• Nieruchomości na sprzedaż
 

Mieszkania na sprzedaż Poznań Poznań-Jeżyce

Znalezionych ofert: 5

15889114 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Stylowe 2 pokoje po generalnym remoncie | 45 m² | wys. 2,8 m | piwnica + strych | parking za szlabanem 27843763 15889114 Na sprzedaż stylowe mieszkanie o powierzchni 45 m², położone na 3. piętrze zadbanego budynku przy ul. Przybyszewskiego. Lokal po generalnym remoncie, gotowy do wprowadzenia bez dodatkowych nakładów finansowych.Wnętrze zostało urządzone w funkcjonalny...

Poznań (Poznań-Jeżyce), Przybyszewskiego

579 000 PLN (12 867 zł/m2)

2
1
45 m2
1950
15844408 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Przestronne 3 pok.| Meissnera 2A | garaż + komórka lokatorska | Wolne 26835410 15844408 Na sprzedaż wolne do objęcia od zaraz, przestronne trzypokojowe mieszkanie położone w Poznaniu – os. Nowe Ogrody, ul. Meissnera 2A (JeżyceOgrody). O OSIEDLU Budynek został oddany do użytku w 2014 roku. Osiedle zlokalizowane przy ul....

Poznań (Poznań-Jeżyce), ul. Janusza Meissnera

845 000 PLN (12 246 zł/m2)

3
1
69 m2
2014
15839112 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Na sprzedaż: 3-pokojowe mieszkanie 51,84 m² z dwoma ogródkami – Poznań, Wola 26739510 15839112 Na nowoczesnym, kameralnym osiedlu składającym się z pięciu budynków oferuję komfortowe 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 51,84 m². To idealna propozycja zarówno dla pary, rodziny, jak i inwestora szukającego nieruchomości w spokojnej, a jednocześn...

Poznań (Poznań-Jeżyce), Anny Leskiej-Daab

Zapytaj o cenę

3
1
51 m2
2024
15839111 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Na sprzedaż: 3-pokojowe mieszkanie 51,44 m² – Poznań, Wola 26739507 15839111 Na nowoczesnym, kameralnym osiedlu składającym się z pięciu budynków oferuję komfortowe 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 51,44 m². To idealna propozycja zarówno dla pary, rodziny, jak i inwestora szukającego nieruchomości w spokojnej, a jednocześn...

Poznań (Poznań-Jeżyce), Anny Leskiej Daab

529 832 PLN (10 300 zł/m2)

3
1
51.44 m2
2024
15663602 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Nowoczesne 2-pokojowe mieszkanie na sprzedaż – Poznań, Podolany 23517905 15663602 Lokalizacja: Poznań, Podolany Cena: 549 518 PLN Powierzchnia: 40,07 m² Cena za m²: 13 713 PLN Liczba pokoi: 2 Piętro: 3 Balkon Taras Loggia: Tak Ogród: Nie Przynależności: balkon, taras, 0% prowizji dla Kupującego! Nowoczesna architektura, Winda...

Poznań (Poznań-Jeżyce), ul. Jasielska

549 518 PLN (13 717 zł/m2)

2
1
40.06 m2
2026