• Nieruchomości na sprzedaż
 

Mieszkania na sprzedaż Poznań Jeżyce

Znalezionych ofert: 73

15793879 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26050289 15793879 Oferta dodana za pomocą Multiportalu BeBrokerPrzedstawiam Państwu ofertę sprzedaży mieszkania trzypokojowego w standardzie PREMIUM (76m2) z balkonem (5 m2), garażem (20m2) oraz dużą piwnicą (20m2), położonego na pierwszym piętrze niskiego bloku z 200...

Poznań (Jeżyce) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

849 000 PLN (11 171 zł/m2)

3
-
76 m2
2000
15872111 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 40,5m2 /Szybki odbiór/ Jeżyce. 27485601 15872111 Na sprzedaż jasne mieszkanie z balkonem o powierzchni użytkowej 40,5m2 + dodatkowo balkon 3,9m2, położone w bardzo atrakcyjnej i cenionej dzielnicy Jeżyce. Lokal ma funkcjonalny układ i duży potencjał aranżacyjny - przestronny salon z aneksem z dwoma...

Poznań (Jeżyce) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

541 295 PLN (13 532 zł/m2)

2
1
40 m2
2026
15872123 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Ustawna kawalerka z balkonem/ 35m2/ szybki odbiór. 27485598 15872123 Na sprzedaż ustawna, duża kawalerka o powierzchni aż 35m2 z balkonem od strony zachodniej.  Dwa duże okna w salonie z aneksem umożliwiają wyodrębnienie osobnej sypialni.  Klasyczny układ pomieszczeń doskonale nada się na użytek własny lub jako inwest...

Poznań (Jeżyce) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

477 490 PLN (13 643 zł/m2)

1
1
35 m2
2026
15846650 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Ustawne mieszkanie 40,5m2 + balkon. 26891836 15846650 Na sprzedaż jasne mieszkanie z balkonem o powierzchni użytkowej 40,5m2 + dodatkowo balkon 3,9m2, położone w bardzo atrakcyjnej i cenionej dzielnicy Jeżyce. Lokal ma funkcjonalny układ i duży potencjał aranżacyjny - przestronny salon z aneksem z dwoma...

Poznań (Jeżyce) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

555 400 PLN (13 885 zł/m2)

2
1
40 m2
2026
15863646 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka z ogrodem i tarasem | Jeżyce | 27253862 15863646 Nowoczesna kawalerka z ogródkiem i tarasem położona w atrakcyjnej części Jeżyc - idealna zarówno do zamieszkania, jak i pod inwestycję. Funkcjonalny układ z aneksem kuchennym oraz szybki termin odbioru sprawiają, że to gotowa propozycja dla osób szuk...

Poznań (Jeżyce) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

415 042 PLN (12 577 zł/m2)

1
1
33 m2
2026
15868285 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27376205 15868285 Oferta dodana za pomocą Multiportalu BeBrokerOFERTA BEZPOŚREDNIANa sprzedaż bardzo przytulne i przestronne mieszkanie 51.6 m2 z 2 niezależnymi pokojami i oddzielną kuchnią wraz z przynależną piwnicą 3m2.Mieszkanie znajduje się przy ul.Krasińskiego,bl...

Poznań (Jeżyce) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

620 000 PLN (11 923 zł/m2)

2
-
52 m2
1965
15753738 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 25209691 15753738 ŚWIETNA LOKALIZACJA! NIEZALEŻNE TRZY POKOJE! BALKON!!! Marzysz o własnym mieszkaniu w spokojnej i przyjaznej okolicy? Mamy dla Ciebie wyjątkową ofertę! Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie zlokalizowane w Poznaniu na Podolanach, przy ulicy Szarych Sze...

Poznań (Jeżyce) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

476 000 PLN (9 154 zł/m2)

3
1
52 m2
1975
15849193 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Komfortowe mieszkanie 72m2 z tarasem 14m2. 26960770 15849193 Na sprzedaż ustawne i funkcjonalne mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni  71,5m² + taras o powierzchni 14m2, położone na V piętrze w budynku z windą. Układ mieszkania zaprojektowano z myślą o wygodzie codziennego życia. Lokal posiada praktyczny i klasy...

Poznań (Jeżyce) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

884 217 PLN (12 454 zł/m2)

3
1
71 m2
2026
15860106 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27181342 15860106 Przestronne mieszkanie 3-pokojowe w świetnej lokalizacji na poznańskich Jeżycach. Budynek z ochroną, odizolowany od zgiełku ruchliwej ulicy, w sąsiedztwie charakterystycznego budynku Nobel Tower (centrum biurowo-medyczno-naukowe).Nowoczesny styl i fu...

Poznań (Jeżyce) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

1 100 000 PLN (10 680 zł/m2)

3
1
103 m2
1999
15846649 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Ustawne mieszkanie z tarasem i ogrodem. 26891835 15846649 Ustawne i funkcjonalne mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni użytkowej aż 64m2 . Mieszkanie posiada duży salon z aneksem kuchennym 28m2, dwie proporcjonalne sypialnia, a dodatkowo łazienkę i wc. Do mieszkania przynależy taras i ogródek.  Klasyczny ukła...

Poznań (Jeżyce) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

722 928 PLN (11 296 zł/m2)

3
1
64 m2
2026
15846648 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka z balkonem. 26891834 15846648 Na sprzedaż kawalerka z balkonem, położona na 6 piętrze w nowoczesnym budynku z windą. Klasyczny układ pomieszczeń doskonale nada się na użytek własny lub jako inwestycja. osiedle znajduje się zaledwie 3 minuty od przystanku tramwajowego ok 10 min od...

Poznań (Jeżyce) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

393 786 PLN (14 064 zł/m2)

1
1
28 m2
2026
15224885 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 13176964 15224885 Uwaga - ostatnie dwa domki w zabudowie szeregowej  !SŁONECZNY, FUNKCJONALNY SEGMENT 4 POKOJOWY, Z WŁASNYM OGRÓDKIEM, BEZ SKOSÓW, 2 MIEJSCA PARKINGOWE działka 130 mkwJeśli chcesz zamieszkać blisko centrum, mieć 4 pokoje, słoneczny ogródek, a w wolnych...

Poznań (Jeżyce) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

759 000 PLN (6 325 zł/m2)

4
1
120 m2
2024