie zlokalizowane na trzecim i czwartym piętrze budynku mieszkalnego przy ul. Albatrosów...

Piaseczno (Piaseczno) (Mazowieckie, gm. Piaseczno)

980 000 PLN (8 750 zł/m2)

4
-
112 m2
2000
15800683 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26219323 15800683 Wyobraź sobie wnętrze pełne światła, gdzie każdy promień słońca podkreśla przestrzeń i sprawia, że mieszkanie wydaje się bardziej przestronne. Nietypowy układ to nie tylko ciekawa przestrzeń, ale też lepsza funkcjonalność.Mieszkanie o powierzchni 49,...

Piaseczno (Mazowieckie, gm. Piaseczno)

599 000 PLN (12 190 zł/m2)

2
1
49.14 m2
2008
15743662 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 25015055 15743662 Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 35 m2 w Piasecznie przy ul. Sikorskiego 1A. Świetna lokalizacja, w otoczeniu bloku liczne sklepy, punkty usługowe, restauracje, bazarek, stacja PKP skąd w 20 min znajdziemy się w centrum Warszawy. Niedaleko znajdu...

Piaseczno (Mazowieckie, gm. Piaseczno)

320 000 PLN (9 052 zł/m2)

1
1
35.35 m2
-
15796862 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26132624 15796862 Przedstawiam Państwu wyjątkowe 2 pokoje mieszkanie z dużą loggią i garażem – miejsce, w którym chce się mieszkać! – Królewskie Lipy 5 w Piasecznie.Nie bez powodu to jedna z najbardziej poszukiwanych lokalizacji w Piasecznie. To idealna propozycja dla...

Piaseczno (Mazowieckie, gm. Piaseczno)

760 000 PLN (14 545 zł/m2)

2
1
52.25 m2
2016
15726909 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 24708422 15726909 Prezentowana nieruchomość to mieszkanie o powierzchni 71,8m2.Składa się z:- salonu 22,3m2 z wyjściem na balkon,- oddzielnej kuchni 7,24m2,- trzech pokoi - 7,82m2, 8m2, 12,11m2,- łazienki 2,7m2,- toalety 1,9m2,- przedpokojukorytarza 9,73m2.Mieszkanie ...

Piaseczno (Mazowieckie, gm. Piaseczno)

717 928 PLN (9 999 zł/m2)

4
1
71.8 m2
1991
15853739 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
2/3 pokoje, ogród, 69m2, Jasińskiego 27056152 15853739 Sprzedaż 980 000 zł 69 m2 mieszkanie 2,3 pokoje ogródek Jasińskiego PiasecznoPrzedmiotem sprzedaży jest 2-3 pokojowe mieszkanie znajdujące się na parterze kameralnego, 3 piętrowego budynku z 2020 roku, z 150 metrowym ogródkiem.Obecnie zaaranżo...

Piaseczno (Mazowieckie, gm. Piaseczno)

980 000 PLN (14 203 zł/m2)

3
1
69 m2
2020
15399434 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 17662444 15399434 Atrakcyjne, nowoczesne, przestronne 4 pokojowe mieszkanie w pobliżu Lasu Kabackiego.Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży dwupoziomowej, przestronnej, słonecznej, 121,42 m2 nieruchomości, z ogródkiem 77 m2, garażem w bryle budynku, zewnętrzn...

Józefosław (Mazowieckie, gm. Piaseczno)

1 570 000 PLN (12 975 zł/m2)

4
1
121 m2
2018
15762882 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 25413529 15762882 Nowoczesny, starannie zaprojektowany lokal mieszkalny w budynku dwulokalowym o powierzchni ok. 130 m², położony na działce 628 m² w zielonej części Baszkówki, tuż obok Głoskowa. Nieruchomość wyróżnia się funkcjonalnym układem, dużym ogrodem i wysokim...

Baszkówka (Mazowieckie, gm. Piaseczno)

1 150 000 PLN (8 846 zł/m2)

3
1
130 m2
2020
15654898 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 23379437 15654898 Józefosław, gmina Piaseczno, na granicy z Ursynowem,nieopodal Lasu kabackiegoKameralna zabudowa - budynek w zabudowieszeregowej z sześcioma segmentami (12 lokalami) , cisza i prywatność.Na sprzedaż 4 pokojowe mieszkanie w budynku z 2008 roku.Lokal mi...

Józefosław (Mazowieckie, gm. Piaseczno)

1 269 000 PLN (13 500 zł/m2)

4
3
94 m2
2008
15856756 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Bezczynszowe, 4 pokoje, Ogród, 2 miejsca postojowe 27105910 15856756 Wyjątkowa oferta sprzedaży bezczynszowego mieszkania o powierzchni 83,6 m², usytuowanego na pierwszym piętrze w kameralnym budynku. Nieruchomość znajduje się przy ul. Grzybowej w Józefosławiu, w bezpośrednim sąsiedztwie Lasu Kabackiego. Budynek zosta...

Józefosław (Mazowieckie, gm. Piaseczno)

1 180 000 PLN (14 217 zł/m2)

4
1
83 m2
2018
15871161 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
4 pokoje,ogród 155m2, Ogrodowa,Józefosław 27458631 15871161 1 329 000 SPRZEDAŻ MIESZKANIE 93,87 m2 4 POKOJE OGRÓD JÓZEFOSŁAW OGRODOWAZapraszam do zapoznania się z ofertą komfortowego 4-pokojowego mieszkania znajdującego się w Józefosławiu, przy ulicy Ogrodowej.Nieruchomość ma powierzchnię łączną 93,87 m...

Józefosław (Mazowieckie, gm. Piaseczno)

1 329 000 PLN (14 290 zł/m2)

4
2
93 m2
2007
15895693 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27962961 15895693 Oferuję na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie o powierzchni wynoszącej 48,08 mkw, położone przy ul. Julianowskiej 72. Lokal znajduje się na parterze trzypiętrowego bloku wybudowanego w 2016 roku. Najważniejsze cechy: - Mieszkanie położone w drugiej lini...

Julianów (Mazowieckie, gm. Piaseczno)

758 000 PLN (15 765 zł/m2)

2
1
48.08 m2
2016