• Nieruchomości na sprzedaż
 

Mieszkania na sprzedaż Pruszcz Gdański Mazepy

Znalezionych ofert: 0

Niestety w tej chwili nie mamy ofert w podanej lokalizacji: Mazepy

Znaleźliśmy 114 podobnych ofert: Na sprzedaż lokale mieszkalne - Gdański Pruszcz

15709765 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 24363348 15709765 Freedom Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować nowoczesne 2 pokojowe mieszkanie z oddzielną kuchnią zlokalizowane przy ul. Janka Wiśniewskiego w Pruszczu Gdańskim. Lokal dostępny w stanie deweloperskim – gotowy do odbioru.To idealna propozycja dl...

Pruszcz Gdański (Pomorskie, gm. Pruszcz Gdański)

579 000 PLN (10 543 zł/m2)

2
1
54.92 m2
2024
15706090 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 24298428 15706090 Jeśli szukasz przestronnego, funkcjonalnego i gotowego do zamieszkania mieszkania w spokojnej, rodzinnej okolicy – ta oferta z pewnością spełni Twoje oczekiwania!Lokalizacja:Mieszkanie znajduje się na kameralnym, spokojnym osiedlu przy ul. Gałczyński...

Pruszcz Gdański (Pomorskie, gm. Pruszcz Gdański)

699 000 PLN (8 856 zł/m2)

3
1
78.93 m2
2000
15774437 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 25650384 15774437 Freedom Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować przestronne 4 pokojowe mieszkanie o powierzchni użytkowej 73,75 m2 zlokalizowane przy ulicy Żwirki i Wigury w Pruszczu Gdańskim. Stan mieszkania, do remontu, z dużym potencjałem aranżacyjnym w lokali...

Pruszcz Gdański (Pomorskie, gm. Pruszcz Gdański)

599 000 PLN (8 095 zł/m2)

4
1
74 m2
1970
15786508 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 25910297 15786508 !!! NOWA NIŻSZA CENA !!!Freedom Nieruchomości ma przyjemność zaprosić Cię do zapoznania się z ofertą mieszkania w sercu Pruszcza Gdańskiego - ul. Ogrodowa.Jeśli szukasz mieszkania w świetnej lokalizacji, skąd wszędzie masz blisko - to właśnie trafiłe...

Pruszcz Gdański (Pomorskie, gm. Pruszcz Gdański)

370 000 PLN (9 801 zł/m2)

2
1
37.75 m2
1970
15853414 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Elegancki 4 pokojowy apartament 104m2 27050084 15853414 Stylowy apartament 104 m² 4 pokoje wysoki standard 2 miejsca garażowe os. Debiut Inpro - Pruszcz GdańskiJeśli szukasz przestronnego, eleganckiego mieszkania stworzonego z myślą o komforcie rodziny - ten apartament spełni Twoje oczekiwania. To wyj...

Pruszcz Gdański (Pomorskie, gm. Pruszcz Gdański)

1 160 000 PLN (11 154 zł/m2)

4
2
104 m2
2019
15895625 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27963016 15895625 Klimatyczne mieszkanie dwupoziomowe w centrum Pruszcza Gdańskiego – gotowe do zamieszkania!Na sprzedaż wyjątkowe, dwupoziomowe mieszkanie położone w samym centrum Pruszcza Gdańskiego przy ul. Kossaka. To idealna propozycja zarówno dla singla, pary, j...

Pruszcz Gdański (Pomorskie, gm. Pruszcz Gdański)

549 000 PLN (11 204 zł/m2)

2
-
49 m2
2003
15803167 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Wyjątkowe mieszkanie w centrum! |PEWNA INWESTYCJA| 26288334 15803167 Pruszcz Gdański - ul. Grunwaldzka Komfortowy, przestronny lokal w sercu miastaSzukasz wygodnego, świetnie skomunikowanego mieszkania w centrum Pruszcza? Ta oferta łączy przestrzeń, klimat kamienicy i pełen dostęp do miejskich udogodnień - idealna pr...

Pruszcz Gdański (Pomorskie, gm. Pruszcz Gdański)

600 000 PLN (6 977 zł/m2)

4
1
86 m2
1920
15707141 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 24313903 15707141 PO WIĘCEJ OGŁOSZEŃ ZAPRASZAMY NA NASZĄ STRONĘ WWW: DOBRAOFERTA.PROZ przyjemnością przedstawiamy Państwu ofertę sprzedaży wyjątkowego mieszkania o powierzchni 71,68 m², zlokalizowanego w jednej z najbardziej poszukiwanych i spokojnych okolic Pruszcza ...

Pruszcz Gdański (Pomorskie, gm. Pruszcz Gdański)

899 000 PLN (12 486 zł/m2)

4
-
72 m2
2010
15793892 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 26051819 15793892 Na sprzedaż przestronne mieszkanie 64,25m2 z poddaszem użytkowym 43,2m2 ! Proponujemy Państwu dwupoziomowe mieszkanie położone na 1. piętrze budynku w zabudowie szeregowej, wybudowanego w 2019 roku. To ciche i nowoczesne osiedle przy ul. Jarosława Dą...

Pruszcz Gdański (Pomorskie, gm. Pruszcz Gdański)

799 000 PLN (7 398 zł/m2)

4
1
108 m2
2019
15641322 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 23081351 15641322 *REZERWACJA*Lokalizacja :Łęgowo to dobrze znana miejscowość w Gminie wiejskiej Pruszcz Gdański, powiat gdański, woj. pomorskie. Potocznie przez mieszkańców nazywana jedną z miejscowości Trójwsi tuż obok Rusocina i Cieplewa (W każdej z tych miejscowoś...

Pruszcz Gdański (Pomorskie, gm. Pruszcz Gdański)

220 000 PLN (7 931 zł/m2)

1
1
27.74 m2
2005
15648209 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 23248473 15648209 3-pokojowe, nowoczesne mieszkanie gotowe do wprowadzenia – idealna lokalizacja w Pruszczu Gdańskim!Freedom Nieruchomości z przyjemnością prezentuje przestronne i stylowe mieszkanie o powierzchni 61,1m², położone na I piętrze&nbs...

Pruszcz Gdański (Pomorskie, gm. Pruszcz Gdański)

685 000 PLN (11 211 zł/m2)

3
1
61.1 m2
2022
15708989 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 24347581 15708989 Freedom Nieruchomości ma przyjemność nowoczesne, 2‑pokojowe mieszkanie zlokalizowane w Pruszczu Gdańskim. Lokal dostępny w stanie deweloperskim – gotowy do odbioru pod koniec czerwca 2025 roku.To idealna propozycja dla rodzin z dziećmi, par oraz osób...

Pruszcz Gdański (Pomorskie, gm. Pruszcz Gdański)

479 000 PLN (10 735 zł/m2)

2
1
44.62 m2
2024