• Nieruchomości na sprzedaż
 

Mieszkania na sprzedaż Rybnik

Znalezionych ofert: 48

15885335 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27724589 15885335 Przestronne mieszkanie dwupoziomowe z dostępem do ogródka i garażem Na sprzedaż wyjątkowe, funkcjonalne mieszkanie dwupoziomowe , położone w kameralnym segmencie. To idealna propozycja dla osób szukających przestrzeni, komfortu i możliwości aranżacyj...

Rybnik (Śląskie, gm. Rybnik)

414 990 PLN (5 685 zł/m2)

3
2
73 m2
1920
15753704 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 25206263 15753704 Ustawne 2 pokoje z przestronną kuchnią w świetnej lokalizacji! Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 48,13 m² przy ul. Górniczej w Rybniku, usytuowane na 1. piętrze niskiego bloku. Idealne rozwiązanie zarówno dla rodzin, seniorów, osób młodych, jak i ...

Rybnik (Śląskie, gm. Rybnik)

260 000 PLN (5 417 zł/m2)

2
1
48 m2
1971
15823971 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 26633222 15823971 Na sprzedaż funkcjonalne 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni 63,98 m², położone na wygodnym II piętrze w niskim, ocieplonym i wyremontowanym budynku. To propozycja dla osób, które szukają gotowej nieruchomości do zamieszkania od zaraz, z możliwością ...

Rybnik (Śląskie, gm. Rybnik)

319 000 PLN (5 063 zł/m2)

4
1
63 m2
1970
15830905 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26682515 15830905 Idealna propozycja dla rodzin oraz osób, które chcą wprowadzić się bez kosztownych i czasochłonnych remontów.Na sprzedaż komfortowe, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 60,17 m², położone w kameralnym, niskim budynku.Lokal kilka lat temu przeszedł ka...

Rybnik (Śląskie, gm. Rybnik)

359 900 PLN (5 998 zł/m2)

3
1
60 m2
1990
15803406 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26294755 15803406 Idealne miejsce dla osób, które cenią ciszę, zieleń i komfort codziennego życia mieszkanie przy ul. Karskiego to rzadko dostępna oferta w tej części Rybnika.Na sprzedaż:- 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 48,53 m²- wygodne I piętro w niskim, kamer...

Rybnik (Śląskie, gm. Rybnik)

249 000 PLN (5 188 zł/m2)

2
1
48 m2
1980
15864807 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27274210 15864807 2 pokoje - 41 m² - 1 piętro - Gotowe do wejściaNa sprzedaż przytulne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 41,03 m², idealne dla singla, pary lub jako inwestycja pod wynajem. Lokal po remoncie, gotowy do zamieszkania praktycznie od zaraz bez konie...

Rybnik (Śląskie, gm. Rybnik)

199 000 PLN (4 854 zł/m2)

2
1
41 m2
1945
15805849 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26318343 15805849 Atrakcyjne mieszkanie w ścisłym centrum Rybnika idealne pod remont według własnego projektuSzukasz mieszkania w centrum miasta, które możesz wykończyć dokładnie tak, jak chcesz? Ta oferta łączy świetną lokalizację, wygodny układ i ogromny potencjał ...

Rybnik (Śląskie, gm. Rybnik)

229 900 PLN (6 050 zł/m2)

2
1
38 m2
1970
15803030 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26284316 15803030 Genialna okazja! 2 ustawne pokoje z balkonem - Rybnik, ul. Morcinka!Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 46,75 m² z dwoma dużymi, ustawnymi i nie przejściowymi pokojami, co pozwala wygodnie oddzielić strefę dzienną od sypialnianej. Z sal...

Rybnik (Śląskie, gm. Rybnik)

185 000 PLN (4 022 zł/m2)

2
1
46 m2
1958
15886386 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27756403 15886386 M4, 60 m² - 2 sypialnie - balkon - ostatnie piętro + GARAŻFunkcjonalne mieszkanie w kameralnym, niskim budynku. Ostatnie piętro gwarantuje ciszę i brak sąsiadów nad głową, a układ daje duże możliwości aranżacyjne.Najważniejsze informacje- powierzchni...

Rybnik (Śląskie, gm. Rybnik)

299 900 PLN (4 998 zł/m2)

3
1
60 m2
1979
15872154 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27486001 15872154 2 pokoje - centrum KILIŃSKIEGO - balkon - I piętro z windąŚwietna propozycja dla osób, które chcą mieszkać w centrum i mieć wszystko pod ręką. Funkcjonalne mieszkanie z potencjałem aranżacyjnym i spokojnym widokiem na zieleń.Najważniejsze informacje:...

Rybnik (Śląskie, gm. Rybnik)

279 900 PLN (5 955 zł/m2)

2
1
47 m2
1980
15864997 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27277845 15864997 2 pokoje - 35,38 m² - 1 piętro - Balkon - ZieleńNa sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 35,38 m², położone na wygodnym 1 piętrze w niskim, kameralnym i ocieplonym budynku. To idealna propozycja dla osób, które szukają mieszkania z potencjał...

Rybnik (Śląskie, gm. Rybnik)

169 000 PLN (4 829 zł/m2)

2
1
35 m2
1970
15756376 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 25252314 15756376 Wyremontowane 2-pokojowe mieszkanie w centrum, przy Placu Wolności gotowe do wprowadzenia!Na sprzedaż jasne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 48,85 m², położone na III piętrze zadbanego budynku przy ul. Saint Vallier tuż obok Teatru oraz Plac...

Rybnik (Śląskie, gm. Rybnik)

335 000 PLN (6 979 zł/m2)

2
1
48 m2
1970