• Nieruchomości na sprzedaż
 

Mieszkania na sprzedaż Poznań

Znalezionych ofert: 593

15564189 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 21419226 15564189 Szukasz mieszkania w centrum Poznania ? Jeżeli tak, to ta oferta na pewno Cię zainteresuje. Śliczne 2 pokojowe mieszkanie ( istnieje również możliwość podziału na 3 pokoje) na wysokim parterze w odrestaurowanej kamienicy na ul. Mickiewicza 15. Na pow...

Poznań (Jeżyce) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

793 800 PLN (13 500 zł/m2)

2
1
58.8 m2
1920
15856065 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka blisko Warty oraz Starego Rynku! 27082504 15856065 Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży funkcjonalnej kawalerki o powierzchni 22,56 m², położonej w jednej z najbardziej klimatycznych części centrum Poznania - na Chwaliszewie. Mieszkanie znajduje się zaledwie kilka minut spacerem od spacero...

Poznań (Stare miasto) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

415 000 PLN (14 310 zł/m2)

1
1
29 m2
1955
15819835 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26649951 15819835 Przestronne mieszkanie o powierzchni 56 m², usytuowane na 1 piętrze w dogodnej lokalizacji na Winogradach w Poznaniu.Lokalizacja:- mieszkanie znajduje się w otoczeniu pełnej infrastruktury, w pobliżu dostępne są: sklepy, restauracje, park, pływalnia ...

Poznań (Winogrady) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

690 000 PLN (12 208 zł/m2)

2
1
56.52 m2
2013
15781133 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 25821526 15781133 KUPUJĄCY NIE PŁACI PROWIZJI Jedna z najbardziej pożądanych dzielnic miasta! W okolicy tętniące życiem kawiarnie, restauracje i sklepy, a jednocześnie dużo zieleni.• Spacerem do Parku Sołackiego i terenów rekreacyjnych nad Jeziorem Rusałka• Blisko prz...

Poznań (Jeżyce) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

499 000 PLN (9 073 zł/m2)

2
1
55 m2
2001
15893393 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Apartament 92 m², 3 pokoje, balkon, garaż 27910110 15893393 Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży wyjątkowego mieszkania o powierzchni 92,37 m², położonego na 4. piętrze nowoczesnego apartamentowca z 2019 roku, w jednej z najbardziej atrakcyjnych lokalizacji Poznania. Nieruchomość łączy wysoki stand...

Poznań (Wielkopolskie, gm. Poznań)

1 520 000 PLN (16 522 zł/m2)

3
2
92 m2
2019
12919954 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 86207 12919954 Poznań, Inwestycja Murapol Malta-Dymki. Oferujemy Państwu na sprzedaż mieszkanie deweloperskie, 3 pokojowe (2B.5.04) o pow. 47,67 m2, piętro 5, w skład którego wchodzą salon z aneksem kuchennym (20,28 m2), sypialnia 1.(9,47m2), sypialnia 2. (7,61m2),...

Poznań (Nowe miasto) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

321 772 PLN (6 846 zł/m2)

3
-
47 m2
2019
12919947 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 86205 12919947 Poznań, Inwestycja Murapol Malta-Dymki. Oferujemy Państwu na sprzedaż mieszkanie deweloperskie, 2 pokojowe (2E.3.08) o pow. 32,46 m2, piętro 3, w skład którego wchodzą salon z aneksem kuchennym (17,08 m2), sypialnia (8,20m2), łazienka (4,26m2), przed...

Poznań (Nowe miasto) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

259 680 PLN (8 115 zł/m2)

2
-
32 m2
2019
12826416 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 85858 12826416 Inwestycja Soleil de Malta-Łacina.Na sprzedaż mieszkanie deweloperskie 3 pokojowe (EE0558), piętro 5, o pow. 110,84 m2, w skład którego wchodzą pokój dzienny z aneksem o pow. 31,50 m2, sypialnia 1 o pow. 15,52 m2, sypialnia 2 o pow. 13,93 m2, sypialn...

Poznań (Nowe miasto) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

1 012 400 PLN (9 204 zł/m2)

4
-
110 m2
2021
12826395 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 85857 12826395 Inwestycja Soleil de Malta-Łacina.Na sprzedaż mieszkanie deweloperskie 3 pokojowe (DD0558), piętro 5, o pow. 64,59 m2, w skład którego wchodzą pokój dzienny z aneksem o pow. 27,37 m2, sypialnia 1 o pow. 12,00 m2, sypialnia 2 o pow.10,07 m2, łazienka ...

Poznań (Nowe miasto) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

629 000 PLN (9 828 zł/m2)

3
-
64 m2
2021
12827018 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 85856 12827018 Inwestycja Soleil de Malta-Łacina.Na sprzedaż mieszkanie deweloperskie 3 pokojowe (CC0450), piętro 4, o pow. 29,71 m2, w skład którego wchodzą pokój dzienny z aneksem o pow. 22,68 m2, łazienka o pow. 3.55m2, komunikacja o pow. 8,12 m2. Do mieszkania ...

Poznań (Nowe miasto) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

256 200 PLN (8 834 zł/m2)

1
-
29 m2
2021
12826407 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 85854 12826407 Inwestycja Soleil de Malta-Łacina.Na sprzedaż mieszkanie deweloperskie 3 pokojowe (CC0009), parter, o pow. 75,20 m2, w skład którego wchodzą pokój dzienny z aneksem o pow. 28,17 m2, sypialnia 1 o pow. 14,33 m2, sypialnia 2 o pow.10,91 m2, łazienka o ...

Poznań (Nowe miasto) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

559 900 PLN (7 465 zł/m2)

3
-
75 m2
2021
12919955 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 86208 12919955 Poznań, Inwestycja Murapol Malta-Dymki. Oferujemy Państwu na sprzedaż mieszkanie deweloperskie, 3 pokojowe (2A.0.02) o pow. 66,02m2, parter, w skład którego wchodzą salon z aneksem kuchennym (24,12 m2), sypialnia 1. (11,60m2), sypialnia 2.(9,56m2), ł...

Poznań (Nowe miasto) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

389 518 PLN (5 902 zł/m2)

3
-
66 m2
2019