• Nieruchomości na sprzedaż
 

Mieszkania na sprzedaż Słupsk

Znalezionych ofert: 95

15419339 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 18121255 15419339 Na sprzedaż mieszkanie 2 pokojowe, 2 piętro , Słupsk, ul. Długa, 285.000,-PLN Na sprzedaż słoneczne mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 56,75 m2 posadowione na II piętrze budynku wielorodzinnego przy ulicy Długiej w Centrum Miasta Słupsk. Lokali...

Słupsk (Pomorskie, gm. Słupsk)

285 000 PLN (5 089 zł/m2)

2
1
56 m2
-
15457903 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 19013274 15457903 Na sprzedaż mieszkanie 2 pokojowe, 4 piętro , Słupsk, ul. Piotra Skargi, 365.000,-PLN Na sprzedaż słoneczne mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 59,07 m2 posadowione na IV piętrze budynku wielorodzinnego przy ulicy Piotra Skargi w Centrum Miasta ...

Słupsk (Pomorskie, gm. Słupsk)

365 000 PLN (6 186 zł/m2)

2
1
59 m2
1999
15447036 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 18766241 15447036 Na sprzedaż mieszkanie 3 pokojowe, 1 piętro , Słupsk, Centrum, ul. Wolności, 428.000,-PLN Na sprzedaż słoneczne mieszkanie 3 pokojowe z balkonem o powierzchni 64,96 m2 posadowione na I piętrze budynku wielorodzinnego przy ulicy Wolności w Centru...

Słupsk (Pomorskie, gm. Słupsk)

428 000 PLN (6 688 zł/m2)

3
1
64 m2
1939
15812540 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26530240 15812540 OFERTA ZAREZERWOWANA !!! Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie, I piętro - Słupsk, ul. Mochnackiego Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie w Słupsku przy ul. Mochnackiego , położone na I piętrze w czteropiętrowym budynku mieszkalnym. Lokal o powierzchni...

Słupsk (Osiedle króla stefana batorego) (Pomorskie, gm. Słupsk)

399 000 PLN (7 125 zł/m2)

3
-
56 m2
1997
15896305 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27976332 15896305 Przestronne 3-pokojowe mieszkanie z balkonem, prywatnym miejscem parkingowym i wyposażeniem w cenie Słupsk, ul. 3-go maja Na sprzedaż komfortowe, dwustronne mieszkanie o powierzchni 68,84 m² , położone na 1 piętrze b...

Słupsk (Pomorskie, gm. Słupsk)

549 000 PLN (8 074 zł/m2)

3
-
68 m2
2007
15873121 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27512478 15873121 MIESZKANIE 3 POKOJOWE Z BALKONEM W CENTRUM SŁUPSKA SPÓŁDZIELCZE- WŁASNOŚCIOWE BEZ ZGODY MSWiA DLA CUDZOZIEMCÓW Biuro Nieruchomości DELTA w Słupsku oferuje do sprzedaży mieszkanie 3 pokojowe z balkonem o powierzchni 55,96 m2,...

Słupsk (Pomorskie, gm. Słupsk)

410 000 PLN (7 455 zł/m2)

3
-
55 m2
1989
15793995 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26060631 15793995 Biuro Nieruchomości DELTA w Słupsku oferuje na sprzedaż mieszkanie 2 pokojowe usytuowane na parterze, zlokalizowane przy ulicy Małachowskiego. Mieszkanie z jednostronną wystawą okien w dobrym stanie technicznym, po remoncie. Składa się z dw&oac...

Słupsk (Pomorskie, gm. Słupsk)

260 000 PLN (7 027 zł/m2)

2
-
37 m2
1912
15848423 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26936462 15848423 Dwupokojowe mieszkanie gotowe do zamieszkania o powierzchni 50,16 m2 w centrum Słupska - przy ulicy Wolności! Szukasz mieszkania w sercu miasta z widokiem na jego symbole i bliskością w...

Słupsk (Pomorskie, gm. Słupsk)

279 000 PLN (5 580 zł/m2)

2
-
50 m2
1915
15858703 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27153585 15858703 Słupsk, ul. Dmowskiego 3 Pokoje Parter Loggia Biuro Nieruchomości DELTA ma przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkowo funkcjonalne, trzypokojowe mieszkanie zlokalizowane w sercu popularnego Osiedla Niepodległości przy ulicy Dmows...

Słupsk (Osiedle niepodległości) (Pomorskie, gm. Słupsk)

460 000 PLN (7 667 zł/m2)

3
-
60 m2
1981
15894527 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27944515 15894527 2-pokojowe mieszkanie na sprzedaż Nowe Miasto ul. Dywizjonu 303 Słupsk Na sprzedaż funkcjonalne, bardzo zadbane 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 48,28 m² , położone na 5 pi...

Słupsk (Pomorskie, gm. Słupsk)

475 000 PLN (9 896 zł/m2)

2
-
48 m2
2019
15873163 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27513154 15873163 Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 64,63 m2 na parterze blisko centrum miasta przy ulicy Sierpinka w Słupsku! Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 64,63 m², położone na parterze odrestaurowanej kamienicy przy u...

Słupsk (Pomorskie, gm. Słupsk)

279 000 PLN (4 359 zł/m2)

3
-
64 m2
-
15894352 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27940452 15894352 Mieszkanie na sprzedaż - 45,50 m² Osiedle Zatorze, ul. Banacha 1 piętro 3 pokoje Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 45,50 m² , położone na 1 piętrze w 4-piętrowym budynku z 1970 roku , na lubianym i dobrz...

Słupsk (Pomorskie, gm. Słupsk)

359 000 PLN (7 978 zł/m2)

3
-
45 m2
1970