• Nieruchomości na sprzedaż
 

Mieszkania na sprzedaż Przysucha Kręta

Znalezionych ofert: 0

Niestety w tej chwili nie mamy ofert w podanej lokalizacji: Przysucha i Kręta

Znaleźliśmy 10,000 podobnych ofert: Na sprzedaż lokale mieszkalne

15894527 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27944515 15894527 2-pokojowe mieszkanie na sprzedaż Nowe Miasto ul. Dywizjonu 303 Słupsk Na sprzedaż funkcjonalne, bardzo zadbane 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 48,28 m² , położone na 5 pi...

Słupsk (Pomorskie, gm. Słupsk)

475 000 PLN (9 896 zł/m2)

2
-
48 m2
2019
15889170 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27845768 15889170 Opiekun oferty:Rafał Araminowicztel. 602-101-602Otoczenie nieruchomości:Mieszkanie znajduje się w zielonej i spokojnej okolicy, na osiedlu Marysin-Doły. W pobliżu pełna infrastruktura miejska, sklepy, punkty usługowe i gastronomiczne, apteka, przycho...

Łódź (Bałuty) (Łódzkie, gm. Łódź)

350 000 PLN (7 955 zł/m2)

2
1
44 m2
1970
15882445 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
4 pokoje I 5 min. od Głównego Miasta 27664156 15882445 W Home Asset Sp. z o.o. znajdziesz atrakcyjne oferty bezpośrednio od deweloperów.Jako przedstawiciel deweloperów świadczymy profesjonalną i kompleksową obsługę sprzedaży ich nieruchomości. Posiadamy w ofercie wszystkie nieruchomości dewelopera, skont...

Gdańsk (Pomorskie, gm. Gdańsk)

925 561 PLN (14 024 zł/m2)

4
1
66 m2
2026
15871326 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Bemowo, 3 pokoje w super lokalizacji 27465277 15871326 BEMOWO - 3 oddzielne pokoje z kuchnią i aneksem jadalnym, w świetnej lokalizacji.OKOLICAWokół osiedla dużo zieleni, cisza i spokój. W pobliżu rozwinięta pełna infrastruktura: sklepy w tym centrum handlowe, szkoły, przedszkola, restauracje, plac zabaw...

Warszawa (Bemowo) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

830 000 PLN (13 387 zł/m2)

3
1
62 m2
1981
15815612 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie z pięknym widokiem oraz dużym tarasem 26568248 15815612 Prezentujemy do sprzedaży komfortowe mieszkanie o powierzchni 112m2 z dużym tarasem. Mieszkanie z pięknym widokiem położone w Rzeszowie przy ul Twardowskiego na nowoczesnym osiedlu. Nieruchomość usytuowana jest na 3 piętrze niskie...

Rzeszów (Mieszka I), ul. Jana Twardowskiego

1 180 000 PLN (10 536 zł/m2)

4
2
112 m2
-
15888378 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
2-pokojowe mieszkanie w centrum miasta - 46 m² 27811179 15888378 Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów.Na sprzedaż: 2-pokojowe mieszkanie w centrum miasta - 46 m²Na sprzedaż atrakcyjne, 2-pokojow...

Suwałki (Podlaskie, gm. Suwałki)

389 000 PLN (8 457 zł/m2)

2
1
46 m2
-
15864662 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27271874 15864662 Nowe mieszkanie w standardzie deweloperskim z rynku wtórnego. Lokal posiada przestronny pokój z aneksem kuchennym i łazienką. Układ mieszkania stwarza możliwość zaaranżowania ścianek działowych, wyodrębniając przedpokój albo sypialniękuchnię. ...

Ostrów Wielkopolski (Wielkopolskie, gm. Ostrów Wielkopolski)

286 350 PLN (8 422 zł/m2)

1
1
34 m2
-
15894187 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Przestronne, jasne 3-pokojowe mieszkanie 27933314 15894187 Na sprzedaż jasne, 3-pokojowe, funkcjonalne mieszkanie znajdujące się na I piętrze 5-piętrowego bloku na gdańskim Suchaninie o powierzchni użytkowej 78,50 m2. W skład mieszkania wchodzą:- przestronny salon z balkonem 13m2- 2 sypialnie- łazienka,- WC-...

Gdańsk (Suchanino) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

1 139 000 PLN (14 603 zł/m2)

3
1
78 m2
2008
15889265 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Osiedle Królewskie- Rumia - 2 pokoje z ogródkiem 27846368 15889265 Ogródek Miejsce na 2 auta Osiedle Królewskie, RumiaNa sprzedaż wyjątkowe, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 41,30 m², zlokalizowane na prestiżowym Osiedlu Królewskim w Rumii. To idealna propozycja dla osób ceniących nowoczesny design, jakość i fu...

Rumia (Pomorskie, gm. Rumia)

560 000 PLN (13 659 zł/m2)

2
1
41 m2
2012
15883456 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27675190 15883456 Na sprzedaż mieszkanie, idealne na lokal, położone na parterze, zlokalizowane przy jednej z głównych ulic miasta z wejściem z bramy. Stan bardzo dobry. Ogrzewanie gazowe. Obecnie wykorzystywane jako biuro. Powierzchnia wynosi blisko 70m2, składa się ...

Szczecin (Centrum) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

520 000 PLN (7 709 zł/m2)

3
-
67.45 m2
1900
15888808 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27826712 15888808 Są mieszkania, które wymagają remontu, czasu i kolejnych wydatków.A są też takie, do których można wejść od razu i po prostu zacząć nowe życie nad morzem.To właśnie jedna z tych okazji.Kołobrzeg ul. Zapleczna44,66 m² pełne światła, funkcjonalnej prz...

Kołobrzeg (Śródmieście) (Zachodniopomorskie, gm. Kołobrzeg)

479 000 PLN (10 886 zł/m2)

2
1
44 m2
2000
15858375 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Przytulne 3 pokoje z dużym potencjałem, pod Opolem 27146981 15858375 Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży 3-pokojowego mieszkania o powierzchni 65,5 m², położonego na kameralnym osiedlu w miejscowości Górażdże. Nieruchomość znajduje się w spokojnej okolicy, z dala od miejskiego zgiełku, co zapewnia komfort ...

Górażdże (Opolskie, gm. Gogolin)

264 000 PLN (4 062 zł/m2)

3
1
65 m2
1950