• Nieruchomości na sprzedaż
 

Mieszkania na sprzedaż Rzeszów

Znalezionych ofert: 140

15885081 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27716802 15885081 Biuro nieruchomości Pierwsze Piętro, przedstawia nowe, czteropokojowe mieszkanie - na sprzedaż. Nieruchomość znajduje się w świetnej lokalizacji na osiedlu Bella Dolina przy ul. Lubelskiej. Mieszkanie będzie w pełni gotowe na przełomie czerwcali...

Rzeszów (Podkarpackie, gm. Rzeszów)

816 500 PLN (12 018 zł/m2)

4
2
67.94 m2
2026
15667064 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 23591186 15667064 Biuro nieruchomości ''Pierwsze Piętro'', prezentuje trzypokojowe mieszkanie - na sprzedaż. Nieruchomość po odbiorze. Doskonała lokalizacja osiedla umożliwia szybki dostęp do m.in: autostrady, obwodnicy a także zapewnia ciszę i s...

Rzeszów (Podkarpackie, gm. Rzeszów)

594 700 PLN (10 601 zł/m2)

3
2
56.1 m2
2026
15830585 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26675055 15830585 Biuro nieruchomości ''Pierwsze Piętro'' prezentuje dwupokojowe mieszkanie - na sprzedaż. Nieruchomość oddana będzie w czerwcu tego roku. Doskonała lokalizacja osiedla umożliwia szybki dostęp do m.in: autostrady, obwodnicy a także...

Rzeszów (Podkarpackie, gm. Rzeszów)

428 800 PLN (11 299 zł/m2)

2
1
37.95 m2
2026
15666996 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 23591192 15666996 Biuro nieruchomości ''Pierwsze Piętro'' prezentuje trzypokojowe mieszkanie - na sprzedaż. Nieruchomość już po odbiorze. Doskonała lokalizacja osiedla umożliwia szybki dostęp do m.in: autostrady, obwodnicy a także zapewnia ciszę...

Rzeszów (Podkarpackie, gm. Rzeszów)

482 000 PLN (10 027 zł/m2)

3
1
48.07 m2
2026
15885913 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27743751 15885913 Biuro nieruchomości Pierwsze Piętro, przedstawia nowe, czteropokojowe mieszkanie - na sprzedaż. Nieruchomość znajduje się w świetnej lokalizacji na osiedlu Bella Dolina przy ul. Lubelskiej. Mieszkanie będzie w pełni gotowe na przełomie czerwcali...

Rzeszów (Podkarpackie, gm. Rzeszów)

826 400 PLN (11 697 zł/m2)

4
2
70.65 m2
2026
15884992 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27715246 15884992 Biuro nieruchomości Pierwsze Piętro, przedstawia nowe, czteropokojowe mieszkanie - na sprzedaż. Nieruchomość znajduje się w świetnej lokalizacji na osiedlu Bella Dolina przy ul. Lubelskiej. Mieszkanie będzie w pełni gotowe na przełomie czerwcalipca...

Rzeszów (Podkarpackie, gm. Rzeszów)

814 500 PLN (11 674 zł/m2)

4
2
69.77 m2
2026
15894892 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27950424 15894892 Biuro Nieruchomości Pierwsze Piętro prezentuje na sprzedaż kawalerkę z oddzielną kuchnią o powierzchni 38,21 m2. Nieruchomość usytuowana jest w niskim bloku przy ul. Okulickiego w Rzeszowie. Mieszkanie idealne na start lub pod inwestycję wynajmu z uw...

Rzeszów (Podkarpackie, gm. Rzeszów)

419 000 PLN (10 966 zł/m2)

1
1
38.21 m2
1970
15894698 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27948185 15894698 Biuro Nieruchomości Pierwsze Piętro prezentuje trzypokojowe mieszkanie z osobną kuchnią na sprzedaż, usytuowane przy ul. Krakowskiej w niskim bloku. Ze względu na lokalizację, jest to świetne mieszkanie pod wynajem bądź dla Klienta poszukującego nier...

Rzeszów (Podkarpackie, gm. Rzeszów)

615 000 PLN (9 872 zł/m2)

3
1
62.3 m2
1962
15872297 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27489862 15872297 Biuro Nieruchomości Pierwsze Piętro prezentuje na sprzedaż jasne, przestronne 3 pokojowe mieszkanie po genaralnym remoncie znajdujące się przy ulicy Żwirki i Wigury na spokojnym i zielonym osielu Dąbrowskiego w Rzeszowie. Nieruchomość idealnie sprawd...

Rzeszów (Podkarpackie, gm. Rzeszów)

690 000 PLN (11 397 zł/m2)

3
1
60.54 m2
1970
15823982 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26641870 15823982 Biuro nieruchomości Pierwsze Piętro prezentuje dwupokojowe mieszkanie po remoncie - doprowadzone do stanu deweloperskiego, usytuowane przy ul. Władysława Broniewskiego w Rzeszowie. Ze względu na lokalizację, jest to świetne mieszkanie pod wynajem bą...

Rzeszów (Podkarpackie, gm. Rzeszów)

369 000 PLN (8 630 zł/m2)

2
1
42.76 m2
1965
15815875 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Atrakcyjny apartament na 21 piętrze z piękną panoramą 26568559 15815875 Prezentujemy do sprzedaży przestronny i funkcjonalny apartament o powierzchni 124,45 m2 . Nieruchomość położona w nowoczesnym w apartamentowcu Capital Tower na 21 piętrze. Mieszkanie z pięknym widokiem od strony południowo-zachodn...

Rzeszów (Nowe Miasto), ul. Podwisłocze

1 860 000 PLN (14 880 zł/m2)

4
2
125 m2
-
15871347 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Bezczynszowe mieszkanie z ogródkiem, 2 miejsca postojowe 27465839 15871347 OFERTA NA WYŁĄCZNOŚĆ 0% PROWIZJI MIESZKANIE Z OGRÓDKIEM I 2 MIEJSCAMI POSTOJOWYMI Szukasz własnego mieszkania z ogródkiem, bez czynszu i w spokojnej okolicy?Ta oferta to idealne połączenie komfortu, funkcjonalności i świetnej lokalizacji!Na sprzed...

Rzeszów (Biała), ul. Czesława Miłosza

498 000 PLN (11 581 zł/m2)

2
1
43 m2
2024