• Nieruchomości na sprzedaż
 

Mieszkania na sprzedaż Rabowice Barwna

Znalezionych ofert: 0

Niestety w tej chwili nie mamy ofert w podanej lokalizacji: Rabowice i Barwna

Znaleźliśmy 10,000 podobnych ofert: Na sprzedaż lokale mieszkalne

15893428 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Ustawne 3 pokoje po remoncie, oddzielna kuchnia 27911373 15893428 Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie 63,36 m2, piętro 510 z windą, w budynku z 1981 r. Bemowo Lotnisko.Po generalnym remoncie, gotowe do wprowadzenia się. Idealne dla singlasingielki lub pary, także gotowiec inwestycyjny pod wynajem. Meble ruchome do uz...

Warszawa (Bemowo) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

935 000 PLN (14 385 zł/m2)

3
-
65 m2
1981
15893449 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27911262 15893449 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Białołęce przy ul. Modlińskiej BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 2 piętrze w 4 piętrowym budynkuRok budowy: 2022 NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 35,45m2 składa się z:-salonu z aneksem kuchennym,-...

Warszawa (Białołęka) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

649 000 PLN (18 307 zł/m2)

2
-
35.45 m2
2022
15893445 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27911260 15893445 1-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Białołęce przy ul. Książkowej BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 1 piętrze w 10 piętrowym budynkuRok budowy: 2000NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 31 m2 składa się z:- pokój dzienny ok 17,5 m2,- wydz...

Warszawa (Białołęka) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

464 000 PLN (14 968 zł/m2)

1
1
31 m2
2000
15893450 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27911256 15893450 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Woli przy ul. Marcina KasprzakaBUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 2 piętrze w 11 piętrowym budynku.Rok budowy: 2022NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 63m2 składa się z:-salon z aneksem kuchennym i wyjś...

Warszawa (Wola) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 400 000 PLN (22 222 zł/m2)

2
1
63 m2
2022
15893442 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27911249 15893442 Świetnie zlokalizowana kawalerka - idealna jako pierwsze mieszkanie lub jako mieszkanie inwestycyjne. W pobliżu PUM, co generuje pewnego najemecę.Spółdzielcze własnościowe prawo do lokalu.Mieszkanie położone jest na 5 piętrze ocieplonego bloku z 1996...

Szczecin (Pomorzany) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

349 000 PLN (9 641 zł/m2)

1
-
36.2 m2
1996
15893303 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27906810 15893303 Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie z pełną własnością, położone na 1. piętrze zadbanego budynku z windą, w doskonałej lokalizacji – w samym centrum Szczecina, tuż przy Parku Kasprowicza. To idealna propozycja dla osób, które chcą korzystać z uroków ...

Szczecin (Niebuszewo) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

569 900 PLN (9 630 zł/m2)

2
1
59.18 m2
2007
15891082 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27885902 15891082 Zapraszam do zapoznania się z wyjątkowym mieszkaniem położonym przy ul. Kakowskiego - w jednej z najbardziej zielonych i spokojnych części warszawskiego Gocławia, tuż przy Parku nad Balatonem. Bezpośrednie sąsiedztwo parku, kameralna zabudow...

Warszawa (Praga-południe) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

860 000 PLN (14 333 zł/m2)

2
-
60 m2
2001
15871603 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27471850 15871603 Wykończone "pod klucz", 2 pokoje, miejsce postojowe, bez PCC BESTATE Nieruchomości Pabianice oferuje do sprzedaży mieszkanie o powierzchni 45,84 m.kw usytuowane na parterze w Pabianicach. Budynek 4-piętrowy z windą, oddany do użytk...

Pabianice (Pabianice) (Łódzkie, gm. Pabianice)

412 560 PLN (9 168 zł/m2)

2
-
45 m2
2024
15849574 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
2 pokoje 46 m2 z ogródkiem Gd. Wrzeszcz 26974718 15849574 Na sprzedaż mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 46,16 m2 z ogródkiem 90 m2 od strony północno- wschodniej z widokiem na las. Budynek wybudowany w 2024 roku, lokal w stanie deweloperskim- do własnej aranżacji. Mieszkanie składa się z przedpokoju, salo...

Gdańsk (Wrzeszcz) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

690 000 PLN (15 000 zł/m2)

2
1
46 m2
2024
15840167 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26770055 15840167 Prezentujemy Państwu przestronne, dwustronne 3 pokojowe mieszkanie o pow. 76,30 mkw rozłożone na dwóch poziomach - bez skosów, znajdujące się na IIIIV p. niskiego budynku cichego i spokojnego osiedla przy ul. Róży Wiatrów.Rozkład to: parter - północn...

Wrocław (Krzyki) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

799 000 PLN (10 472 zł/m2)

3
-
76.3 m2
2000
15862296 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27224433 15862296 KUPUJĄCY NIE PONOSI KOSZTÓW POŚREDNICTWA REMAX!Na sprzedaż funkcjonalny apartament położony przy ul. Miłej 2301 w Wisła – w atrakcyjnej, turystycznej części miasta, z szybkim dostępem do centrum.Lokal o powierzchni 30,24 m² znajduje się na 2 piętrze ...

Wisła (Śląskie, gm. Wisła)

590 000 PLN (19 511 zł/m2)

1
-
30.24 m2
2012
15743939 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 9 pokojowe 25027280 15743939 Hostel - mieszkanie pod Świdnicą - Pszennie Ogrzewanie centralne. Bez czynszowe. I piętro - 5 osobnych pokoi, wspólna kuchnia oraz dwie łazienki.II piętro poddasze - przygotowane do wykończeniaMieszkanie pomyślane jako hostel. Nieruchomość przeszła ...

Pszenno (Dolnośląskie, gm. Świdnica)

600 000 PLN (5 000 zł/m2)

9
-
120 m2
-